Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 27 червня 2017


Шелдон Нідл - 27 червня 2017

11 Ben, 16 Kayab, 13 Caban

Selamat Balik! Відбувається дивовижний прогрес незважаючи на величезну щоденну вимогу перерахунку передбачуваних дистрибутивних фондів. Оскільки усе це триває, то очевидно, що поточна банківська система з її обмеженнями викликає уповільнення, і тому ясно, що потрібна нова банківська система. Це прикро, що хоча ми знаходимося на березі ширшого процвітання, ми продовжуємо займатися дуже недоладною і неадекватною реальності старою і більш обмеженою банківською системою. Проте ясно, що відбувається урахування реальності супроводу нової системи!

Цей процес може бути уповільнений, але його не можна зупинити. До тих пір, поки усі валюти повністю не перерахують на нові гроші, процес вимагає, щоб не була введена жодна з цих валют. Коли завершиться цей процес, то з’явиться нова і адекватніша банківська система. У той час, ви зможете взаємодіяти з реальністю, яка повністю здатна легко задовольнити кожну вашу потребу. Доти, залишайтеся терплячими і готовими скористатися тим, що вам буде надано. Краще вже справді настає! Цей процес може здаватися нудним і повільним, але він завершується прогресивно!

Те, що це справді так, означає, що відповідальні за різні рівні доставок все ще затримуються безмірністю і складнощами їх теперішніх завдань. На нашу думку, старі реальності треба розпустити і передати ці завдання тим, хто дієздатний зробити швидко те, що потрібно. Наша основна мета цього позитивного бурчання справді подвійна. Наша перша пропозиція – перемістити увесь доступний персонал ближче до завдання. Наша друга пропозиція – негайно ув'язнити тих, кого призначено заарештувати і негайно ввести Республіку NESARA!

Ці пропозиції прості і можуть дозволити нашим союзникам легко зробити цю роботу. Крім того, ці дії дозволяють швидко зруйнувати цю теперішню, нелегальну систему з її власної згоди і дозволять новому управлінню ввести нове глобальне процвітання і допомогти усім досягти їх дивовижних цілей. Врешті-решт, передбачається, що це мета того, що зараз визначено швидко статися. Тому, ми тільки просимо усіх включених учасників, продовжуйте! Хай, усе людство Гайї пожинає успіх, на який воно так божественно заслуговує!! Як люди, ви дійсно заслуговуєте на багато, багато більше ніж ви зараз отримуєте. Осанна! Осанна!

Благословення! Ми – ваші Вознесені Майстри. Ми прийшли цього дня, знаючи, що буде знайдений спосіб, який зможе знову просувати ці фонди до їх місця призначення. Ми усвідомлюємо, наскільки справді унікальний цей дивовижний процес. Ми дякуємо і благословляємо кожного. Ми вдячні, що виявлені засоби, які дозволять цій великій кількості фондів бути готовими до постачання відповідним індивідуумам. Оскільки цей божественний акт завершується, то дійсно можна аплодувати. Нехай це усе буде правдою! Алілуя! Алілуя!

Ми маємо засоби, щоб ліквідувати проблеми цієї поточної реальності. Давайте об'єднаємо наші хороші видіння і побачимо кінець цього дивовижного набору подій. Зробивши так, ми можемо створити енергію, яка дозволить усім досягти обіцяної їм реальності! Зберігаючи це прекрасне бачення, ми підтримуємо тих, хто зараз готується досягти цілей, потрібних, щоб спонукати нас переміститися на грань постачання! Ми, Майстри, горді від того, чого досягають ваші енергії. Тому ми просимо вас приєднатися до нас і забезпечити засоби, щоб утримати усе і просувати вперед.

Життєво важливо не відступити впродовж цих останніх стадій нашого успіху. Скористайтеся своїми зростаючими здібностями, які дозволять вашим давно обіцяним чудесам, цвісти і божественно удостоїти вас процвітання, наданого вам Небесами. Цей процес – дійсно важке питання цієї справи і він переміщається щодня туди, де ви зможете незабаром побачити його маніфестацію. Отже, вам потрібна внутрішня віра, яку не можна так легко розладнати. Залишайтеся вірними вашому баченню і знайте, що майже готові відкритися деякі дивовижні події. Отже, дорогі, будьте завжди готовими отримати ваші Небесні багатства!

Сьогодні, ми продовжили своє щотижневе повідомлення про те, що з’являється навколо цієї дуже складної кулі. Як завжди, це дуже цікава і складна історію про те, як земля готується до її величезного процвітання і одночасного приходу управління NESARA/GESARA. В це включається також те, як земля покінчить з її всесвітньою ширмою НЛО і буде вітати прибуття її духовних і космічних сімей. Усвідомте, дорогі, що численні і нескінченні постачання Небес – ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge