Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - February 19, 2013

February 19, 2013

9 Ahau, 8 Zac, 9 Eb

Dratzo! Ми повертаємося! Ваш світ підійшов навіть ближче до перемоги над темними! Скрізь знаходимо знаки того, що станеться незабаром. Ваші священні секретні громади упорядкували законні інструменти, щоб примусити головні уряди вашого світу піти у відставку. У співзвуччі з цим військові і поліцейські сили цих націй разом домовилися тайно, щоб заявити, що кожен з них більш ніж готовий користуватися їх політичною підтримкою, щоб не дати відповідним урядам ніякого іншого вибору, ніж піти у відставку, коли цей курс вступить в дію. Ця вказівка буде дана, коли Небеса повідомлять нам, що час настав. Увесь наш персонал зв'язку перебуває в готовності, щоб передати довгоочікувану команду кожному. Тим часом, ми чекаємо, і стежимо за сигналом наших небесних радників, який в належний час поставить темних на коліна. Ця єдина команда дозволить доставити достаток, який у свою чергу вказує, що численні темні уряди вашого глобуса мають піти у відставку. Пачка законних паперів, підписаних декілька тижнів тому, готова для доставки до вказаного моменту. Ваше визволення зовсім не далеко!

Ці темні уряди організовують змову, навіть як ми говоримо, знаходять деякі лазівки або інші засоби для відвертання надовго неминучого, щоб надати їм можливість чаклувати поза їх поточною дилемою. Ми спостерігаємо за ними зблизька і не схильні терпіти подальші форми виклику. Ядерна альтернатива, що перевіряється в північно-східній Азії, - недавній приклад інших засобів, які ми згадали вище. Не хвилюйтеся: вони дуже ретельно контролюються, і ми повністю передбачаємо природу і намір цього справді божевільного гамбіту. Спокій забезпечений, тому що це зійде нанівець. Нікому не дозволять користуватися цією примітивною зброєю проти іншого. Політична кліка потурає брязкати зброєю, використовуючи саму незрілу і варварську іграшку, яку ми можемо роздавити, коли вважаємо доречним. Ми привели це як попередження: ми не будемо потурати темній політичній кліці і її багатьом формам причіпки і віроломства; ми просто спостерігаємо і чекаємо, і коли отримаємо право на дії, то будемо діяти рішуче. Цей час ще не прийшов. Що важливо – отримати зелене світло з Небес - і потім швидко наступить спокій.

Наш персонал, призначений для цього священного завдання більш ніж готовий створити нову, благословенну реальність для вас. Численні священні громади і їх союзники моделювали серії глибоких змін, які перетворять вашу теперішню вкрай пригнічену реальність. Доки ми попросили своїх партнерів шанувати світ, яким він є. Не втягуйтесь у будь-яку з цих темних нісенітниць, оскільки скоро планується закінчення. Як очевидно, різні темні політичні кліки, які управляють вашим царством, знаходяться в паніці, але їх різні спроби зашкодити зараз дограти до кінця - розтануть. Ми готові згребти їх і доставити до їх відповідних місць призначення, де вони мають чекати на відповідь. Ви, з іншого боку, готові стати повністю свідомими Істотами Світла. Небеса встановили порядок денний, щоб це сталося і ми маємо тут здійснювати кінцеві стадії цього грандіозного і священного плану. Темні на вашій планеті не можуть вступити в конфлікт з подібними до нас, хто щодня протистоїть технологіями і здібностями Світла, і легко перевершить все, що ці мешканці темряви можуть запропонувати.

Це по справжньому належить вам, щоб бути в радості і радісному передбаченні! Посмішки небес на вас, і Творець встановив засоби, щоб ви досягли благословенного повернення до повної свідомості. Ми були призначені страхувати ваше визволення від них грішних; їх жахливі робітники захворіють від вашої реальності і Небеса захистять ваш новий заповнений світлом світ і розширять для вас засоби, щоб возз'єднати ваш простір і, особливо, ваші духовні сім'ї. Ці «прийдешні тяжіння» - священні події, які звільнять вас від тих, хто вважає вас нікчемними і хто намірився перетворити вас на вічних рабів їх несамовитих безумств. Це кінець кінцем привело б до масового передсмертного дзвону, розробленого для зменшення вашого глобального населення приблизно вдесятеро від теперішньої кількості, і ті, хто вижив заздрили б померлим. Цього не станеться. Декретом Небес ви швидко переміститеся в царину радості, процвітання, і священної поваги до індивідуального суверенітету. Час прийшов, щоб зробити очевидним все це на Землі!

Благословення Здоров'я і Радості всім! Ми - ваші Вознесені Майстри! Різні елементи нашої програми процвітання готові з'явитися від замовчування, якого вимагали від нас Небеса. Головні організації створені після кінця Другої Світової Війни були законним чином розформовані. Ми зараз користуємося їх благословенними енергіями, щоб готувати наші священні громади, щоб замінити поточне керівництво на наше. Це незабаром відбудеться. Небеса також інформували нас, щоб попередити тих, хто готується негайно замінити поточну економічну систему, бути готовими до дій, оскільки завершальні серії явищ зараз прискорюються в небесах. Ці події активізують формальний кінець угоди, підписаної приблизно 13000 років тому. Ви на березі найпрекраснішого часу у вашій благословенній історії. Милостиві благословення Небес мають зараз ясно показати і вмить вставити вас в нову реальність, духмяної від Любові і Світла!

Майте на увазі, що ваша нова економічна система - просто тимчасовий захід. Вона проектувалася, щоб підготувати вас до прийняття нескінченного процвітання і навчити вас, що боргова економіка з її багатьма раптовими змінами і ненадійністю – це шлях, за допомогою якого темні управляли вами. Це царство сипкого піску фактично було грандіозною ілюзією, обнародуваною урочистими завіреннями від імені уряду, щоб знизити державний борг і принести вам тимчасове процвітання. Воістину, глобальне процвітання завжди було можливе із самого початку і це - ілюзія, щоб повірити інакше. Кількість доступного золота приховувалась для маніпуляційних цілей, і це також правдиво відносно алмазів і так званих дорогоцінних металів і каменів. Наявність цих продуктів була обмежена, щоб створити визначення багатства, і провести в життя концепти дефіциту, бідності і боргу. Ви володієте здатністю породжувати ріг достатку і насолодитися розкішним життям. Ключ - навчитися Любити і піклуватися один за одного!

У цьому дивовижному світі, який готовий з'явитися, ви станете здатними глибоко піклуватися один за одного і за Рідну Землю. Усередині вашого рідного світу розташована Агарті, яка є цариною 5-d. Зараз Небеса дозволили Рідній Землі розширити це царство аж до її зовнішнього світу. Це означає, що кожен з вас потребує трансформації на повністю свідому Істоту в 5-d стані. Це перетворення починає рух, і благословенні зміни, будучи оброблені на вас, - істинні засоби перетворення вас на цю божественну і безсмертну Істоту. Від вас вимагатиметься багато чого. Ви приймете безліч нових обов'язків, і в цьому ми готові навчити вас багато чому, - це ключ до розуміння, ким ви маєте стати. Ми запрошуємо вас прийняти цю пропозицію і відкинути радісно усе базікання, якими темні годували вас багато віків. Користуйтеся своєю природженою мудрістю, щоб затверджувати правду, яку показали вам Небеса, і тільки зрозумійте, що ви призначені стати дивовижними дітьми Богослова!

Сьогодні ми принесли вам більше інформації про те, що відбудеться у вашому світі. Наші космічні і духовні сім'ї мають тут завершити божественне завдання перетворення вашої реальності в стан, який священний і благословенний Небесами. Цей момент для вас краще всього заслуговує благословення! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge