Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 30 червня, 2015

Шелдон Нідл - 30 червня, 2015

12 Imix, 19 Kayab, 11 Ik

Dratzo! Ми принесли для усіх деякі сприятливі вісті! За минулі декілька місяців, процес набув розвитку, який привів нас до відкриття, як краще усього ми зможемо доставити ваші благословення до вас. Після кінця Другої Світової Війни, темна кабала відновила свої необмежені доставки грошей по всьому глобусу. Цю систему дуже змінили Сполучені Штати за останнє десятиліття. Були встановлені бар'єри, за допомогою яких Міністерство Фінансів і Департамент Національної Безпека управляли потоком усіх грошових обмінів. Потім це було потрібне, щоб розвивати спосіб передачі великих сум валюти через цю систему до тих пір, поки не функціонувала новіша трансферна система. Ми зараз користуємося їх інтернаціональним впливом, щоб успішно здійснювати наш перший випробувальний пробіг. Це має означати початок процесу, який має намір забезпечити тимчасовий потрібний захід. Отже, ми чекаємо, що деякі вражаючі новини стануть відомими, оскільки ці гуманітарні фонди роблять свій шлях до перших одержувачів. Це має бути початком ефекту доміно, який дозволить відправити іншу велику партію фондів до Північної Америки і тих, хто довго чекав їх благословень.

Цьому процесу допомагає зростання впливу нових банків розвитку і інвестиційних банків, які обіцяють кінець кінцем замінити МВФ і цю обтяжливу " SWIFT " систему. Цей набір досягнень очікується незабаром, що призведе до приходу нового управління в Північній Америці і по всьому глобусу. Також цей процес призведе до глобальної зміни, яка принесе вам валюту, підтримувану дорогоцінними металами і підвищення мирного і всесвітнього процвітання. Це об’єднається з глобальним борговим ювілеєм. Фактично, існуюча система боргового рабства нарешті закінчиться і буде замінена новим резервом валюти, яка справді цінується. Це один з багатьох кроків, які дозволять вашому світу охопити свободу і кінець довгого, десятиліттями приховування НЛО. Цей процес - також дозволить вам отримати деяку цінну інформацію від ваших Вознесених Майстрів, і дозволить оприлюднення інформації про ваших кузенів із внутрішньої Землі. Потім це дозволить нам почати останню частину складної операції, яка зайняла у нас понад два десятиліття, щоб завершитися.

Коли ми прибули на початку 1990-х років, ми подумали, що завершення цієї місія може зайняти близько одного десятиліття. Ануннаки запевняли нас, що їх колишні фаворити змогли побачити, що Небеса мали початковий термін на початку вересня 2001 року, як момент для дуже складного переміщення в управлінні, щоб почати глобальне процвітання. Цей процес пішов наперекіс, коли де-факто АМЕРИКАНСЬКИЙ уряд контратакував. Це змінило нашу часову діаграму і викликало цілий набір нових декретів, які випущені. Ці огидні бестії виявилися повністю ненадійними і віддано користувалися їх повноваженнями, що залишилися, щоб затримати як NESARA, так і перерозподіл всесвітнього багатства. Ми встановили вторинні сценарії і почали запитувати у наших союзників, оскільки їх плани все ще включали кабалу. Був приведений в дію цикл виснаження для цих нероб. Ми були у владі цих союзників і Небеса видали декрет відносно нашої першої контактної місії. Вона зайняла понад десятиліття, щоб дістатися до цієї теперішньої позиції. Темна кабала поставила себе в безвихідь. Кінець для цих підлих бестій під контролем.

Ви знаходитеся зараз на краю часу, коли мають статися ряд речей. Наші земні союзники завершують проекти, які мають зробити RV ( ревальвацію) і GCR (глобальне скидання валюти) доконаним фактом. Крім того, коли завершиться перший набір фінансових випробувань, пакети процвітання і штрафні санкції будуть звільнені. Це призведе до нового управління і повернення до юридично чесного управління, а також закінчення податків на нелегальний прибуток. Це також буде сигналізувати про формальне оголошення поза законом боргового рабства і в межах декількох місяців закінчення повної грошової системи. Зовнішнє людство визначиться остаточно, щоб закінчити його залежність від сільського господарства і виробництва. У недалекому майбутньому, Гайї буде дозволено знову стати дитиною Всесвіту, якою вона була тоді, коли, ваші предки приземлилися тут приблизно 900000 років тому. Ви були повністю свідомі, коли Атланти зрадницькі знищили континент Лемурія. Це сталося на початку Великого Галактичного Року, який тільки завершився. У цьому новому великому галактичному році, ви маєте повернутися до повної свідомості, а потім досягти вашої долі з повними і милостивими благословеннями Небес.

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми прибуваємо з радістю! Темрява, яка так довго управляла цим царством - блякне. Скрізь, ті, хто представляє їх борються за володіння. Вік паперових грошей закінчується поверненням до глобального золотого стандарту. Ця дія дозволяє нам планувати, коли ми можемо почати ряд важливих уроків на тему релігії і моралі. Цьому царству дуже треба зрозуміти загальну основу релігії і як краще усього вилікувати рани від передбачуваних відмінностей, які викликали хаос управління. Нам усім треба зосередитися на владі Любові і необхідності вилікувати нашу передбачувану ненависть. Час для війни закінчується. Це час миру і єдності! Коли ви проходите через церемонію, яку зроблять для вас Вознесені Майстри, то ви навчитеся, який вам потрібен час, щоб сприйняти деяку універсальну правду. Ми називаємо це свого роду "учбовим табором", де ми викладаємо принципи Любові і Світла в цьому світі. Ці навчання служать нам добре, оскільки ми здійснюємо наші богослужіння.

В спосіб, яким ви втілюєтеся в це царство, потрібно відмити і надати особливого значення новому набору загальних цінностей. Уроки, які ми маємо намір проводити, мають відобразити це. Проте, ще більше має бути пояснено. Людство має велику внутрішню Любов один для одного. Ці традиції і випробувані події змінюють вас. Ми усвідомлюємо це, оскільки ми рухаємося від культури до культури. Багато хто з вас вчиться сприймати нас деяким чином. Інші - повністю незнайомі з нами. Ми знаходимося у богослужінні і користуємося вашою вірою, щоб забезпечити приклади, які просувають вас до Любові і позитивнішого виду життя. Цей час важкий для вас, оскільки велике переміщення йде повним ходом. Наша послуга - забезпечити надію і шлях, щоб повернути ваше життя у напрямі Любові. Це те, як ви можете краще пізнати своє дружнє людство. Життя є просуванням до Світла і допомогу темряві, щоб стерти її з пам'яті цього світу.

Наші зусилля засновані на великому переміщенні свідомості, яка рухається через цей глобус. Це переміщення дозволяє вам розглядати цей світ в різному світлі. Минулі два десятиліття побачили події, які обіцяють допомогти в приведенні божественного плану до цього світу. Темрява спостерігала з великим жахом, як швидко зникають їх огидні плани. Наближається час для розумнішого набору втручань. Вони мають дозволити вам випробувати вашу Єдність. Ваша концентрація уваги і здатність уявити собі кращий світ змушують це переміщення відбуватися швидше і з меншим ступенем внутрішнього збентеження. Цю подію найбільш вітають Небеса і ми! Наше завдання - вести вас до кращого знання про цей свідомий шлях, яким ви подорожуєте. Зараз наближається момент для великого обнародування. Це має возз'єднати вас з вашими духовними і космічними сім'ями. Алілуя! Алілуя!

Сьогодні, ми продовжували інформувати вас про те, що відбувається з вами глобально. Формується вік процвітання і гармонії. Отже цей час - час переміщення. Будьте терплячі і завжди готові допомогти цьому новому набору реальностей, щоб святкувати і встановлювати стадію для нового духовного віку. Ви маєте зустріти засновників вашої внутрішньої віри і багато вивчити, як привести мир до вашого Духу! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)

Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge