Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 5 березня, 2013

Sheldan Nidle - 5 березня, 2013

10 Ix, 2 Ceh, 9 Eb

Dratzo! Ми приходимо знову говорити з вами! Незабаром відбудеться велика небесна подія у ваших небесах. Ця подія – завершення одного із серії явищ, яке сигналізує кінець священного договору, укладеного давно між Світлом і Anunnaki. Він - частина божественного плану підготовки ваших предків, а також і вас для повернення до повної свідомості. Згідно з цим, ми забезпечили темні сили у вашому світі документами, які констатують, що прийшов час, коли ми можемо офіційно втрутитися у вашу реальність від вашого імені. Це заступництво - просто допомога вашим священним секретним громадам і їх союзникам, щоб завершити законний переворот ряду ваших головних урядів. Ця процедура призведе до виплати всесвітнього достатку, який тепер тримається в численних секретних визначених місцях навколо вашого глобуса. За минулі декілька місяців ми перемістили ці ресурси до місць, де вони знаходяться в безпеці, і доступні, щоб використати для забезпечення нової фінансової і грошової системи. Ми також забезпечуємо загальнішу логістику безпеки, щоб надати можливість новому управлінню передати факти по радіо з приводу того, що відбувається в країнах вашого світу.

Перші серії анонсів охоплять різноманітні нові програми, які асоційовані з тим, що загалом було під назвою NESARA. Кожна з здійснюваних умов, буде темою багато національного обговорення. Вони будуть оголошені по радіо, на телебаченні, і в Інтернеті, і буде потрібна наша компетенція безпеки. Наша відповідальність - зберегти цілісність цих каналів комунікації проти усього електронного втручання, або блокування таким чином, щоб народні маси були належним чином інформовані про ці інноваційні проблеми. Наша турбота стосується того, що багато хто у вашому світі володіють превентивним, і навіть умисним ставлення до чого-небудь, що загрожує їх плану обмеженого контролю. Зрештою ці індивідууми матимуть можливість змінити їх ставлення, як тільки вони стануть працювати з їх особистими наставниками. Ми ясно побачимо, як ці стосунки будуть розвиватися і будемо готовими ужити необхідні технічні контрзаходи. Наші перші невідкладні ролі в цей час - забезпечити прозорі урядові комунікації, а потім пояснити вам, що ви можете чекати в перші дні після того, як ми приземлимося.

Сценарій масового приземлення - це дійсно не більше ніж кінцева стадія вашого повернення до повної свідомості. Ви зустрінете вашого власного особистого наставника, який знає вас так же добре, як і давно втрачений друг. Ваші природжені телепатичні здібності швидко відновлять взаємодію з нами, дозволяючи легкий і ефективний діалог між нами, вільний від непорозуміння і двозначності мови. Телепатія дозволяє глибину відкритості і взаєморозуміння, яке, можливо, здається спочатку трохи дивним , оскільки воно не дозволяє ніяких таємниць між нами. Це означає, що ви дуже швидко звикнете до нас і ми розкажемо вам, ким ми є, що ми робимо, і про наші особисті історії клану. Ми дамо відповідь на будь-які питання, які ви, можливо, маєте, і ви швидко побачите, що ви можете довірити нам ваші найглибші турботи. Ці пара днів, можливо, стануть найвідвертішим і чеснішим досвідом вашого життя. Ваше вороже культурне довкілля навчило вас захищати себе незважаючи на багатошарову секретність, а телепатія повертає вас до ступеня Єдності, в якій недовіра значною мірою стає річчю минулого часу. Ми подібні до відкритих книг для вас, дозволяючи вашому жахливому, захисному програмуванню покинути вас.

Ми вивчали ваші різноманітні культури впродовж багатьох років, і спочатку знайшли таке приборкання різноманітності. Але після спільного використання наших багатьох знахідок між собою, ми досягли кращого способу здолати незліченні культурні бар'єри, які лежать в серці ваших суспільств. Ви розвиваєте усі системи життєзабезпечення, які дозволяють вам толерантно відноситись до ваших різних культур і релігій, і наша перша мета, допомогти вам залишити їх, оскільки вони стають непотрібними. Ми знаємо, що це не легко для вас. Починаючи з дитинства ви гострили ці навички життєзабезпечення до тих пір, поки вони не стали майже звичайними. Проте, ці звички засновані на відділенні і наше прибуття - представити вас знову відкриттю Єдності. Крім того, ваші західні культури, зокрема дуже мислено орієнтовані і багато хто з вас вчився методам, які закривають ваші серця. Ми, з іншого боку, звикли до дружніх стосунків на задушевній основі один з одним і глибокого зв'язку по більшості питань. Ми знаємо, що це, можливо, важко для вас спочатку, але ми упевнені, що, оскільки ви відчуваєте Реального Себе, починаючи від вашого культурного «броньованого», до вільного «подібно до качки на воді»!

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ті, хто розуміє шляхи Небес знають, що прийшов час грандіозної кончини темних і їх безліччю фаворитів. Вони управляли цим царством обмеженої свідомості впродовж майже 13000 років, і впродовж цього часу багато Золотих Віків і багато дивних указів темних характеризують цей період. Прийдешні моменти сигналізують кінець цього періоду. Ви піднімаєте частоту вібрації, яка означає, що агенція для управління вами закривається. В результаті свобода надає вам можливість отримати ваші духовні і космічні сім'ї з почуттям радості, знаючи, що закінчується довга ніч горя. Скрізь, маленькі проблиски цієї свободи стають очевидними. Ваші уми зараз приймають суть свободи, отже надаючи можливість народитися новій реальності. Це знаходиться в середині цієї нової реальності, яку формують дивовижні зміни. Уряди підуть у відставку і вступить в силу нове процвітання.

Це час пророцтва, в якому найвище панування Небес! Приходить Світло, і народжується новий шлях. Божественна витонченість формує нас і дарує божественний шлях до наших Духів. Ви будете здивовані в тому, що приносять укази AEON (ВІЧНОСТІ)! Ви більше не будете заперечувати істинні знання і вивчати брехню і маніпуляції, давно використаних темними. Ці відкриття принесуть вам Правду, яку ви довго шукали. Ви будете люб'язно звільнені від кігтів тих, чия пиха і дурість буде повністю виявлена. У цьому світлі ви зіллєтесь з новими союзниками, які прийдуть зсередини цієї священної кулі і кого Небеса відправили вам. Ми - ті, хто вивчився і через багато тривалостей життів вознісся, і чиї знання проведуть вас уздовж завершального проміжку часу подорожі, чия священна мета - відродити вашу повну свідомість.

Цей процес фізичного і духовного воскресіння був передбачуваним з благоговінням для поколінь. Це дійсно більш складна і напружена дія, до якої кожен з нас здатний. У цей момент у вашій історії, що може статися замість цього унікального, дуже спеціального, масивного колективного підйому, на який був даний мандат Небес. Нарешті, ваші космічні сім’ї і сім'ї Внутрішньої Землі будуть користуватися дивовижними, технологічно просунутими по формі живими біо-машинами, розробленими, щоб перетворити кожного з вас в істоту повної свідомості. Це займе три дні. Небеса настроять і контролюватимуть ці спеціальні дивні пристрої і здійснюватимуть різні калібрування, які специфічні для кожного індивідуума. Таким чином, все людське населення може бути підняте до Ангелоподібного стану, щоб досягти якого, зазвичай, потрібно багато тривалостей життів. Розгляньте добре цю божественну витонченість, яка дозволить нам всім повернутися до чудотворного стану Єдності з нашим Могутнім Творцем! Осанна! Осанна!

Сьогодні ми розглядали деякі деталі з приводу вашого повернення до вільного і процвітаючого стану. Ми також коротко дослідили священний шлях, який Небеса послали вам, і в якому ви граціозно повертаєтеся до повної свідомості. Багато чого відбудеться. Нас чекають дивовижні події і чудеса встановлені божественною витонченістю Небес і найвищі радощі AEON (ВІЧНОСТІ) приходять на ваш шлях! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites