Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 15 серпня 2017


Шелдон Нідл - 15 серпня 2017

8 Ik, 0 Uo, 1 Ik

Dratzo! Усе продовжує швидко рухатися вперед. Обізнані люди очікують, що головне переміщення енергії відбудеться цього місяця з сонячним затемненням. Передбачалося, що ця галактична подія повинна була відбутися після головного глобального випуску великої кількості валют. Ця сонячна подія повинна потім дати старт Республіці NESARA і всесвітньому початку GESARA. Ці серії глобальних подій можуть справді виділити цей місяць.

Із-за цих передбачених подій світ буде святкувати як кончину старої, нелегальної республіки, так і початок нового, мирного світогляду для Гайї. Це дійсно нас хвилює. Це може легко стати правдоподібним для розголошування і для начала інших великих кроків у напрямі до вищої свідомості. Ми вітаємо цю можливість з розкритими обіймами. Це пояснює, чому усі, хто дійсно розуміє вашу реальність знають, що незабаром очікується, що перша кісточка доміно впаде. Звичайно, це швидко призвело би до інших необхідних подій.

Наближається час, коли ми всі зможемо остаточно святкувати. Різні глобальні валюти приготовані для обміну і велике багатство, властиве ним, має бути повністю реалізованим. Займіть цей час, щоб узнати, що очікування остаточно закінчується. Що попереду – прекрасна нагода засвідчити зміни, яких ми довго чекали. Використайте ці спеціальні моменти, щоб узнати, які дивовижні перетворення збираються трапитися у вашому житті. Дякуємо Небесам і всім, хто має відношення до процвітання, яке стане невід'ємною частиною вашого життя!

Справді радійте і дякуйте усім за вашу майбутню удачу. Багато чого сталося, що збирається стати вам нагородою! Це зайняло тривалий час, щоб зібрати ті нагороди – роки і навіть десятиліття, щоб остаточно побачити, що усе готове для вас і ваших земних компаньйонів. Відчуття мрії повільно блякне і буде замінене деякими справді дивовижними подіями. Тож будьте готові врешті-решт повністю зібрати те, що було так люб'язно засіяне так давно. Алілуя! Алілуя!!!

Благословення! Ми – ваші Вознесені Майстри! Ми прийшли подякувати Небесам і далі трохи похвалити тих, хто надав вам “золоті парашути” для дуже потрібного передиху. Часто важко нехтувати махінаціями, наданим нам блякнучою природою темних сил і їх фаворитів. Це ці дивні випадки, коли все ще здається, що вони виникають несподівано в несподіваних місцях. Ваші бачення продовжують вести вас у напрямі рішень, які можуть все ще підтримувати ваше процвітання, і нове управління, і все, що приходить з цим.

Ваші бачення прискорюються. Природа цих бачень допомагає зробити нову реальність можливою. Нехай ці нові і успішні зусилля стануть основою для приходу нової нації. Це буде земля, наповнена успіхом і виконанням ваших багатьох форм процвітання. У цій новій землі, буде дозволено вашим дивовижним баченням бути частиною зусиль, які мають наповнити це місце новими свободами, правами, радістю і доброчесностями.

У цьому новому царстві, ви остаточно реалізуєте плоди вашої роботи. Ви також будете здатні допомогти один одному, щоб перетворити ваше суспільство таким чином, що кожен допомагає один одному, щоб досягти успіху. Попереду – бачення, яке ви давно прагнули маніфестувати. Зараз, подивиться із сторони і просто насолоджуйтеся тим, що відбувається! Ця нова земля стане предтечею приходу глобального розголошування і повернення ваших далеких предків. Ще багато чого настане!!

Сьогодні, ми обговорювали дивовижні події цього незвичайного часу. Будьте готові в душі узнати, що наближається омріяний момент. Знайте, що приходить нове управління і це причина для розголошування і всього іншого, що призначено. Отже, радійте, виконуючи вашу священну роботу і будьте готовими, щоб охопити цю нову реальність! Усвідомте, що численні і нескінченні постачання Небес – ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське будьте Єдині! і будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge