Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 1 липня, 2014

Sheldan Nidle - 1 липня, 2014

12 Caban, 0 Kumku, 10 Caban

Dratzo! Ми прийшли цього дня із сприятливими вістями! Наші різні земні партнери старанно готують ваші благословення для доставки. Ми бажаємо присвятити наше повідомлення цього тижня обговоренню вашого походження. Ми - усі нащадки водної мавпоподібної істоти, яка жила на третій планеті від її сонця, зірки, яку ви називаєте Вега. Ця планета була водним світом, наповненим чим ви, можливо, подумали б - дуже незвичайними істотами. Найгірший з них був великим хижаком і наші предки перейшли ряд крутих гір, щоб врятуватися від його. Там, вони перетворилися на великих рибалок і почали проводити велику кількість часу у відкритому морі. Кінець кінцем, вони втратили своє щільне хутро тіла і прийняли деякі з характеристик морського ссавця. Близько шести мільйонів років тому, сухопутні тварини з сімейства китових із системи Соліс відвідали їх. Ці добрі Істоти запитали у них, чи захотіли б вони стати повністю свідомими Істотами і кінець кінцем мігрувати до їх колишньої батьківщини. Спочатку вони були неприхильними до цього. Проте, втручання Духовної Ієрархії переконало їх зробити так. Потім їм була надана повна свідомість і вони зустрілися з іншими такими же духами із зірок, які оточували Вегу.

Ці зустрічі призвели до утворення Конфедерації Світла, яка почала повільно розширювати свій вплив через сузір'я Ліра. Чотири мільйони роки тому, вони досягли зірки Сиріус і трансформувалися в нову організацію, Галактична Федерація Світла. Це було те священне об'єднання, яке кінець кінцем колонізувало систему Соліс. Ці колонії розорив Альянс Анчара і вони були вимушені втекти. Колоністи повернулися близько 900000 років тому і вирішили поселитися тільки на Гайя. Ця група встановила свою штаб-квартиру у Внутрішній Землі, а також оселилась на великому острівному континенті, відомому сьогодні для вас, як Лемурія. Ця зовнішня колонія почала повільно розширюватися. Її завданням було підтримувати і захищати різні екосистеми. Близько 300000 років тому, Землю колонізували Істоти із Центавра і Плеяди. Більшість з них пішла до великого острівного континенту в сучасному Атлантичному Океані. Його мешканці назвали цю нову колонію "Атлантида". Вона скоро стала безумовним конкурентом Лемурії. Близько 50000 років тому, лемуріаньці надали цій колонії рівного статусу. Атланти побачили в цьому слушну нагоду здійснити свій вплив над зовнішніми землями Землі.

Приблизно 25000 років тому, Атланти і їх темні союзники напали і знищили зовнішні землі Лемурії. Лемуріанці відступили до свого царства у Внутрішній Землі. Атланти залишились турбуватися зовнішніми землями. Через тисячоліття, Атланти почали політику посилання дітей правлячих еліт, до півострова в Середземному Морі під назвою "Іонія", який був рішуче налаштований проти них. Атланти кінець кінцем напали на цю колонію. Іонійські учені підготували до цього можливого випадку серію спеціальних пристроїв. З ними вони змогли протистояти цій загрозі. Атлантиду знищила її власна зброя і скоро вона пішла під воду. Резиденти Атлантиди і їх глобальні союзники втекли до іншого світу, зірка якого оберталася по орбіті в сузір'ї Центавра, відомої для вас, як Бета Центавра. Це лихо залишило позаду дві групи Істот. Перші були групою спеціальних людських гібридів, що називаються у ваших легендах, Ануннаками. Другі були вашими предками обмеженої свідомості. Ці групи, з допомогою Небес, скоро сформували симбіотичні стосунки.

Небеса бажали, щоб ці ваші предки пережили і вивчили ряд життєвих уроків, які могли стати корисними, як тільки Світло повернеться в повну силу до вашого світу. Ці дивні стосунки, які склалися з Ануннаками, як "богами" і вашими предками, як їх відданими послідовниками, продовжувалися приблизно 13000 років. Настає час, щоб це закінчилося і, щоб ви відновили ваш колишній стан. Цей етап вашої далекої дороги - просто початок того, як вам буде знову повернута повна свідомість. Тут ми будемо вашими наставниками і надамо можливість для вашого повернення. Ануннаки залишили правлячу групу, яка трансформувалася за тисячоліття в ту, яку ви знаєте як темна кабала. Ця група витісняється від влади. Вона знає, що її час прийшов. Безпосередній подарунок - побачити цей груповий крок в сторону і успіх наших земних союзників. Шматки цього процесу - на місці, щоб велика зміна сталася “вмить”. Це перетворення включає священних Істот, які приходять з усіх частин вашого глобуса. Їх програми мають звільнити вас і забезпечити процвітання і нове управління.

Благословення! Ми - ваші Вознесені Майстри. Ваш світ страждає під останніми слідами темної кабали. Наша місія - забезпечити засоби, щоб ви вибралися після їх огидного правління. Крім того, Небеса послали нам великі флоти суден, які доставлять нам наставників, щоб допомогти при вашому переході до повної свідомості. Ми вітаємо їх. Ці брати надають нам можливість здолати будь-яку владу, якою все ще володіє темна кабала. Природний благословенний рух йде повним ходом, щоб просувати вас до повної свідомості. Наше божественне завдання - спостерігати за цими подіями і гарантувати, щоб вони впливали на вас позитивно. Мета - забезпечити ваш своєчасний успіх. Наші партнери зажадали мати інструменти, які б кували нову епоху для людства. Ця нова епоха вже благословенно формується навколо вас. Агенти темряви бояться арешту. Вони панікують довкола фактів, які представлені в їх випробуваннях, і знають, що це теперішнє царство дійсно рушиться. Час темряви закінчується. Проявляється нова ера свободи, миру і процвітання.

Ми усвідомлюємо, як це формується. У спеціальний час, ми маємо звернутися до вас і підтвердити, що Небеса роблять, щоб формалізувати його численні священні декрети. Темрява установила глобальний набір суспільств заснованих на війні, розділенні і необґрунтованій ненависті один до одного. Нам треба вилікувати тисячоліття глибокого зловживання. Вашими колишніми наглядачами у вас формувалася прихована ненависть і дивна віра. Потрібні уроки, щоб навчити вас рівності усього і тоді може знову з'явитися взаємна доброзичливість. У цьому світлі, ви можете по справжньому зібратися разом і почати встановлювати основи для нового глобального суспільства. Це суспільство визнає ваш духовний суверенітет і божественні права. Воно також гарантує ваше процвітання, надаючи вам засоби, щоб захистити себе і ваші сім'ї. Це усе передмова до того, чому мають навчити вас ваші галактичні наставники.

Це просто час, коли ви починаєте осягати, ким ви дійсно є і як ви любо пов'язані один з одним. Ваше Вознесіння остаточно надасть вам спеціальний код для створення того, чому навчили вас ми і ваші наставники. Будьте в радості і будьте благословенно обізнаними про те, як Небеса сконструювали це і справедливо кували шлях для вашого грандіозного возз'єднання з всіма нами. Ми сиділи в Агарті і спостерігали, як темрява маніпулювала вами і тримала вас нарізно. Ця несправедливість зараз закінчується. Ми відвідали багато частин цього глобуса за минулий рік і побачили, як змінюються обставини. Небеса працюють дивними і дивовижними способами. Темна кабала не може уникнути своєї долі. Все-таки, ці нероби - наші брати і сестри, хто під час повної свідомості мають повернутися до пастви. Ми знаємо це і бачимо мету цієї завершальної частини нашої взаємної поїздки : вивчити простий факт, що ми дійсно Єдині!! Осанна! Осанна! Осанна!

Сьогодні, ми продовжували своє повідомлення. Залишайтеся завжди обізнаними, що Небеса - наше священне керівництво. Наше богослужіння - вітати повернення усього людства. Ми прийшли навчити, наставити і підготувати вас до завершального великого духовного стрибка, повної свідомості! Для нас настав момент почати діяти і ввести нас всіх в цей новий благословенний Вік! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge