Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 26 лютого, 2013

Sheldan Nidle - 26 лютого, 2013

3 Manik, 15 Zac, 9 Eb

Selamat Balik! Ми приходимо сьогодні з деякими дуже цікавими новинами! Темні продовжують методом звуженого кругозору відчайдушно шукати будь-який шлях для затримки того, що вони знають неминуче. Небеса чекають появи останнього милосердного знаку, і як тільки станеться це явище, очікується, що ми будемо діяти швидко і зметемо фаворитів темряви в місце, де вони не можуть зробити більше ніякої шкоди. Це залишає нам вузький період часу перед тим, як це станеться, і ми повторно перевіряємо з нашими різноманітними союзниками, щоб переконатися, що усе готово, щоб піти якнайшвидше. Наш персонал зв'язку виконує дуже короткий контрольний список і підтверджує, що усі групи повністю готові. Фактично, більшість з них бажає, щоб ця дата була швидше, ніж пізніше, але незважаючи на цей розлад різні групи в межах ваших головних урядів показують велике терпіння з тим, що очікування було дуже довгим . Наші кораблі щоденно захоплюють все більше і більше темних, які відчайдушно створюють шкоду, і так ми – зайняті лікувальною роботою, щоб протистояти ушкодженню, які проектуються для ефекту.

Тим часом, наша сім'я Агарті також зайнята щоденними коригуваннями необхідними для відновлення ваших численних камер Світла. Наша мета - бути готовими до сповіщеного моменту, щоб перемістити вас у ваші Світло-камерні резиденції в Агарті, як тільки Небеса дадуть нам зелену вулицю. До цього моменту, попередню діяльність мають здійснювати ваші нові уряди. Вони включають приголомшливі серії анонсів, завершених основою політики, яка розворушить до кінця шлях, яким управлявся ваш світ. Важливіше всього, ви отримаєте формальне проголошення розкриття, яке дозволить нам почати серії повідомлень, що підготують вас до наших перших контактних приземлень. Ці останні декілька тихих моментів у вашому світі перед тим, як почнуться захоплюючі часи, тому що процес трансформації вашого світу, який включає закінчення довжиною в десятиліття ширми «НЛО», буде справді тріском вашої справжньої реальності. Тепер, Небеса встановлюють останній крок вашої подорожі до повної свідомості, яка вимагатиме послуг особистого наставника для кожного із вас. Цьому кому-небудь ви можете повністю довірити, який навчить вас незліченній правді, що діє всупереч тому, що вам казали починаючи з раннього дитинства.

Життєва частина вашого випуску в духовне доросле життя - ясно розуміє, як Аннунаки і їх добре навчені фаворити обдурювали вас впродовж тисячоліть. Вони користувалися вашим тоді ще новим станом смертності для створення павутиння страху, щоб тримати вас під контролем і впливом. Ця поступливість дозволила їм по суті нестримно переслідувати вас і крутити вашим світом, як їм забажається. Ця темна конструкція зараз закінчується, і на її місці ви зможете уперше за 13 тисячоліть створити світ, який задовольнить вас. Але пам'ятайте, що це - буде тільки перехідна царина, впродовж цього часу ви будете повністю інформовані про те, що чекати і як пристосуватися до повної свідомості. Це - величезний крок! Оскільки ця тимчасова царина набуває форми, ви також приймете багато обов'язків. Вам також треба бути готовими, оскільки вони швидко перемістять вас на освічену дорогу проживання, яка дозволить вам випробувати істинну природу вашого існування і отримати ясніше розуміння того, до чого ви дозріли. Безглузді блукання обмеженої свідомості дійшли до найбільш приємного результату!

Цей підйом у більш піднятий спосіб життя говорить про те, що відомий наступний короткий період. Також, ця вдосконалена обстановка буде більше сприяючою до поглинання, чому нам доведеться навчити вас. Ваші Вознесені Майстри, почнуть серії навчань, які висвітлять природу Духу і як він розквітає, коли становиться Світлом. Наше навчання пояснить вам про повну свідомість, оскільки вам треба дуже ясно представляти про те, що лежить попереду вас. Становлення повністю свідомої Істоти – це задоволення, яке ви нині не можете уявити. Разом, Вознесені Майстри, і ми готуватимемо вас для цього нового життя; камери Світла - тільки завершуючий дотик. Ви є духовно орієнтованим існуванням, і нам треба об'єднати вашу фізичну частину з вашою емоційною і розумовою частинами, і це те, що роблять ці камери. Кожен з вас вимагає унікальних коригувань дуже складної природи. Це завдання буде об'єднаним зусиллям, а потім ви перейдете під керівництвом ваших Вознесених Майстрів, яких призначили Небеса, щоб провести вас до ваших перших серій місій, які принесуть постійний мир до цієї галактики.

Благословення! Ми повертаємося із Добрими Новинами! В Небесах наближається велика подія. Це явище дуже спеціальне і його прибуття призначає початок нового дня для усього на цій самій божественній кулі. Коли ця подія буде управляти її курсом, ви будете вільними від міазмів пригнічення темряви. Ви матимете нове управління, процвітання, і важливіше всього, вашу свободу. Ваше нове управління зробить серії анонсів, які змінять ваш світ, а потім ми зможемо почати своє нове служіння людству. В цей день народиться нова реальність, яка прискорить перетворення, яка знову введе святість у ваше життя, дозволяючи вам засвідчити час чудес і здивувань. Коли знову з'являться Ангели, знову голос Творця почують по всій землі. І тоді, коли ви, врешті-решт, вийдете із вашої довгої амнезії, ви згадаєте, хто і ким ви є по справжньому.

Один аспект нашого нового служіння - навчити вас про божественну природу фізичності і дозволити вам згадати усі спеціальне знання, що ви забули, коли ви були переміщені від повної до обмеженої свідомості. Ваше милостиве повернення до вашого природного стану буде святкуватися скрізь в Небесах і завершиться пророцтво зроблене еони часів назад благословенним Архангелом Михаилом. Воно встановлювало, що з темряви, яка сталася в цій царині, з цієї духовної в'язниці ви будете звільнені приблизно 13000 роками пізніше, завдяки великій роботі Небес. Цей час настав! Це - момент для звільнення і радості! Темні і їх фаворити будуть знищені і новий день почнеться на Землі. Радійте, мої Сестри і Брати! Незабаром, повинен звучати великий ріг визволення; засяє Світло Небес і почнеться час для істинного здивування!

Ваше визволення відмічає початок нового служіння для усіх. Нам доведеться багато чому навчити вас і вам доведеться багато вивчити. Виривання з цього довгого тимчасового перебування в амнезії, можливо, принесе багатьом з вас деяку кількість лиха, як повна реалізація того, в що ви вірили, і що ви зробили від імені цієї віри, ймовірно, викличе деякий біль. Тому, ми Вознесені Майстри, піднімемо велику хвилю пробачення і милосердя, і охопимо усі країни Землі і куточки усіх сердець, які страждають. Спрямуйте це лікувальне Світло всередину вас і дозвольте врегулювати жахи, причинені вам темрявою. Потім від серця до серця дозвольте йти з Любов'ю. Дозвольте новому Світлу радості і єдності, оточити вас усіх, як в цьому диві приходить священний шлях пройти завершальні кроки вашої подорожі до того дива, як повна свідомість. Алілуя! Алілуя!

Сьогодні ми продовжили свої щотижневі повідомлення для вас. Ми досягли спеціальної точки, де великі чудеса можуть остаточно здійснитись. Ми прийшли до центральної стадії цієї далекої подорожі, яка почалася для нас, коли ми отримали інструкції, як готуватися для масового першого контакту. Зараз приходить радість, від фактичного початку і ходи разом до ваших священних призначень! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge