Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 17 травня, 2016


Шелдон Нідл - 17 травня, 2016

7 Imix, 14 Moan, 12 Manik

Dratzo! Це царство повільно змінюється. В Америці повільно з'являється істинна республіка, пов'язана з нюансами закону NESARA. Численні спроби темряви, щоб штучно проголосити такий режим приреченим, кінець кінцем потерпіли невдачу. Тим часом, здатність темряви брехати і насаджувати ці віроломства розриваються Світлом. Це, серед інших речей, тимчасово уповільнило прогрес багатьох сил Світла. Ми, з нашими багатьма зв'язківцями, відсортовуємо цю завершальну нісенітницю. Це дозволяє Світлу повернутися на трек. Отже, багато секцій Світла знову зможуть легко зв'язатися одна з одною. Ми чекаємо радикального поступу, який дозволить просуватися вперед цим фондам. Усе це означає, що ми проходимо останні шляхи, за допомогою яких темрява заважала приходу нового управління і появі нових грошей. Звичайно, мається на увазі, що новим банківським організаціям треба прийняти строгий набір процедур і встановити нові правила, щоб провести успішне розгортання цього нового золотого стандарту. Зараз ці речі відсортовуються і готується ряд нових процедур, щоб застосувати їх інтернаціонально.

Завершальні затримуючі дії показують нам тільки те, які брехливі ці останні фаворити кабали. Проте, їх тактика приречена на поразку. Ми ввели нові методи, щоб зблизька спостерігати все, що стосуються їх. Кожен з вас прийняв загальну візуалізацію відносно цієї останньої стадії перетворення. Ми залучаємо небачено деталізовані концепти, щоб розробити тактику, як це усе буде діяти. Темрява дуже вірить, що все ще можливо так чи інакше використати їх останнє крутійство, що дозволить їм вибратися з поточної трясовини. Цього не станеться. Ми знаємо, що вони роблять і чому. У правильний момент, ми зможемо відірватися від цього сприйняття і дозволити з'явитися істинній Республіці NESARA. Ці останні битви над ідеями будуть успішними, а потім розпочнеться новий день для зовнішнього людства! До цього часу залишилися останні декілька дій. Ми маємо намір закінчити їх і користуючись тим, що ми з’ясували, заарештувати і ізолювати тих, хто залишився від цієї могутньої кабали. Наближається час, щоб істинне управління стало нормою і ми остаточно могли звернутися до вас.

Прийняті заходи – тільки приклад того, як проводиться ця дивна гра "зуб за зуб" між Світлом і темрявою. За минулі декілька тижнів ми побачили, як це впливає на вас. Ми спостерігаємо, як ви намагаєтеся з'ясувати, як усе це грає і коли ви зможете остаточно почати отримувати ці фонди. Візьміть до уваги несподіване. Дуже скоро гра в кота і мишу закінчується. Зараз темрява дійсно визнає те, що це тільки справа декількох завершальних рухів перед тим, як усе буде дійсно втрачено. Ці усвідомлення темряви йдуть за рядом арештів усіх, хто грав в цю гру на її нижчих рівнях. Гроші і золото, яке вони вкрали, повертаються вам. Федеральний Резерв і його прибічники в Пуерто-Ріко були загнані в кут і були вимушені закінчити їх нелегальну діяльність. Багато інших також знаходяться на грані арешту. Як ми говорили, ця огидна гра скоро закінчується. Залишилося тільки декілька рухів. Для кабали, буде краще залишити її численні проекти і дозволити нам закінчити цю справу.

Як ви можете бачити, багато чого відбувається по всьому глобусу. Завершальні сутички з кабалою і її багатьма фаворитами – зараз щоденна подія. Важливу частину цього повідомлення можна вмістити в декілька простих фраз. Темна кабала втрачає і Світло майже готове проголосити його перемогу. Ця операція займає більше часу, ніж ми спочатку бажали. Проте, залишилося ряд провісників вашої перемоги. Нині, наші представники у вашому світі знаходяться в середині глобальної операції очищення. Ця процедура, будучи завершеною в темпі, який проектується, відправить темряву і її менших фаворитів відпочивати. Якими би не залишалися потенційні ускладнення, знайте, що наші зв'язківці налагоджені закінчити, а потім стабілізувати будь-які потенційно аварійні місця. Ці дії важливі, проте вони не збираються викликати будь-які великі затримки в процесі, щоб надати вам нову фінансову систему і вітати вас у віці процвітання. Попереду у вас – нове управління і довгождане розголошування. Ці часи дійсно вражають і наповнені багатьма великими подіями і небесними чудесами!

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри! Багато наших партнерів діловито закінчують залишкові ключові справи, які потрібно зробити, щоб послати вам ваші благословення! Темрява продовжує пропонувати деякі форми маніпуляції, які можуть викликати деякі непередбачені затримки. Отже, важливо, що ви продовжуєте виконання вашої щоденної візуалізації. Вони, разом з нами, допомагають створювати поле, яке полегшує завершення багатьох призначених завдань. Щодня, Небеса додають свої власні декрети до того, що ми робимо. Ці божественні думки служать дуже необхідним дублюванням для цих дій. Небеса, з нашою об'єднаною допомогою, створюють для вас нову реальність. Це перехідне царство, де ми можемо рости у свідомості і ставати, мої Діти, більше здатними пристосуватися до того, як вам краще усього жити. Цей процес веде до часу, коли ми зможемо бути разом і вітати ваших нових наставників. У той час ви маєте також зустрітися з вашими живими предками, Агартанцями!

Оскільки ви стаєте обізнанішими, цей процес підйому вашої свідомості може призвести до підвищеного почуття розчарування, оскільки ви чекаєте неминуче. Ваша підвищена допитливість дивовижна для нас. Вона змінює ваші старі сприйняття цього царства. Із-за ваших нових енергій, світ не здається правильним і безпричинні війни більше не надихають вас. Ті, хто довго управляв цим світом більше не бачать вас, як тямущих маріонеток, а як людей, з якими треба рахуватися. Це ще інший набір знаків, якими користувалися, вже більше не є нормою. Ви також краще розумієте милосердність. Небеса шліфують ваші молитви для нового царства. Ці зміни у вас вітаються найбільш. Очікуйте більшого, оскільки ваша свідомість зростає. Кожен з вас – експеримент в процедурі, яку Небеса по справжньому почали в кінці 1970-х років.

У той же час, темрява майже спричинила подію, щоб ваше Сонце стало новою зіркою і, через мить, ви мали зникнути. Наші галактичні друзі і наші Небесні керівники зупинили цю подію і дозволили вам продовжити рухатися вперед. Це також бачилося як головний передвісник іншого явища, що охоплює цю галактику. Це означало, що великі зміни, які ви вимагаєте, потрібно запустити якнайшвидше. Це зайняло приблизно чотири десятиліття, щоб перебудувати це царство і дозволило нам побачити, як близько ми підійшли до більш формального втручання. Ми, Майстри, говорили, що поки фаворитам темряви не завдали поразки, нам треба вжити більш захисний метод. Отже, ми стали більш уважними за минулі роки. Ми дуже близько до можливості відкрито інструктувати вас по ряду життєвих тем. Вони будуть допомогою до того, що ви спочатку вивчите від нового уряду NESARA. Алілуя! Алілуя!

Сьогодні, як завжди, ми повідомили вас про те, що відбувається на вашому глобусі. Зараз події являються сигналом, що ви на грані отримання ряду спеціальних фондів. Вони будуть провісником великого процвітання, яке змінить цю реальність! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites