Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 6 грудня, 2016


Шелдон Нідл - 6 грудня, 2016

9 Akbal, 6 Yaxk'in, 13 Caban

Selamat Balik! Завдання поразки кабалі – це не легкий процес. Вони хитро скористалися цими самими останніми виборами, щоб поновити свій вплив. Більша частина – це те, що вони все більше скочуються у напрямі до цієї поточної вибраної адміністрації, що дозволить легше підготуватися до фактичних сценаріїв арешту. Тим часом, продовжує рухатися вперед стратегія розподілу безмірних фондів! Нині, ваша нова банківська система знаходиться на своєму місці. Старі банки розкрили, як вони до останньої спроби намірялися відновити казну, щоб повернути свій вплив. Ця найпідступніша стратегія терпить невдачу. Старійшини і їх королівські партнери зараз діловито заарештували тих, хто бажав "бути вище нас"! Це дозволило нашим партнерам розмістити ряд штаб-квартир банків в США і в Європі. Ми чекаємо, що початкові розподілення заохотять продовжувати і перша частина великого багатства буде надана багатьом тим, хто чекав так довго, щоб отримати обіцяні їм виплати. Інша частина цієї ускладненої процедури, також, поступово просувається до її хвилюючого завершення. Майбутнє – яскраве для Світла і його численних партнерів. Залишайтеся терплячими! Краще – ще прийде!

Вам важливо справді усвідомити, що теперішні ситуації, очевидцем яких ви є – тільки хитрість. Республіка NESARA буде незабаром проголошена і дивовижні суми були відкладені для усіх обмінів валюти і для обіцяних фондів процвітання. Використайте цей священний час, щоб божественно підготувати ваш розум до того, що станеться. Вам призначено отримати фонди, які тільки тимчасово дозволять вам звикнути до влади і терору, який символізували гроші в цьому царстві. Ваша зростаюча свідомість дозволить заглянути по той бік цих вірувань, і через короткий час, різні пристрої, як наприклад, наш трансмутаційний процесор, виведуть гроші з ужитку. Проте, людям треба пройти через період, коли вони можуть очистити свої уми від великої і смішної віри у гроші і багатство. Гроші давно винайшли Ануннаки, щоб зробити наголос на різниці між вами і їх фаворитами. Це тренування звільнить вас від брехні і неправильних сприйнять про багатство, які ви довго тримали. Зробіть те, чого ви дійсно бажаєте, і ви дізнаєтеся деяку правду про цю специфічну тему.

Ваше царство довго страждало від брехливих розбіжностей, викликаних багатством і владою. Це створило класові відмінності і розвинуло божевільний концепт привілею. Поточне тренування в перерозподілі багатства – доречний випадок. Прямо зараз, ви діловито піднімаєтеся у свідомості, як прелюдія для декількох протоколів Вознесіння. Ці небесні процедури потрібні для попередніх змін, щоб змінити вас в потрібний час для більшої трансформації, яка відбудеться у вашій Кристалічній Світловій Камері. Цей проект має багато стадій. Спершу, вам треба колективно випробувати загальне процвітання, щоб зрозуміти, як ці фонди можуть швидко трансформувати цей світ. По-друге, вам треба випробувати загальне блаженство, створене цим процесом. Нарешті, вам треба усвідомити, якими могутніми і прекрасними ви є, як пов'язана група. Цей процес відкриє вам, як отримати нові сприйняття один одного, які дозволять функціонувати цьому царству в зовсім новий спосіб. Ви уповноважуєте свій світ стати справді глобальним підприємством! Це нове сприйняття, яке звільняє вас для того, щоб легко сприйняти один одного!

В цей момент ваша свобода, процвітання і нове управління об'єднуються і дозволяють нам ніжно втручатися. Потім наші наставники подивляться, як добре ви виконали свою роль. Цей наступний рівень – скористатися вашим новим самопізнанням, щоб почати розвивати нове внутрішнє досьє для себе. Ваші досліди треба оцінювати із ваших власних перспектив і у світлі відомих вам до цього моменту минулих історій від Атлантиди до сучасності. Разом, ви і ваш наставник маєте вирішити, як ця колекція даних відповідає одна одній. Цей процес створить профіль, який дозволить вам остаточно отримати "велику картину" того, як ви пристосувалися. Тобто, щоб розуміти, як ваше внутрішнє сприйняття ув’язується з нещодавно трансформованим царством. Цьому процесу потрібне глибоке дослідження і відверта оцінка, тому ви так ретельно досліджуєтеся щоночі нашими медичними командами. Ці фізичні дані потрібно буде рекомбінувати і з’єднати з духовними даними вас і ваших наставників. Цей процес вимагає деякої об'єднаної внутрішньої роботи, яка слідує за основним коротким оглядом того, як це пристосовується в колективі. Ура! Ура! Ура!

Благословення! Ми – ваші Вознесені Майстри! Світ, який оточує вас, швидко змінюється. Небеса переміщають великі кількості священного вогню на план Гайї. Ця енергія перетворює життєві поля, які оточують вас. Ці енергії, у свою чергу, впливають на роботу ваших внутрішніх полів аури. Ці божественні спалахи енергії готують вас до того, щоб свідомо змінити ваші сприйняття про те, як працює це глобальне суспільство. Цей процес дозволить вам незабаром побачити обгрунтованість в перетворенні старого де-факто уряду в новий де-юре уряд NESARA. Ця зміна планується відбуватися незабаром і дозволить цьому новому уряду формально анонсувати реальність царства Агарта у Внутрішній Землі, а також формально оголосити про вашу галактичну сім'ю. Ці серії дій також запустять формальне установлення нової глобальної банківської системи і нових казначейських банківських грошей. Ці благословенні дії – результат великих бачень, яких ви дотримувалися. Осанна! Осанна! Осанна!

Те, чого досягли ваші мрії і бачення, позитивно відбивається назад до вас в серіях небесних актів. Ті, хто працював старанно, щоб маніфестувати це, розпочали з великих сум грошей, створених нашими дружніми Майстрами. Це має бути швидко завершено завдяки славним наслідкам, обіцяним вам NESARA. Небеса бажають звільнити вас від зла, завданого тими, хто зарозуміло управляє цим нелегальним Американським урядом і багатьма його союзниками. Ця надмірна корупція завершиться з формальним введенням Республіки NESARA і нової, справедливої, банківської системи. Благословенно, що наші священні партнери забезпечили засоби, які дозволять матеріалізуватися такій важливій зміні. Скористайтеся цією свободою і процвітанням, щоб зробити можливими ваші мрії і ваші прагнення внутрішнього щастя. Відкиньте усі страхи і хвилювання, що так чи інакше все ще оточують вас. Нехай новий час визначить, ким ви є справді!

У цьому новому царстві, ви маєте нарешті звільнитися від сприйнятих обмежень, які нав’язали вам спочатку Ануннаки, а потім їх фаворити. Ці лакеї будуть заарештовані і ізольовані від вас. Дозвольте силі вашого серця і шляху, забезпеченого Духом, бути вашим духовним наставником. Об’єднайтеся і сформуйте разом нову реальність, засновану на внутрішній співпраці. Співпраця, яка створює світ, що трансформує ненависть і розділення в духовну єдність і приводить вас назад до неймовірного Духу і Любові, які знаходяться в Серці усього людства. Це священне суспільство, яке ми, Майстри, повільно конструювали відколи наші сестринські громади і братерства уперше отримали мандат ВІЧНОСТІ. Нас заохочують деякі події цього часу. Це – момент, коли можна створити весь новий світ, який встановлює стадію для вашого підвищення до планетарних людей, до галактичних і Духовних Людей! Алілуя!

Сьогодні ми продовжили наші щотижневі повідомленнями. Деякі з вас вважають, що ми говоримо гіпотетично. Натомість, наші слова зображують землю, яка зараз народжується у відібраних місцях по всьому великому глобусу. Саме цій обіцянці, ми радісно присвячуємо ці повідомлення. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge