Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 23 червня, 2015

Шелдон Нідл - 23 червня, 2015

5 Ix, 12 Kayab, 11 Ik

Selamat Jalwa! (Будьте у Вічній Радості!) Ми тут, щоб повідомити про стан початкових переведень фондів в Північну Америку. Нині, ми готуємося завершити процес, який - дозволить вашим благословенням стати доступними для вас. Ми були вимушені зробити деякі додаткові коректування до того, що ми думали будуть завершальними директивами необхідними для завершення цього специфічного завдання. Наші партнери в цьому проекті повідомляють, що все ще потрібні ряд завершальних настройок. Отже, ми зараз знаходимося в процесі спільних дій, які потрібні, щоб гарантувати наш успіх. Весь цей процес у більшості надзвичайно напружений для наших земних союзників. Темна кабала продовжує використовувати її позиції влади, що залишилися, як спосіб постійно зривати їх від досягнення навіть крапельки перемоги. Ми підходимо до точки, де нам треба зробити те, що істотне для наших союзників, щоб отримати тріумф, на який вони заслуговують. Тим часом, темна кабала продовжує стикатися з поразкою в кожній проблемі. Становиться зрозумілим, що зараз потрібно наше втручання. Небеса декретували наше заступництво і ми чекаємо, що кожна проблема незабаром вирішиться.

Темна кабала є, врешті-решт, тими, хто охоче виконував темні бажання Ануннаків впродовж майже 13 тисячоліть. Ці бестії мають глибоке внутрішнє почуття, що навіть без їх колишніх лордів вони все ще непереможні. Так чи інакше вони вважають, що можуть знайти засоби, щоб затримати неминуче. Ми всі ці роки терпіли їх зіпсовану поведінку відколи ні Небеса, ні наші союзники не бажали відхиляти їх від влади. Ми дуже обурені їх ворожою поведінкою. Істотно, щоб ці темні шельми будуть швидко ізольовані і отримають долю, яка утримає їх перед вашими дверми. Ця необхідність прибрати їх з "дороги" – це щось, що зараз треба зробити дуже сильнодіючим способом. Ми плануємо несподіванку, яка може легко досягти цієї головної мети. Доти, не чекайте ніякого успіху і готуйте себе до деяких безпосередніх розчарувань. Проте, цей процес - не буде довгим. Ми маємо намір, щоб ці підлі шахраї попали в їх власну пастку! Отже не бійтеся! Кінець цього довгого очікування дійсно близько!

Оскільки ви остаточно готові отримати ваші благословення, і здатні побачити, як ці фонди можуть бути використані вами, щоб здійснити ваші гуманітарні видіння. Ці гроші мають бути використані, щоб принести мир, гармонію і достаток до ваших суспільств. Є також необхідність використати ці фонди, щоб вилікувати, інформувати і підготувати ваших товаришів для нового часу в цьому царстві. Ви просите навчити ваші суспільства про багато змін, які мають відбуватися як тільки керована пропаганда темної кабали зникне. Вам треба пояснити численні зміни, які мають бути опорою вашого нового управління і чому це відбувається. Є велика необхідність надати відповіді в спосіб не менше цього, представленого вам. Нині, ви відчуваєте недолік основного розуміння того, чому ви знаходитеся в обмеженій свідомості і як працює переміщення до повної свідомості. Багато чого має бути забезпечене вашими наставниками. Проте, вам треба особливо навчити інших, щоб пояснити це знання і підготувати вас до того, як діє ця реальність.

Як ви можете бачити, затримки утримують вас від численної правди і реальностей. Ми розраховуємо на багатьох з вас, щоб забезпечити засіб вираження і поширення думок, який дозволить будь-кому подивитися дійсно глибоко на будь-який предмет і може легко пояснити, що робить будь-який наставник, щоб підготувати вас до переміщення до цієї нової прекрасної реальності. Вам треба багато чого легко пояснити. Вам потрібні пристрої, які можуть легко показати здатність вилікувати будь-кого. Також життєво важливо, що ви побачите деякий спосіб, як ви можете стати "юним" і побороти теперішні оздоровчі труднощі. Ці зміни - тільки приклади того, як здолати ті проблеми, які запущені давним давно ученими Атлантиди. Що справді життєво важливо - заглянути глибше в те, чому ви були такі засмучені і як ці нові пристрої зможуть змінити вас і забезпечити вхід до навіть більш дивовижніших результатів. Подумайте, виходячи з того, що це означає і не зачаровуйтеся тим, що вони роблять. Ви маєте отримати швидкий розвиток до вашого повного потенціалу. Це подарунок, який ви очікували, беручи нові зобов'язання.

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Те, що благословенно відбувається в цій реальності - завершальна боротьба між Світлом і темрявою. Цей конфлікт триває дуже тривалий час. Ми користуємося нашим центром і баченням, щоб вирішити поточну фазу цієї потворної битви. Темрява довго тримала перевагу. Нині, це розпадається на частки і рештки від цього конфлікту тільки тимчасово затримують те, що відбувається. Наступний період часу обіцяє бути тоді, коли сили темряви будуть розірвані. Результат цих дій - зробити засоби, щоб успішно поширювати благословення, які ми довго обіцяли. Наше бачення цього моменту - запустити серії дій, щоб почати велику зміну у вашій реальності. Потім, Світло може почати серйозно здійснювати великі серії програм, які мають остаточно і назавжди змінити ваше царство. Вони мають встановити стадію для наших уроків і формального прибуття ваших духовних і космічних сімей.

Осанна! Ми заглянули вперед в радості від того, що може бути можливим. Минулі 26000 років (грубо великий галактичний рік) встановив стадію для того, що сталося з Гайя і її людьми. Міграції до і із Гайї створили природу того, що відбувалося. Цей час пройшов. Настає новий час! Цей час не про втрачений і знайдений рай. Це про велике возз'єднання і час, щоб рухатися назовні і здійснювати найграндіозніший набір небесних директив для цього сектора фізичності. Оскільки ви повертаєтеся до божественного стану галактичної гуманності, то будьте уважними до прекрасних обов’язків, які ви охоче сприймаєте. Створення - священний набір божественних думок. Ви розгортаєте їх. Ви маєте незліченних компаньйонів, які допоможуть в цій найнеймовірнішій місії. Кожен з них присвячений завершенню своєї частини! Що потрібно зробити - наблизитися до них і взаємно опрацювати прийнятне рішення.

Як ви можете бачити, попереду вас пролягає найчудовіший час. Наше верховне завдання – провести вас успішно через усі труднощі, які відбуваються в результаті ваших дій. Тому наступні часи мають представити вас тим, хто є вашими предками і тим, хто згоден допомогти. Цей процес є найбільш складним із всього. Давно, в Атлантиді, ви почали пошук, який зайняв у вас приблизно 13 тисячоліть, щоб завершитися. На початку нас було дуже мало і на вигляд мінімум для цього великого проекту. Все ж, оскільки час рухався вперед, нас ставало все більше і це має велике значення для результату. Тому ми безумовно розуміємо те, що треба зробити потім. У цей спосіб, ми почали близько восьми століть тому, кувати шлях, який дозволить нам вивести вас до шляху, найбільш схваленого Небесами. Ви знаходитеся зараз на краю того, що Небеса моделювали. Решта - буде вашою радісною долею!

Сьогодні, як завжди, ми дали вам короткий огляд того, що відбувається. Візьміть ці дані і знайте глибоко у вашому серці, що готова статися найдивовижніша і радісніша подія. З цим, ми залишаємо вас зараз. Будьте щасливі і знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge