Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 16 червня, 2015

Шелдон Нідл - 16 червня, 2015

11 Manik, 5 Kayab, 11 Ik

Dratzo! В цьому світі відбуваються перетворення безпрецедентних масштабів. Фаворити Ануннаків витісняються від влади як у всесвітніх урядах, так і його фінансовій системі. Цьому дивовижному процесу передують серії масових арештів і раптові відставки ключових постатей в глобальній банківській системі. Це робиться, щоб виправити процес, який протягом останніх двох десятиліть залишив в руїнах цю всесвітню фінансову систему. Ті індивідууми, які надзвичайно поживилися від великих серій незаконності, мають незабаром щедро заплатити за їх спробу постійного силового загарбання вашого світу, яке розпочалося серйозно з раптового від'їзду їх колишніх повелителів, Ануннаків. Ці колишні темні лорди вирішили масово приєднатися до Світла і бути позитивною частиною нового альянсу, що створюється деклараціями континууму Анчара, щоб створити новий галактичний мир. Нарешті це дозволить Світлу зробити коаліцію і здійснити древні пророцтва Архангела Михайла.

Цьому небесному альянсу допомагають тут на Гайї сили нашого великого флоту, який укомплектований групою присвячених Істот, що дозволить створити царство, яке може звільнити зовнішнє людство. Спочатку ця група отримала велику перешкоду, коли Американська кабала несподівано нанесла удар у вашому 2001 році. Підрив радарних станцій дальнього виявлення і все-знищуючий вогонь знищили подвійні вежі нижнього Манхеттену. Ця смілива подія тимчасово затримала тих, хто був готовий до формального оголошення NESARA. Це законодавство дозволяло ввести нове управління, яке мало усунути темряву від влади. Проте, війни і темні змови, щоб прийняти глобальну грошову систему кінець кінцем терпіли невдачу і коаліція Світла почала збиратися разом і узгоджувати шлях, щоб покінчити з владою, незаконно захопленою Американською кабалою. Ми зараз стоїмо на грані успіху "тихої революції", яка дозволяє довгу запізнілу реорганізацію. Ці нові фінансові системи вигонять темну кабалу і швидко перемістять цей глобус, щоб покінчити з борговим рабством і створити всесвітнє процвітання.

Цей набір законних процедур привів суспільство Гайї до берега нової всесвітньої директиви. Більшість менших урядів і міжнародної законної системи швидко ізолюють де-факто Американське управління. Це призведе до кінця довге царювання паперового долара і викличе колапс Федерального Резерву США і поверне США не імперську зовнішню політику. Ці нові обставини мають встановити шлях до глобального миру і гармонії. Це буде створене глобальним потоком грошей для незліченних гуманітарних проектів. Також ці проекти дозволять представити цьому світу численні інновації, які мають успішно забезпечити пристрої, щоб вирішити всесвітню потребу у воді, енергії, інфраструктурах і нові альтернативні медичні пристрої. Ці проекти мають також забезпечити засоби, щоб покінчити з бідністю і наповнити це царство милостивим процвітанням. Це - глобальна гармонія, яка буде фоном для нашого формального прибуття. Ось тоді, ви маєте зустрітися з вашими багатьма наставниками.

Наше прибуття співпаде з численними повідомленнями, які будуть доставлені вам вашими Вознесеними Майстрами. Крім того, ви маєте багато чому навчитися від Агартанців, які зараз мешкають серед вас. Вони дозволять вам узнати, ким вони є і забезпечать серії повідомлень, в яких розкажуть вам про дива Внутрішньої Землі. Після цих неймовірних вододільних подій, ви маєте набагато краще розуміти ваші істинні походження і історії, які фактично повертають вас назад до встановлення Лемурії понад 900000 років тому. Ці факти мають бути предтечею речей, які ви маєте вивчити від ваших наставників. Ми бажаємо, щоб ви дізналися більше про те, що зробили Атланти і як це коригувалося Агартанцями і нами. Отже, вам доведеться багато чого вивчити і абсорбувати. Ви маєте також змінити точку зору відносно грошей у напрямі до суспільства, заснованого на достатку і вашому внутрішньому наборі відповідальності. Ці переконання мають повернути вас до повної свідомості і повному возз'єднанню з вашими духовними і космічними сім'ями. Це також поверне вас на шлях до виконання вашої справді грандіозної долі!

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Нині, світ проходить через благословенне перетворення! Ті, хто довго розповсюджував їх унікальну форму темряви приходять до їх безвихідного становища. Дуже давно, Небеса видали декрет, яким ця розширена ніч Духу мала закінчитися, оскільки ви почали входити під вплив 21-го століття. В цей час, як обіцяють, сили Небес запустили стратегії, які мають незабаром створити новий світ, наповнений миром і процвітанням. Ми, Вознесені Майстри, можемо зараз побачити різні ознаки в небі і воді. Ці священні знаки вказують шлях в цей новий світ. Ми люб'язно дякуємо Небесам за визволення, яке повністю відновить стосунки з вами, надані нам Небесами, щоб охороняти і ретельно направляти ваш шлях до повної свідомості. Наші наступні серії призначених завдань включають надання вам великих серій глобальних уроків. Ці уроки мають бути частиною того, щоб зробити вас обізнаними про те, ким ви дійсно є.

Оскільки ваша свідомість зростає, то ви з готовністю стаєте значно більше обізнаними про ваші духовні стосунки. Це з'єднання є тим, яке дає вам засоби для існування, як це робимо ми. Подивіться на це зростаюче блаженство як знак, який перетворює велике страждання, яке вам довелося терпіти. Ці фізичні і іноді, загрозливі для життя реальності, - це те, що ми можемо зараз почати полегшувати. Отже, ми Вознесені Майстри можемо використати наші здібності, щоб принести вам милосердні енергії для трансформації цього темного царства. Небеса забезпечують нас певними духовними елементами, щоб гарантувати успіх тих, хто був на стороні Світла. Дні темної кабали полічені. Народжується новий світ. Ті, хто знає, можуть побачити, як перемагають ті, хто шукає шлях від цієї темряви і терплять невдачу ті, хто довго управляв цим царством. Подивіться і справді відчуйте це!

Це дійсно цікаві часи. Цей світ еволюціонував таким чином, що екстремальні рівні всесвітнього утиску і рабства повільно йдуть геть. Отже, ми можемо побачити, як наші благословення і кожного з вас без виключення набувають чинності все швидше і все ясніше. Ті, хто опонував цим змінам зможуть нарешті побачити, як їх повноваження швидко блякнуть. Час притягує все ближче ваші духовні сили, які можуть проявитися і відкрито використати наші енергії, щоб допомогти нашим союзникам досягти успіху в їх зусиллях. Небеса навіть збільшують появу Ангелів на Земному плані. Ми повинні збільшити повідомлення від цих Ангелів, які допомагають нашим досягненням. Підйом Духу – це ще одна ознака того, як Світло перетворює це царство на краще. Моменти для давно пророкованого тріумфу Світла, - на Земному плані.

Сьогодні, ми продовжили наші щотижневі повідомлення. Будьте готові і здатні інформувати ваших сусідів про великі події, які мають місце. Наші повідомлення дають усвідомлення того, що відбувається навколо вас. Користуйтеся цим, щоб інформувати інших і знайте, що час для процвітання - дуже, дуже близько! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge