Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 2 грудня, 2014

Шелдон Нідл - 2 грудня, 2014

10 Batz, 9 Yaxk'in, 11 Ik

Selamat Balik! Ми прийшли, щоб сказати вам більше. Ті, хто витісняє темних фаворитів від їх потужної кафедри влади зараз готові закінчити цей процес. Ми інформовані, що серії важливих рухів йдуть повним ходом, які приведуть до арешту ключового персоналу і трансформації ряду головних урядів. Нині, режим США де-факто блокує реалізацію нової банкноти державної скарбниці. Ця золото-підтримувана банкнота означає кінець банкноти Федеральної резервної системи і тому, падіння цього самого незаконного уряду. Ті темні фаворити, хто управляє цим режимом повинні бути заарештовані і грандіозно відокремлені від громадськості. Усе готово, щоб статися. Індивідууми, які мають бути вибраними для тимчасового управління, знаходяться у безпечному місці і повністю готові використовувати владу. Новому конгресу буде наданий великий ряд спеціальних рекомендацій, коли його приведуть до присяги, після чотирьох місяців його управління. Ці рекомендації повернуть конгрес і інші дві гілки влади, як істинних служителей людей.

Кінець уряду, таємно керованого спеціальними інтересами, - тільки початок. Конституцію США потрібно відновити до її оригінального наміру. Це означає, що зараз відсутня оригінальна 13-та поправка має бути відновлена і незаконно ратифікована 16-та поправка вилучена. Ці коригування будуть крім того модифіковані, завдяки поверненню до загального права. Правосуддя - більше не примха групи нікчемних людей, які справді бажають примусово збільшити кількість в’язнів їх приватної в'язниці. Злочин має бути пропорційно розподіленим, щоб оберігати потреби кожного суспільства. Ключ - створити істинний реабілітаційний процес, який готує усіх до великого і постійного процвітання. Суспільству треба готувати себе до приходу його наставників. Суспільствам, які зараз розділені навпіл, потрібні засоби для зцілення. Треба протистояти упередженню і висувати на передній план розуміння важливості один одного. Там де необхідно, потрібно передбачати резиденції, які приведуть до внутрішнього і зовнішнього миру (внутрішньої радості) для усіх.

Потрібні громадські проекти, які зобов'яжуть привести дороги, транспортні системи, стічні труби і водозабезпеченість до нового, вищого стандарту. Така технологія існує у ваших різних суспільствах, щоб зробити це швидко. Гроші не повинні бути приводом для затримок. Як тільки гроші починають рух, то усі види гуманітарних проектів починають йти повним ходом. Як тільки ми офіційно анонсовані, то ми хочемо допомогти. Ми можемо практично, вмить, завершити ці різні проекти, щоб покінчити з величезною нерівністю, яка зараз існує навколо вашого глобуса. Це, або відсутність достатньої води для проживання, або відсутність належної санітарії. Перевезення розрізнене і відсутні належні дороги. Житлове будівництво також вимагає великої модернізації. Щоб жити в майбутній свідомості потрібно оновити стандартний рівень проживання до рівного нашому. Ми повністю маємо намір переконатися, що це відбувається дуже швидко. Небеса мають графік, коли ми маємо намір зустрітися.

Оскільки ви оновлюєте свій глобальний життєвий стандарт, то вам треба зробити це так, щоб не завдавати шкоди природі. Людські суспільства здатні використовувати технологію, яка може фактично допомогти природі і поліпшити життя ваших навколишніх екосистем. Наші міста діють в такий спосіб, щоби не турбувати екосистеми. Ми є, врешті-решт, планетарні опікуни. Ми постійно працюємо з елементалами, щоб гарантувати, що кожна екосистема забезпечена і процвітає. Наші ритуали збільшують наш домашній світ і підтримують нашу планетарну Духовну Ієрархію, роблячи наголос на цій взаємодії. Ми задоволені, що ми маємо технологію, яка стримує нас від застосування сільського господарства, гірничої промисловості або використання будь-яких ресурсів, потрібних нашим всесвітнім різноманітним екосистемам. Наша мета - допомогти не будь-яким шляхом, а щоб не завдати шкоди життю, яке кишить як на поверхні, так і у внутрішніх царствах нашого домашнього світу. Ми постійно обмінюємося благословеннями і шукаємо керівництва для нашого управління від планетарної Духовної Ієрархії.

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми тут для того, щоб інформувати вас про ряд важливих подій. Спершу, ви благословенно близькі до кінця процесу, який принесе вам велике процвітання. Ці благословення дозволять вам виконати ваші найдорожчі мрії і дозволять вам бути вільними і суверенними Істотами. Це - наше колективне побажання, щоб кожен з вас був радісним і здоровим. Це царство завершує довгу еру, в якій фаворити темряви безжально управляли вашими життями. Кожна з цих потворних нероб була піднята, щоб бачити вас як меншу Істоту, єдиним завданням якої було, по суті, обслуговувати їх. Ця нерівна реальність була в тому, яким способом кожен з нас досягав нашого дорослого життя. Ми знаємо особисто як радощі, так і горе, з яким ви стикалися в цьому житті. Ми приходимо працювати з нашими радниками і колегами, щоб перетворити це і покращити вам умови, завдяки яким ви зможете легко повернутися до повної свідомості.

Те, що відбувається, - дійсно дуже просто. Сили темряви, які залишилися на поверхні цього світу, мають підкоритися і погодитися з вимогами Небес. В цей час важко повірити в те, що, здається, є величезною "нездійсненною мрією". Скрізь є знаки правди цієї події, проте важко уявити її виконання. Тут, любимі, важливо внести це у ваше серце і відкрито підтримати цей процес. Ми маємо, з вашою любов'ю і баченням, зроблені чудеса. Кінець вашого горя дійсно під рукою. Вважайте це розмовою бадьорості. Розчарування несамовито поширюється серед вас. Це дійсно важко утримувати бачення при ваших заощадженнях і зниженні вашого здоров’я. Це просто, до усього цього потрібна деяка форма безпосереднього заспокоєння. Численні елементи збираються об’єднатися, щоб зробити таке заспокоєння можливим. Підбадьорте себе в цьому. Знайте, що ви не одні.

Багато наших партнерів розуміють, що цей святковий сезон – сезон розпачу для більшості з вас. Добро по справжньому потрібне, щоб допомогти вам. Ми колективно налагоджені створити таку найбажанішу подію. Зима - час, коли темрява зростає, оскільки довжина денного світла зменшується. Це - найбільш досконалий час для чого-небудь, що приносить вам веселощі і охоче вказує шлях до див, які приходять на початку Нового Року. Ви сподівалися на щось, що поверне до печалі, оскільки нічого важливого, здається, не відбувається. Нехай цей рік закінчиться по-іншому. Дозвольте впустити до себе деяку міру радості. Тож придивіться і побачте, що станеться щось дивовижне! Відкрийте свої очі і будьте готовими усвідомити, що чудеса дійсно можуть відбуватися. Небеса готують для вас несподіванку. Це - дійсно принесе вам радість, яка вам потрібна!

Сьогодні, ми продовжували свій набір щотижневих повідомлень. Ці дуже короткі повідомлення про рівень дій, які мають дати багато радості, і найголовніше, перший контакт і повну свідомість. Ми принесемо вам грандіозне возз'єднання з вашими різними духовними і космічними сім'ями. Ми повернемо правду вашим історіям, і деталізуємо ваше походження з водної планети в зоряній системі Вега. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge