Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 20 червня 2017


Шелдон Нідл - 20 червня 2017

4 Cimi, 9 Kayab, 13 Caban

Dratzo! Усе продовжує рухатися вперед на свій кшталт. Відповідальні за безпечний підрахунок і належну доставку валюти упевнені, що все завершиться у встановлені терміни. Затримки викликані лише методами, які вибрані, щоб закінчити ці складні завдання. Ми упевнені, що ряд процедур працюють ефективно. Просто залишайтеся терплячими і готовими отримати фонди процвітання в правильний момент. Ті, хто управляє програмою достатку взяли на себе зобов'язання не лише завершити ревальвацію (RV) і глобальне скидання валюти (GCR), а також і встановлення Американської Республіки NESARA.

Головні масові арешти чекають формального проголошення Республіки NESARA. Доти, за кожним потенційним заарештованим ретельно спостерігають і готуються до цієї грандіозної справи. Залишилося тільки, фактично, закінчити внутрішні постачання і закінчити цей дивовижний процес, як планувалося. Ми просто допомагаємо усім, хто зараз отримує ці важкі завдання. Ми чекаємо завершення процесу в межах небесного призначеного розкладу. Отже, усе що справді залишилося – допомогти цим енергіям і бути наполегливими за цей величезний процес! Осанна! Осанна!

Оскільки цей складний процес рухається вперед, то ми стикаємося з простою проблемою. Це має відношення до явної безмірності постачання кількості фондів до кожного. Відповідальні за це прямо протистоять встановленій застарілій банківській системі. Щоб перемістити ці кількості фондів треба відмовитися від старої системи SWIFT і щоб банки змінили методи, за якими вони зазвичай діють. Замість цього ще немає нічого, що відповідає поточним потребам, які зараз потрібні.

Як ви бачите, зараз є нова, передова фінансова система, яка здатна розв’язати проблеми, які наростають у всьому світі із-за нової, успішнішої реальності. Цим новим вимогам потрібна нова система, оскільки ми перераховуємо і доставляємо це процвітання до усіх, хто уважно ставиться до того, щоб привести цю нову систему до її найповнішого потенціалу. Ось чому ми знаємо, що майбутнє буде захоплюючим і надзвичайно задовольнить вас. Ласкаво просимо у вашу нову реальність!

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри! Те, про що ми маємо говорити – це сумнівна доля ілюмінатів і їх друзів. Ці нероби знають, як Небеса відбракували їх від Земного людства. Їх доля повільно опускається на них. Це, як говорять, не викликає особливого інтересу. Як ми заявляли раніше, створення Республіки і вашого процвітання гарантовані. Чому так довго – є дивні обмеження і подібні атрибути старого порядку неандертальської банківської реальності.

Незважаючи на усі труднощі, з якими стикаєтеся, залишайтеся спокійними, і божественно розумійте, що ви благословенні небесами і, тому, маєте кінець кінцем отримати ваші священні благословення. Ті, хто зараз прокладає свій шлях через цю трясовину знають, що ви відчуваєте глибоко у душі, що ви дійсно заплатили за фінансову безмірність, обіцяну вам. Це добре відомо і знайте, що старий порядок закінчується і очікується дуже велика доля. Не вірте іншому. Нова, дивовижна богоподібна реальність вам гарантована!

Ми спостерігали тисячоліттями, як старий порядок деспотично діяв на вас. Ті часи закінчуються і як ми безупинно наголошували, їх чекає безславна доля. Отже, ця скандальна доля вас не стосується. Краще залишайтеся мудрими і позитивно чекайте величезні фонди і нове управління, обіцяне вам. Не втягуйтеся в спеціальну драму цих жахливих періодів життя. Більше цікавтеся свободою вашої нової реальності і тим, як ми ніжно доставляємо ці благословення до вас

Сьогодні ми продовжили повідомляти вас, що відбувається навколо цієї дорогоцінної кулі. Знайте про те, що чекає на вас і тому допомагайте усім, утримуючи ваші найдивовижніші енергії на місці! Усвідомте, дорогі, що численні і нескінченні постачання Небес – ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge