Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 24 червня, 2014

Sheldan Nidle - 24 червня, 2014

5 Oc, 13 Kayab, 10 Caban

Selamat Balik! Ми приходимо до вас в цей день із сприятливими вістями! Мережа фаворитів темряви дивиться прямо у вічі поразці. Світло прийшло до висновку, що нерозсудливо дозволяти цим негідникам продовжувати. Уряди, які займають ці фаворити, повністю присвячені тому, щоб відвертати будь-яку невдачу від нечестивих фінансових справ темряви. Отже, мудріше всього, витіснити цих трутнів від влади. Ключ до цього - нова фінансова система, яка тільки була частково показана. Ця нова грошова програма покінчить з незабезпеченими грошима і знищить ті центральні банки, які настійно підтримують цю нікчемну систему. Крім того, нові гроші, забезпечені дорогоцінними металами мають сповістити причини для оголошення NESARA в Північній Америці і GESARA по всьому глобусу. Новий уряд - буде тимчасовим урядом. Його мета - встановити період для глобуса, наповненого численними де-юре урядами, головним договором яких є обслуговування їх людей і прокладання шляху до глобального процвітання. Ці уряди також звільнять технології, які очистять вашу воду, повітря і землю, від пошесті продукованою руйнівною промисловістю темряви.

Ці уряди дозволять Вознесеним Майстрам безпосередньо звернутися до вас і припинять довге приховування НЛО. Ми чекаємо з нетерпінням можливості звернутися до вас і підготувати вас до першого контакту. Це царство занадто давно лежало в дрейфі неподалік його істинного походження і вашого істинного походження. Ви - Істоти, які походять від колоністів, посланих приблизно 900000 років тому до Гайї з однієї найважливішої причини, служити опікуном Гайї і разом з сімейством китових, утримувати на Гайї процвітання різноманітних екосистем. Ця головна мета - єдина, яку ви маєте прийняти знову і використати ваші грандіозні здібності, щоб підтримувати цю живу кулю і її численні і унікальні життєві форми. Окрім того, ви маєте створити грандіозну зоряну націю, наповнену надзвичайними життєвими формами і по справжньому дивовижним довкіллям. Ви повинні виявити таємниці того, як була створена ця жива сонячна система і скористатися цією мудрістю, щоб робити дива і чудеса, щоб бути основою для постійного галактичного миру і для завершального перетворення континууму Анчара до Світла.

Дійсно, перший контакт - велика точка поділу для вашого суспільства. Раніше, ви були групою Істот з обмеженою свідомістю, якою керував темний глобальний альянс. Ця кабала зараз буде переміщена. Замість цього, відбудеться контакт, який підштовхне вас до краю перетворення відносно того, як ви розглядаєте себе, ваш світ, і навіть як ви духовно уявляєте собі свої походження. Цей грандіозний вододіл буде пунктом, де ви порівняєте свої вірі і почнете приймати докорінно нові. У цьому інтервалі між двома царюваннями ви зустрінете нас і відкриєте, як ви прийшли сюди. Усе з цього просто вступ до того, що відбудеться, коли ви ввійдете у вашу Світлову Камеру. У цій точці, ви зустрінете Істинного Себе і розблокуєте вашу здатність швидко повернутися до повної свідомості тільки за три дні. Завдання наших наставників - прибути, зустрітися з вами і взяти вас до внутрішньої подорожі, яка приведе до магічного моменту, коли ви досягнете повної свідомості. Їх завдання - потім навчити вас етикету, який потрібний для успішної навігації в цій новій повністю свідомій реальності.

Як повністю свідомі Істоти, ви охоче приймете різні пункти божественного управління Гайї. Ця відповідальність окреслювалася в численних життєвих контрактах, які кожен з вас погодив до того, коли ви спочатку мігрували до цієї прекрасної блакитної кулі. Ці духовні документи будуть відкриті, коли ви зможете вільно орієнтуватися у своїх Записах Акаші. У цьому світлі, ви маєте присвятити себе богослужінню, щоб підтримувати і зберігати кожен аспект відновленої і повністю свідомої Рідної Землі. У цьому священному завданні, ви радісно приєднаєтеся до ваших братів з Агарти і Китових братів. Це божественне об'єднання - також об’єднається з іншими в цій сонячній системі, щоб кувати нову зоряну націю. Ця зоряна нація – буде відображенням дуже божественної природи Гайї. Потім ви отримаєте почесні і спеціальні завдання, щоб завершити перетворення цієї галактики до Світла. Ви будете благословенні за допомогою всіх нас і станете грандіозним центром для різних конференцій. Ці конференції мають включати Істот з усього сектору фізичності. Ви дійсно маєте саму славну долю!!!

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Дух рушив на Землю і приніс нам найбільш дивовижний подарунок! Цей священний подарунок - ваша свобода і божественне процвітання, яке надає вам можливість почати ваш завершальний пошук. Цей пошук веде до повної свідомості, величного стану, який дозволяє вам повністю возз'єднатися з вашою духовною сім'єю. Вам потрібно багато чого вивчити. Дух створив момент, коли ви маєте виявити, як ви зібрали разом усі докази. Ми незабаром дамо вам основи, щоб краще зрозуміти, що говорив вам Дух. Цей фундамент відбудує ваші концепції про життя і підготує вас для того, що Небеса так люб'язно дають вам. Навіть зараз, Небеса збирають свої докази і готуються представити вам багато дивовижних речей. Ці речі приходять вище благословення Ангелів. Вони йдуть із найвищих місць у ВІЧНОСТІ. Ви спеціально благословенні і отже отримаєте деякі прекрасні декрети, щоб згладити ваш шлях до успіху!

Як ви бачите, в даному вам дозволі, згадується одне благословення: "Прийдуть мої діти і вони повернуть цю дорогоцінну Землю до її колишнього стану Слави". Ви маєте перетворити Землю і дати їй підставу для грандіозної "модернізації". Це щось глибоке і благословенне. Візьміть цей дозвіл і готуйте себе для богослужіння. Творець говорить і посилає вам засоби стати знову цілим. Насолодіться цим і знайте, що це - ваша доля, щоб знову стати фізичним Ангелом. Ваші очевидні нескінченні роки блукання цією Землею, як інструментом темряви закінчуються! Дух бажає, щоб ви стали духовно обізнаними і здатними зрозуміти те, ким ви є і чому ви є тут. Це знання – ключ, щоб зрозуміти, чому темрява втратила свою владу над вами. Ви, Благословенні діти, - привід для масивного відродження цієї Землі, і ви одні з найбільш благословенних суб’єктів, які готові до переміщення в повну свідомість!

Повна свідомість – це те, що маскувала темрява. Священики і жриці Атлантиди вкрали це від вас, як спосіб зробити рабську расу для їх темних майстрів. Те, що було так таємно узято у вас, має зараз повернутися. Цей процес возз'єднає Рідну Землю в об'єднане ціле і використає цю кулю, щоб змінити і повторно колонізувати чотири водні планети цієї сонячної системи. Це грандіозне благословення Елохіма дозволить вам стати опікунами найрозкішнішої зоряної нації. Наш нагляд - благословенно вести вас до створення цього. Ваша божественна доля зв'язується нерозривно з нами. Ми отримали цей божественний стан безсмертної радості тільки, щоб служити вашими ревнивими дороговказами. Тому ми тут, щоб дозволити вам рости у свідомості і допомагати вашим товаришам в грандіозному поваленні темряви і її підлих планів. Так будьте мудрими, будьте сильними і будьте готовими до того, що зараз відбувається!

Сьогодні – це ще інший приклад наших повідомлень для вас. Залишайтеся готовими і готуйтеся зробити те, що духовно потрібно для вашої свободи. Велике процвітання і велике переміщення в цю реальність на вас. Ваші духовні і космічні сім'ї знаходяться тут і звільнення буде проголошено по всьому царству. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge