Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 4 липня 2017


Шелдон Нідл - 4 липня 2017

5 Ahau, 3 Kumku, 13 Caban

Selamat Jalwa! Постійно здійснюється деякий додатковий прогрес. Головні проблеми, які ми обговорили раніше із старою і більш обмеженою банківською системою, систематично коригуються. Це дозволить групі доставки знову просунутися вперед на етап, де постачання знову стане реальним. Ми чекаємо, що будуть легко задоволені поточні липневі параметри. Цей тривалий рух означає, що зараз використовуються серії наших специфічних рекомендацій. Є необхідність зрозуміти безмірність цієї складної дії, щоб усвідомити, що сталося у близькому минулому. Усі учасники налагоджені подолати будь-які перешкоди, які можуть зустрітися.

Частиною початкових стадій цієї програми доставки були серії основних виправлень, які мають призвести до успіхів. Усі учасники дуже бажають завершити цей процес, як тільки стане справді можливо. Було не легко здійснити це надзвичайно складне завдання. Виникали численні несподівані ситуації, які зараз можна швидко вирішити. Незважаючи на те, з чим ми стикалися, всі засоби зараз на місці і дозволяють відбутися постачанню. Це той життєво важливий процес, який зараз ми маємо намір обговорити.

Нині, поточний процес надзвичайно залежний від банків, які користуються старомодними методами, щоб служити спонсорами. Ми маємо намір відокремити цю операцію від тих банків і повинні виключити подібне. Ви зможете потім покладатися на фінансові установи, які відображають тип майбутніх банків, які ми маємо намір емулювати. Новостворені банки потім зможуть зберігати фінанси в належних, куленепробивних трастах. Ця природна органічна процедура зможе також підтримувати законну появу Республіки NESARA. Це наша справжня мета.

Цей вид моделі також може швидше охопити усіх процвітанням. Ця процедура є, врешті-решт, причиною для ревальвації (RV) і її супутника, глобального скидання валюти (GCR). Тепер всі елементи на місці і просто треба їх застосувати належним чином. Ми дякуємо усім, хто зробив це можливим. Те, що потрібно – просто бути сміливими і передбачити засоби, які можуть швидко здійснити це універсальне процвітання і нове управління. Цей процес має забезпечити нові шляхи виконання речей, і цю специфічну думку ми маємо намір виразити усім, кого це стосується!

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри! В усього людства існує очікування повного духовного звільнення. Кабала, відповідальна за людство, дуже бажає, щоб такої бажаної мрії ніколи не трапилося. Це сила цієї мрії дозволила людству витіснити темряву і повністю визнати Світло. Дуже давно передбачалося, що настане час, коли зброя війни і розділення буде перекована на орала, щоб запанував мир. Це тепер з’являється навколо цієї дивовижної зелено-синьої кулі. Ми дякуємо усім на Небі і Землі, хто вірно здійснює цю благословенну мрію.

Ви знаходитеся біля визначального моменту, де ви маєте побачити повторний запуск вашої легендарної історії. Це не легко зробити. Все ж ви, дорогі, збираєтеся досягати цього неймовірного подвигу. Ваші внутрішні здібності швидко підвищуються. Будьте готові, мої діти, прийняти безліч Небесних чудес, які занадто довго йшли. Незважаючи на здолання багатьох перешкод, вони дійсно приходять. Ці екстраординарні, але дивовижні події мають сигналізувати, що ви справді вільні і суверенні Істоти в цьому новому царстві. Воно відкривається, щоб дозволити багаторазові події, які мають символізувати вашу свободу і ваше нескінченне процвітання! Тож радійте і знайте в душі, що усе буде добре.

У цей час здивувань, мають маніфестуватися багато дивовижних подій. Прийміть їх, як ознаки того, що Небеса більш ніж готові допомогти і безсумнівно підтверджують, що ви не одинокі. Ми, Майстри, і звичайно усі на Небесах, з вами. Що попереду – засоби, які нададуть вам хоробрості і зміцнять ваше рішення бути переможцем. Відкладіть свої розчарування і підніміть ваш священний мотив. Вік темряви закінчується, і Час Світла зараз на вас. Заохочуйтеся, і дійте з розумінням, яке справді віддзеркалює цей самий божественний час. Це те, коли Світло і усі його дива повністю сяють на вас!!

Сьогодні, ми продовжили своє щотижневе повідомлення про те, що відбувається навколо цього глобуса. Ми вводимо час, коли багато дивовижних подій дадуть нам наше процвітання і забезпечать нас цілком новим управлінням. Давайте подякуємо усім тим, хто невпинно працював, щоб зробили усе це можливим. Усвідомте, дорогі, що численні і нескінченні постачання Небес – ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: Fedir< previous message | next message >


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites