Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 17 червня, 2014

Sheldan Nidle - 17 червня, 2014

11 Akbal, 6 Kayab, 10 Caban

Selamat Jalwa! (Будьте У Вічній Радості) Ми розкажемо вам про багато хороших речей! Древні сім'ї і їх альянси досягли пункту, де стає можливим побачити, що довга дорога відчаю і розладу, якою ви довго йшли, прибуває до свого передбачуваного кінця. Темна інтрига добре обізнана про це. Проте, ці бестії лиха продовжують знаходити шляхи, які злегка затримують ваші благословення. Керівництво мережею зростаючого загального права, разом з їх легальними партнерами точно розуміють, що залишилось завершити перед тим, як почнуться головні арешти. Наші зв'язківці повідомляють, як близько вони до початку дій для завершального арешту. NESARA вимагає, щоб ці завершальні події були виконані в правильній і швидкій формі. Ми бачимо, як добре треновані ці законні команди і розміщені для їх завершальних перемог. По всьому глобусу, інші, хто приєднався до цих альянсів також збалансовані, щоб виконувати їх священні зобов'язання. Темні сили визнають неминуче і ще так чи інакше бажають уникнути цього скрутного становища. Час наближається до ендшпілю темряви; до масових арештів і приходу до влади нового управління.

Вигнання темряви і його численних фаворитів від влади - звільнить вас і дозволить маніфестувати велике процвітання. Це також приведе до закінчення так званого "приховування НЛО". Ці грандіозні події мають остаточно дозволити нам з'явитися у вашому небі в грандіозній кількості і негайно вирішити ряд зростаючих екологічних катастроф. Сама головна з них - ядерні радіоактивні опади від розплаву реакторів Фукусіма. Ми очистимо ваше небо, ваші моря і землю від ядерного лиха. Крім того, ми маємо намір встановити умови, які можуть почати змінювати зростаючу пандемію ядерної хвороби. Вона може поширитися по всьому світу і заподіяти непоправний збиток для ваших океанів. Є ще інше лихо, викликане масивними кількостями пластмасових відходів у ваших океанах. Ми можемо перетворити їх на органічне добриво, яке може живити ваші океани і відремонтувати численні ушкодження, викликані вашим масивним надмірним промислом рибних запасів морів. Цей процес може також призвести до пониження сейсмічних аномалій вібраційних сейсмічних джерел, створених темними авантюристами.

Вони були буквально готові знищити їх власні нації для того, щоб рішуче знизити чисельність населення і оголосити воєнний стан. Цього не буде. Божественний план поміщає ваше суспільство у Світло і проголошує ваше можливе повернення до повної свідомості. Ми спостерігаємо за вами 13 тисячоліть, оскільки Ануннаки і їх злі фаворити планували ряд "Золотих Віків", кожен з яких завершувався катаклізмом, спорудженим темрявою. Ці нероби в душі бажали перетворити вас на передову рабську расу, єдиною метою якої було обслуговувати їх. Вони також бажали породити роз'єднану або неналежно упорядковану ДНК, яка могла запобігти вашому поверненню до повної свідомості. Це зараз неможливо. Ми допомагаємо нашим Земним союзникам закінчити все, що залишається так швидко, як можливо. Отже, це має статися дуже швидко. Вже на місці знаходиться досить елементів, щоб досягти цих необхідних цілей. Що дійсно залишилося – це правильний божественний час для маніфестації цих подій. Небеса бажають перетворити цю реальність і створити нову епоху для кожного із вас!

Теперішній час зараз трансформується в успішне, мирне переміщення. Ми маємо контролювати цю останню стадію і транспортувати вас туди, де розміщена сакральна Світлова Камера. В цьому місці ви маєте завершити своє перетворення, беручи дивовижну інформацію, дану вашими Вознесеними Майстрами і використовуючи її для створення нової реальності. Фізика і наука у вашому світі тільки починають відчувати, як станеться це нове царство. Деякі з них бачать, як великий космічний корабель може швидко перетнути всю галактику. Ці Світлові судна мають здатність подорожувати через час і йти до будь-якого виміру. Ви повинні багато чому навчитися. Ця нова мудрість сформує вас і з нею ви граціозно створите нову зоряну націю. Ця нова земля буде основою для ваших подорожей і ваших майбутніх великих справ. В легендах і багатьох великих оповіданнях говорилося про те, що ви маєте зробити, щоб перетворити не лише цю галактику, але і усю фізичність. Ми готові вітати вас знову у пастві, як галактичних співгромадян у богослужінні Світлу і розгортанні божественного плану!

Namaste! Ми - Ваші Вознесені Майстри! Ми прибуваємо з новинами про те, що Світло благословенно маніфестує для вас нову, вільну і процвітаючу реальність. Наші різні партнери зараз діловито завершують ряд попередніх завдань, які приведуть до грандіозної перемоги Світла. Перший пункт – створення нової фінансової системи для цього світу. Цей проект готовий і пов'язаний із народженням управління NESARA в Північній Америці. Фактично ті, хто включені для заміни поточного американського уряду майже готові маніфестувати цей проект. Отже, ви стоїте на березі нової епохи для людства. Ми також присвятили багато наших духовних ресурсів створенню енергій, які можуть безпечно приводити усе з цього до швидкого здійснення надій. Темні сили можуть відчувати цей Світловий щит, що піднімається навколо цієї планети і вони не в змозі перешкоджати цьому проявленню. Шукайте дивовижні події, які починають проявлятися скрізь.

Нині, ми найбільш задоволені з того, що багато хто з вас створює енергії в групових медитаціях, які допомагають нам виковувати ці могутні щити Світла навколо цього царства. Благословення радості і ласкаво просимо кожного з вас, хто на вашому власному шляху допомагає нам в цьому зусиллі. Це дійсно дивовижно, що ви приймаєте участь в цьому, щоб зробити ці енергії сильними. І це очевидно, що кожен з вас бажає бути вільним від залежності, уперше накладеної темрявою на ваших предків приблизно 13 тисячоліть тому. Ця темна енергія зараз швидко розсіюється. Це духовний передвісник для того, що зараз відбувається глобально. Дякуємо вам за вашу допомогу і вашу велику прихильність свободі, Гайї і повній свідомості. Кожен з нас вдячний і істинно радий. Ви дійсно показали нам, як милість Творця зробила реальність, яка готова бути вільною. Щирі вітання цій реальності від її духовних предків із всієї галактики.

Ви на грані вашого наступного кроку у свідомості. Ви впустили Світло і були в цьому благословенні Небесами. Ви готові захищатися. Існують ресурси, щоб зробити завершальну перехідну реальність, яка може з’єднати пролом між вашим старим темним царством і новим, яке знаходиться на краю повної свідомості. Відбувається підйом можливостей, оскільки ви підстроюєтеся завдяки енергіям, які постійно оточують вас від ваших небесних хазяїв. Ми радіємо, що доручення, дані нам Небесами, виконують таку хорошу роботу. Ви відштовхуєте темряву із її п’єдесталу і вставляєте на це місце процес, який приведе вас на шлях маніфестації вашого дивовижного повного потенціалу. Ми благословляємо ці заходи і просимо про постійне зцілення і милосердя від богослова. Це було надане. Наближається час для святкування. Алілуя! Алілуя! Алілуя!

Сьогодні ми продовжили наші повідомлення. Ми дякуємо вам за вашу допомогу і вашу підтримку змін Небес. Вони принесуть вам нову епоху радості, свободи і процвітання. Ми повернулися привітати тих, хто здійснився через нищівні ефекти обмеженої свідомості. Ви зараз створюєте благоговійний галактичний мир! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites