Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 25 листопада, 2014

Шелдон Нідл - 25 листопада, 2014

2 Kan, 3 Yaxk'in, 11 Ik

Dratzo! Ми приходимо з деякими новинами про те, що відбувається у вашому світі. Нині, темна кабала використовує банківські канікули, щоб створити тимчасову затримку в просуванні вперед нової фінансової системи вашого глобуса. Щодо нас, ця затримка повністю непотрібна. Швидше всього, дуже життєво важливо відкинути ці махінації і показати усім першу частину нової системи. Ми подали свій протест тим, хто зараз залучений до цих найсерйозніших переговорів. Важливо, щоб люди цього царства побачили хоча б маленькі ознаки того, що дійсно відбуваються великі зміни. Наші зв'язківці просять наших земних представників стати сильними і змінити поточний крах. Істотно, що кожен аспект цього процесу зроблений правильно; проте, дуже важливо, щоб відбувся навіть маленький перший крок. Багато хто у вашому світі повністю не розуміє широту того, що треба зробити. Проте, справді потрібна деяка міра рухливості. Отже, ми маємо намір проштовхнути те, що ми глибоко відчуваємо справді необхідним. Зараз проявляється рух і ми збираємося упевнитися, що відбувається щось дуже позитивне.

Наша позиція завжди була такою, щоб знайти шляхи, які прискорять кінець приховуванню і заохотять формальне глобальне розголошування. Теперішні затримки тільки подовжують час для маніфестації цих можливостей. Ми дуже серйозні в наших стратегіях, щоб привести це царство до розголошування. Темна кабала повністю усвідомлює, що як тільки ми стаємо відкритішим гравцем в цих "обговореннях," то можливості для будь-яких затримок дуже зменшуються. Небеса дали нам деякі сильні декрети. Вони - все ще виключають глибшу роль для нас. Незважаючи на ці незначні обмеження, ми продовжуємо інструктувати наших зв'язківців, щоб благали наших земних партнерів зайняти сильніші позиції на імплементації нової фінансової системи до вашого світу. Агартанці підтримують нас в проханні про швидкі перші засоби в началі нової системи валюти. Ця система може швидко викрити велику зарозумілість великих банків. Цей єдиний пункт може дозволити багатьом націям зібратися разом і викликати розпад цих злісних гігантів вашого банківського світу.

Відносно нового управління, як тільки глобальна "психічна мережа", яка давно підтримується темрявою буде розбита, то зросте надія для нових реформ. Зараз, найбільшими урядами управляють індивідууми, які щодня занурюються в енергії, які роблять їх заручниками темряви. Ми знизили інтенсивність цієї мережі по контролю за розумом. Ці зусилля регулюються декретами, даними нас Небесами. Ми повністю розуміємо, що Небеса управляють грандіозним божественним планом. В цій дії є щось таке, що ми щиро поважаємо. Все ж, ми повністю обізнані про ваші великі розчарування. Ви просите взяти на себе більше і ми дуже бажаємо зменшити цей тягар якнайшвидше. Тому наші зв'язківці наполягають на простому пункті - маніфестації. Отже, ці часи - як найбільш грандіозні, так і найбільше викликають у вас збентеження. Це наше велике бажання отримати гарантії від сил Світла. Врешті-решт, це - початок святкового сезону, який обмежує роботу вашої глобальної фінансової системи.

Тому, ми маємо намір твердо дотримуватися цього. Будьте готові до того, що щось відбудеться. Ті, хто залучений до цих переговорів розуміють, чого ми бажаємо від них. Ми упевнені, що незначна частина цього процесу підходить до маніфестації. Подібно вам, ми бажаємо, щоб ви раділи процвітанню, а також і особистому суверенітету. Це не лише згадано попутно. Є речі, які дозволять вам легко визнати, що те, що зараз відбувається є не лише реальним, але здатним перемістити цих фаворитів темряви на їх місце. Ми відрізали їх від ключових підземних виробничих об'єктів і отже відмовили їм в будь-якій тимчасовій безпечній гавані. Крім того, ми відправили численні кораблі для охорони, для того, щоб зробити нашу позиція зовсім ясною для них. Ми щиро бажаємо прискорити розголошування будь-яким шляхом. На цей раз взаємно з нами, ми зможемо зібратися разом і почати швидко очищати шлях до повної свідомості. Це саме той момент, коли ми можемо розслабитися і радуватися цим спеціальним моментам.

Благословення! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми приходимо цього дня вітати і благословляти вас! Багато чого відбувається у цьому світі, про який більшість з вас знає дуже мало. Прямо зараз відбувається тиха революція. Ця подія тепер обмежена організаціями і індивідуумами, які присвячені створенню гуманнішої фінансової системи, яка встає на якір в межах її благословенних коридорів нової глобальної валюти. Ця валюта має бути реальною; не паперова валюта схильна до примх і побажань найжадібнішої і прискіпливішої групи людей, темної кабали. Ці нові гроші будуть мати благословенну вартість і торгівельну ціну, керовану центральними банками під остаточним управлінням нового міжнародного банку розвитку. Ця система принесе нашому царству процвітання і глобальну технологію, яка покінчить з бідністю і надасть кожному можливість по справжньому вивчити дива зовнішнього і внутрішнього царств Рідної Землі.

Це - та обіцянка, яку ми охоче благословляємо і призначаємо для усіх. Подивіться на майбутні свята, як на час, який відображає те, що зараз формується навколо вас. Будьте готові прийняти як благословення, так і лікування, на які ви маєте право. Відчуйте глибоко в душі нові енергії, які перетворюють вас. Візуалізуйте, як проявляються ці дива. Будьте готові визнати, що усе, що приходить, і усе, що незабаром прийде - перед вами. Ви змінюєтеся щодня. Вас виліковують радощі цього найпрекраснішого набору моментів. Ми всі щодня збираємося разом і відправляємо вам милостиві енергії Небес. Навіть грандіозні Серафими ВІЧНОСТІ благословляють вас і декретують ваш успіх в усіх речах. Ці слова милості дозволяють цьому царству як вилікуватися, так і трансформуватися. Ви на краю найдивовижнішого набору божественних подій.

Будьте горді за Небеса і вдячні за ті речі, які зараз відбуваються. Народжується нове царство, в якому ви заміните горе почуттям радості і достатку. Небеса послали вам грандіозний флот ваших товаришів, з огляду на те, що відбувається прекрасне перетворення, як уявляли собі Небеса. Ви рухаєтеся від базових емоцій ненависті і розчарування, і охоче їх змінююте на любов і гарні манери. Думайте про те, ким ви стаєте. Ви піднімаєтеся до космічної свідомості і будете готові вилікувати себе, а також і інших. Дуже швидко, ви будете співати у унісон з небесними хорами і користуватися цим священним звуком, щоб змінити цю реальність до нової і дивовижної. Ми приєднуємося і разом з вами люб'язно зараз співаємо: Осанна! Осанна! Осанна!

Сьогодні, ми продовжили грандіозне повідомлення радості! Ми просимо усіх підняти свої внутрішні голоси в унісоні і проголосити, що цього разу - може початися нова епоха для людства. Подивіться на цей час, як час, наповнений Благословеннями Небес. Це - час, щоб попросити Небеса про спасіння і знати, що вас дійсно почули! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge