Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 6 червня 2017


Шелдон Нідл - 6 червня 2017

Eb, 5 Pax, 13 Caban

Selamat Balik! Усе просувається вперед добре. Різні китайські групи Старійшин доброзичливо згодні на досконалішу і швидшу процедуру системи доставки. Це доказ того, що китайські Старійшини прислухаються до того, що ми говоримо їм. Проте, в наших умах вибрана методологія все ще залишається занадто повільною, щоб нам сподобатися. Ми сподіваємося, що всеосяжний підхід, схвалений нами, стане більш загальним проектом для цієї дуже складної дії.

Як обговорювалося раніше, ми глибоко віримо, що швидший метод поширення фондів буде формально затверджений. Хоча деякі зміни були дозволені, але все ще багато кроків треба зробити для того, щоб система здійснювала процедури, які ми раніше запропонували. Доти, ми припускаємо, що вузькі місця, вбудовані в цю систему, продовжуватимуть все уповільнювати. Ми надаємо перевагу тому, щоб ця система збільшила швидкість, а потім дозволила формально ввести Республіку NESARA. У той час, може відбутися ряд позитивних речей. Саме головне для нас, звичайно, розголошування.

Те, чого ми бажаємо вам – успіху. Цей час буде часом, в якому ви справді здатні здійснити ваші найглибші надії і мрії. Ця земля більше не буде землею, де вам перешкоджали здійснювати багато ваших окремих пристрастей. Скористайтеся цими моментами, щоб створити нові реальності і нові уряди, щоб перемогти старі шляхи і створити нові. Наша найглибша надія в тому, що ці різні прагнення можуть привести вас до речей, які не лише сформують це нове царство, а також приведуть вас до Першого Контакту і до того, щоб бути представленими вашим духовним і космічним сім'ям!

Ця нова реальність – наша головна мета. Ми відчуваємо, що дозволяючи вам швидко рухатися вперед, може призвести тільки до різноманітності важливих наслідків. Ваше нове процвітання створить умови, які зможуть підтримувати нові уряди і арештувати усіх, хто захищав стару реальність, яка підтримувала її страхітливі методи. Ваше священне завдання – рухатися в радості у напрямі повної свідомості і возз'єднання з нами, Агартанцями і Небесами. У цьому, ми повністю підтримуємо вас і майбутнє створення вашого нового галактичного суспільства. Йдіть вперед, оточені нашою Любов’ю і Світлом. Алілуя! Алілуя!

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри! Ми прийшли сьогодні знаючи, що ваш великий пошук майже закінчився. Богослов благословив вас пакетом процвітання, як знак нескінченного багатства. Ті, хто отримав небесне завдання, щоб благословити кожного засобами для фінансування їх пристрастей, незабаром допоможуть вам виконати ваші грандіозні мрії. Ми дякуємо Небесам і обіцяємо, що зробимо все, що потрібно, щоб маніфестувати ваші благословення! Залишайтеся позитивними і будьте готовими виконувати ваші пристрасті!

Тримайте ці чарівні побажання в собі і готуйте себе до засобів, які швидко виконають ваші завдання. Ми розуміємо, що залишилося декілька перешкод. Будьте готові, благословенні, побачити, як ваші мрії стають реальністю. При виконанні цього, ви маєте дізнатися безліч речей про себе і один про одного. Як відзначалося, тут ми маємо допомогти, коли потрібно і гарантувати ваш успіх. Ми радіємо, що усе люб'язно продовжується, щоб дозволити маніфестувати нову і прекрасну реальність. Це – дійсно час Здивувань і Чудес!

Багато чого станеться, щоб дозволити несподівано проявитися усьому цьому. Сили на Небесах і у Світлі зробили все, що потрібно, щоб дозволити усьому цьому проявитися. Кожен з Майстрів спільно працював, щоб побачити, що від старих шляхів нарешті можна відмовитися. На цій новій землі нескінченних можливостей, знайдіть час, щоб просто благословити і палко подякувати усім, хто зробив можливими ці дивовижні дива. У цьому Світлі, ми також дякуємо кожному з вас за ваші божественні бачення і дивовижну духовну допомогу. Осанна! Осанна!

Сьогодні, ми надали вам загальне повідомлення про те, що триває навколо цієї грандіозної зелено-синьої кулі. Ми досягаємо пункту, де це нове царство може дійсно маніфестувати час великого процвітання і появу деяких дивовижних чудес. Разом, давайте вітати цю еру і відпустимо стару!! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge