Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 18 листопада, 2014

Шелдон Нідл - 18 листопада, 2014

9 Caban, 15 Xul, 11 Ik

Selamat Jalwa! Ми вступаємо в період, в якому древні сім'ї набувають впливу серед Земних союзників. Вони тепер відповідають за ряд дуже чутливих переговорів. Мета цих розмов – міцно з’єднати умови для завершальної здачі темної кабали. Як тільки ці договори будуть укладені, то почнуться арешти на найвищому рівні і за умовами договору темна кабала церемоніально вийде із гри. Цей процес один з тих, який наші посередники добре знають. Ця здача - не про багатство; це про капітуляцію влади, що тримається впродовж тисячоліть. Давно, Ануннаки вибрали їх як спеціальних фаворитів. У цій компетенції, ці групи індивідуумів служили каналом для величезної влади. Ця кабала зараз помилково бачить цю владу як право. Фактично, це був привілей, наданий їм Ануннаками. Зараз час для того. щоб відмовитися від цього. Ці договори гарантують, що це відбудеться, так швидко як можливо. Ця формальна здача дозволить глобальне скидання валюти, підтримувані золотом валюти і нове управління.

Багато західних урядів і їх фінансові оператори розуміють, що треба народитися новій реальності. Ця дія дозволить глобальний ювілей і дозволить фінансувати всесвітнє процвітання і гуманітарні програми. Ця дія гарантує, що нова реальність починає маніфестацію. Небеса мали намір, щоб це сталося півтора десятиліття назад. Проте, кабала змогла здійснити подію 9/11, яка змусила наших Земних союзників перегрупуватися. Ці підлі акти дозволили кабалі повернути владу назад. Небеса нам не дозволяли вийти за ряд попередніх умов. Ці обмеження будуть повністю анульовані, коли розголошування анонсує ряд головних урядів. Доти, Агартанці і ми обмежені рядом правил. Вознесений майстер Гуань Інь і граф Сен-Жермен ретельно спостерігають за тим, що відбувається. Ми чекаємо, що ці переговори будуть успішними і графік для формальної передачі влади - фактично близько.

Як тільки відбудеться розголошування, ми зможемо зробити анонси і справді розпочати нові дії, які дозволять нам завершити більше місій у відкритому денному світлі. У цей момент, наші судна почнуть брати першу хвилю зацікавлених індивідуумів до наших кораблів - де ми проводитимемо загальний тур, і де ми зможемо почати діалог про фактичний прихід наставників людей. Ми використаємо цей час, щоб краще познайомитися з вами. Після приземлень, наша взаємодія надзвичайно зросте. Цей завершальний період також дозволить вам більше познайомитися з Агартанцями. Коли Атлантида напала на Лемурію, то Агартанці були тимчасово відрізані від зовнішніх царств. Атлантида використала цей час, щоб стати домінуючою землею на зовнішньому царстві Гайї. Цей вплив тривав до тих пір, поки Атлантида не була знищена приблизно 13 тисячоліть тому. Атланти втекли на Центавр і ви залишилися з новими майстрами, Ануннаками. Ці Істоти залишалися при владі до миру з Континуумом Анчара в середині 1990-х років.

Теперішній час один із тих, в якому ведуться переговори про завершальну здачу, навіть коли кабала так чи інакше робить спробу перешкодити змінити сучасну дилему. Ми можемо запевнити вас, що цього не відбудеться. Багатство темряви і влада зійшли нанівець і таке відродження надзвичайно маловірогідне. Наші земні союзники проводять ряд дій по всьому глобусу. Ці події в основному з’єднуються таким чином, що поразка темної кабали гарантована. Сучасні переговори - просто ще один з цих важливих шматків головоломки. Ваша свобода і процвітання надзвичайно близькі. Ми користувалися нашою технологією, щоб запобігти будь-якому лиху, щоб темрява не ініціювала затримку їх здачі. Крім того, Небеса дали нам дуже агресивний план продовження як дублювання до того, що тепер відбувається. Ці події стають дуже очевидними, тож дуже близькі деякі щедрі святкування!

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Наші партнери продовжують зустрічатися з призначеними представниками від темної кабали. Ми командували від благословенного імені Небес, щоб ці переговори привели до щирої подяки людства. Священні закони вимагають, щоб ми належним чином змели цих невірно спрямованих Істот на смітник історії. Це божественне завдання вимагає, щоб наші партнери сформували список їх гріхів і великих злочинів. Цей спеціальний список стане свідоцтвом того, що робилося. Темрява, незважаючи на їх сумні справи, - все ще наші людські обов’язки. Небеса вимагають, щоб вони були усунуті від влади, щоб підготувати їх до того, що послідує. Отже, кожного з них треба повністю ізолювати від людства до тих пір, поки фактично буде включена повна свідомість. Цей божественний указ означає, що ці переговори можуть мати тільки один мислимий результат, вашу неминучу перемогу!

Ці серії зустрічей визначать шлях, яким буде вам формально представлена ваша нова реальність. Лідерів темного уряду треба залишити обізнаними про їх поточну позицію. Ми не маємо наміру давати їм будь-які ресурси, які можуть будь-яким шляхом перешкодити цьому процесу зміни. Небеса готові прискорити перетворення, які відбуваються з вашими фізичними, розумовими і емоційними тілами. Темряві необхідно повністю усвідомити, що вона зараз відрізується від певних ресурсів, які можуть призвести до будь-яких нових затримок. Отже, нам треба благословенно балансувати. Це - те, що відбувається по всьому прекрасному глобусу. Дуже скоро, ви придбаєте ресурси, які можуть справді змінити вашу реальність. Користуйтеся цим мудро. Щоб допомогти вам, пам'ятайте, що ці ресурси доступні вам. Вони можуть допомогти вам досягти ваших священних цілей!

Ми підкорялися і правильно користувалися указами, наданими нам Небесами. Ми просимо вас зробити також. Будьте мудрі і зрозумійте цю блякнучу реальність. Користуйтеся інструментами, які ви знаєте, і будьте готовими користуватися новими, які милостиво будуть надані вам. Формується нова реальність. Це вимагає усунути з посад темні сили, а потім ізолювати їх від вас. Ці злі змії можуть легко позбавити вас ваших благословень. Тому, нам треба відсторонити їх, а потім, в радості, надати вам благословення Небес. Ми упевнені, дорогі, що надане вам нове довкілля дійсно призначаєтеся для тріумфу! Ваша зростаюча свідомість живе в царстві наповненому небезпеками. Ми виключаємо їх і готові почати масивну ізоляцію цих паразитів від вас. Ми просимо вас просто бути терплячими і бути готовими маніфестувати ваші священні мрії. Осанна! Осанна! Осанна!

Сьогодні ми продовжили своє щотижневе повідомлення для вас. Ми щиро просимо, щоб ви залишилися сконцентрованими на успіху і ізоляції цих темних нероб від вас. Дозвольте проявитися новій реальності і дозвольте нам остаточно належним чином і вільно звернутися до вас. Наша грандіозна перемога зближає нас всіх назавжди! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 25 2020 | Contact | Add to Favorites