Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 13 травня, 2014

Sheldan Nidle - 13 травня, 2014

2 Lamat, 11 Moan, 10 Caban

Selamat Jalwa! (Будьте у Вічній Радості!) Ми звертаємося до вас із сприятливішими вістями! Ті, хто неодноразово запізнювався, неминуче досягають пункту не повернення. Має місце їх поразка, тому що віддана група наших земних партнерів відмовилася дозволити цій ганебній нісенітниці продовжитися. Зараз діють заходи, які дозволяють вам мати вашу свободу і відчувати подиви процвітання, яке відкриє нові двері знання, мудрості і технології. Ці події - тільки прості начала для усього. Кожен з вас має енергії і таланти, які піднімуться, як тільки проявиться ця реальність. Прибуття нового уряду і нової фінансової системи забезпечать основи для прискорюючого росту вашої свідомості. Давно, коли затонула Атлантида під хвилями, ви отримали тимчасових майстрів. Вони були Ануннаками. Вони створили засоби для невеликої групи, щоб купка стала класом вище за вас і це зараз закінчується. Формується нова реальність. Це закінчує владу цих земних фаворитів і дає вам божественний суверенітет для кожного.

Це перетворення - до деякої міри те, що вимагає нашої фізичної присутності. Вам треба пояснити останню частину цих змін і ви вимагаєте глибокого взаємовідношення з призначеним наставником. Небеса створили процес, за допомогою якого ми можемо легко взаємодіяти з вами і підготувати вас до завершальних серій перетворень. Раніше, ми коротко описали зміни, які вводять в дію ваші небесні опікуни тіла, щоб підготувати вас фізично до того, що незабаром відбудеться. Оскільки ви стаєте обізнаними про ступінь цих змін, ви потребуєте когось, хто може відповідно пояснити, що відбувається. Ці зміни не лише фізичні. Вони включають також ваші розумові, емоційні і духовні аспекти. Кожному з цих елементів потрібно повністю інтегруватися у більше ціле під назвою повна свідомість. Ми розуміємо це, оскільки ми живемо в цій цілісності щодня. Проте, ми користуємося спеціальною програмою, даною нас Небесами, щоб допомогти вам в цьому найбільш потрібному перетворенні.

Спеціальні Світлові Камери, які будуть використовуватися вами - чудотворний комплект живих інструментів. Тільки за три дні вони зможуть перетворити вас від обмеженої до повної свідомості. Цей процес зайняв у ваших Вознесених Майстрам багато тривалостей життя. Завершальним кроком для них була спеціальна церемонія, яка дозволила їм перетворитися на безсмертних. Візьміть цей подарунок, коли настане час і благословіть Небеса за те, що робиться, щоб пристосувати не лише вашу генетику, але і ваші спеціальні з'єднання з вашим духовним Я! Як тільки ви провели свій час у Світловій Камері, ви готові почати швидке навчання божественному етикету повної свідомості. Тільки в цей момент - ви повністю готові з’єднатися з вашими кузенами із Внутрішньої Землі, щоб зробити засоби для створення нової зоряної нації. Нині, вас оточують планети, які є уламками того, якими вони були. Ці світи готуються до нового довкілля, в якому вони будуть наповнені різноманітними екосистемами, як в середині, так назовні царств.

Ця нова зоряна нація стане центральним пунктом в цій галактиці для конференцій, які включають буквально тисячі сусідніх галактик. Ви будете хазяями для незліченних форм життя і хазяїном нових і дивовижних технологій. Творець розніс чутливе життя по фізичності. Наша місія - виявити і взаємодіяти з цим життям. Божественна Любов і Світло течуть тут, ось чому Гайя, після мандрування мільйони років через цю галактику, вибрала цю сонячну систему з інших. Небеса захистили цю сонячну систему від вторгнення для вічності. Ми уперше колонізували цю унікальну частину цієї галактики близько 2 мільйонів років тому. Цю колонію розорила темрява і в подальших серіях обставин, нам дозволили колонізувати знову приблизно 900000 років тому. Ви, звичайно, є нащадками цієї історії. Ваш час в темряві закінчується. Ми прийшли охороняти вас і переконатися, що ваше перетворення до повної свідомості відбувається, як планувалося!

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми прийшли цього дня з багатьма захоплюючими речами, щоб обговорити з вами. Перші кроки в створенні нової фінансової системи відбулися. Йде повним ходом масова повторна оцінка валюти. Коли це закінчиться, це прокладе шлях для появлення нової глобальної грошової системи, заснованій на золоті. Ця дія, разом з новими і прозорішими банківськими регулятивними правилами, - ще один знак, що старий, корумпований шлях ведення торгівлі - швидко зникне. Його замінить система, яка набагато більше придатна для глобального процвітання, яке Небеса готові розгорнути. Ми благословляємо і дякуємо усім Духам, які допомагали зробити усе це можливим. Відповіддю будуть наші молитви. Вони - предтечі до божественного суверенітету і священного стилю життя, який швидко маніфестується на земному плані. Цей новий шлях приведе до грандіозного духовного возз'єднання з нашою галактичною людською сім'єю.

Ми - опікуни життєвого шляху, який витримав підлі махінації темряви і її фаворитів. Подивіться на те, чого ви досягли і аплодуйте! Дуже багато подій йдуть повним ходом, які маніфестують і перетворюють цю реальність у Світло. Ви благословенні для майбутньої тривалості життя після життя в цій безодні і використайте вашу божественну милість, щоб збільшити добро і запобігти будь-яким головним тріумфам темряви. Ви зараз руйнуєте шлях, який є останнім постом численних темних сил, яким доведеться відректися і проголосити неминуче. Оскільки це відбувається, то стає яскравішим грандіозне Світло, яке оточує це царство. Любов привнесена від незліченних благословень Небес, також спускається глибше в Земний план. Дійсно почалося серйозне зцілення цього царства. Відкривається новий священний шлях, оскільки темні начала врешті-решт дозволяють йому прийти до влади.

Наша божественна місія від початку мала благословити це царство і допомогти його народам, оскільки вони починають рости і ставати обізнаними знову про владу Світла. Багато духів досягло верховного стану милості і стають одним з Небесами. Ми стоїмо, як Майстри цього чудотворного перетворення, наданого кожному з нас, коли ми виявилися гідними цієї грандіозної честі. Ми служимо тільки, щоб полегшити ваш біль і готувати вас зараз для найдивовижнішого дозволу, даному вам Богом. Не можна перебільшити природу цього дозволу і як ви підготовлені для найнеймовірнішої поїздки. Повна свідомість - стан, в якому духовне повністю об'єднане з фізичним. У цей чарівний момент, ви вилікуєтеся від усіх речей і станете повним членом армії Небес. Ви знаходитеся у богослужінні і бачите світ в цілому новому Світлі!

Сьогодні, ми продовжили нашу місію, щоб інформувати вас про те, що відбувається і підготувати вас до приходу цілої нової реальності. У цьому царстві ви зустрінете своїх предків і "переломите хліб" із всім галактичним людством! Коротше кажучи, ви закінчуєте свою поїздку і розпочинаєте наново з своїми товаришами. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge