Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - January 15, 2013

January 15, 2013

13 Chicchan, 13 Chicchan, 9 Eb

Dratzo! Ми повернулися! Ваш світ просувається вперед до дня, вибраного Небесами для виявлення вашої нової реальності. Наша сім'я Агарті інформує нас, що вони завершили свою частину в цій операції. Також, наші секретні священні союзники підтверджують, що їх діяльність досягла точки, вибраної для них Небесами. Ми продовжили дозвіл на використання нашої технології, щоб допомогти кожному в гарантуванні того, що усі ці пов'язані дії проявились так , як планувалося. Єдина річ зараз для нас, яка залишилась – це отримати завершальну зелену вулицю від наших небесних хазяїв. Цей сигнал незабаром буде нам наданий. Доки ми чекаємо, вартуємо, і спостерігаємо, що така дія близька до завершення. Тим часом, темні панікують і бажають знати, як і коли відбудуться арешти. Нині, вони в стані деякого занепокоєння, тому що багато хто з їх співробітників просто «зник». Вони повністю усвідомлюють, що загрози, дані їм, дуже реальні і їх влада не протримається дуже довго. Їх великі статки вичерпуються і контрольована ними банківська система близька до закриття.

Оскільки усі ці драми закінчуються , ваш світ виступає на поверхню, щоб відновити шлях, що дезорганізувався. Все ж темні сили знають, що ця шарада закінчується і що нове управління знаходиться на місці в Америці, готове перейняти на себе повноваження. Повна зміна розпочнеться з серій анонсів, які, напевно, вразять більшість з вас. Потім нова фінансова реальність принесе величезне полегшення до кожного з вас, свобода від бідності і страху дозволить вам переміститись в радість і достаток. Боргові прощення в такому масштабі вилікують багато глибоких тріщин в суспільстві, які були однобокими впродовж тисячоліть. Багаті і сильні користувалися цією системою подвійних стандартів, щоб підкоряти маси і змушувати виконувати їх волю. Зараз усе це усувається і єдині правила гри замінюють несправедливий світ, який мучив вас так довго. Окрім того, управління більше симпатизуючи вам починає «називати цю нову мелодію». Але майте на увазі, що ці удосконалення у ваших обставинах просто оповіщають прихід набагато більших змін, у тому числі і розкриття. Тут ви досягаєте магічного моменту, коли ми можемо формально представити себе вам.

Наше прибуття змінить усе. Ваше відчуття глобальної ідентичності було засновано на факті, що ви унікальні в космосі. Фактично, ви не одні. Ви прийшли дуже давно, з різних галактик, щоб колонізувати цей світ. Ваша оригінальна колонія Лемурія була початком вашого часу на Гайя. Тепер ви закриті в стані амнезії, створеної обмеженою свідомістю, і зараз настав момент, щоб ви звільнились від цієї нездатності знати, ким ви є і чому ви прибули в цей прекрасний зелено-синій світ. Нам дали завдання по видаленню вашої амнезії, і через декілька десятиліть приготування ми готові узяти вас у подорож відкриття, яка поверне вам радощі, і бажання знати, що таке повна свідомість. Перша частина цієї поїздки розпочинається з наших передач, пояснень, що сталося. Незабаром після цього, ми приземлимося і запустимо серії відкритих і досконалих обговорень, зв'язаних з передачами технологій, які забезпечать вас необхідними засобами, щоб повернутися до вашого оригіналу, природного стану. Потім ви можете почати тренувати вашу індивідуальну повну свідомість, і це дозволить вам стати новою зоряною націю.

Наша головна причина для прибуття у вашу сонячну систему – не просто охороняти вас, а повернути вас вашим духовним і космічним сім'ям. Ваші предки Агарті, теж з нетерпінням чекають підняття їх власних ролей в наставницькому процесі. Поки зараз Небеса стримують їх від багатьох речей, які вони бажали зробити для вас, але зараз ці обмеження знімаються і ми чекаємо, що вони зіграють велику роль в повідомленнях вашого нового управління і в складанні ряду офіційних урядових заяв відносно нових правил вашої банківської справи і фінансової системи. Життєво важливо, що ви швидко проходите перші стадії вашого нового процвітання і вчитеся, як діяти без потреби в грошах як таких. Наші галактичні суспільства функціонують прямою маніфестацією того, що нам потрібне, без прибігання до залежності від ресурсів енергії нашого рідного світу. Ми також розуміємо, що це наше завдання - вирощувати і підтримувати наш живий світ, і наше суспільство – як божественну культуру, яка існує, як справді прекрасна частина божественного співтворення в нашій найдивовижнішій галактиці.

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Триває марш у напрямі благословенної нової реальності. Наші священні партнери знаходяться в точці, де з благословенням Небес, може швидко проявитись новий світ. Це священне схвалення незабаром буде дано. Небеса проголосили священний день і ця реальність відбулась остаточно. Темні сили були інформовані, що уся наша робота до цієї дата, на цей день, буде швидко завершена. Це включає нове управління і серії передач, які представлять вас тим духам, хто працював так сміливо, щоб зробити можливим ваш новий світ. Успіх цього найчестолюбнішого здійснення також залежний від вкладу Агарті і мережі персоналу від наших космічних сімей. Ми Вознесені Майстри, дуже вдячні за все що зроблено для підготовки вас для вашого життя як повністю свідомої Істоти. Наше власне наставництво також добре служить вам, оскільки готує вас для першого контакту.

Наставництво вас до повної свідомості вимагає, щоб ми фізично знаходились серед вас і починали навчати вас тому, щоб ви зрозуміли, як діє ця обмежено-свідома царина. Ми самі дізналися про це, оскільки ми проклали свій шлях до вищого стану свідомості. Для вас важливо знати, як діє 3-D , тому що це закладає фундамент для більшої мудрості того, як діють вищі виміри. Ці знання дозволять вам підготуватися до того, що принесе вам ваша метаморфоза. Ви перейдете від стану, де вас оточують багато таємних переконань до стану, який повністю прозорий і по справжньому дивовижний! Це переміщення, яке зробив кожен з нас. Зараз це - ваш поворот, і ви повинні поводитися люб'язніше, щоб ви могли досягти цього священного місця призначення.

Те, що незабаром станеться на вашій зовнішній сфері, є більш ніж метаморфоза; це буде головним досягненням за допомогою якого ви об'єднаєте багато різних частин вас в самій славній єдності, як індивідуально, так і колективно. Цей процес знищить колективний досвід, що тривав впродовж майже 13000 років і стане кульмінацією священної обіцянки, зробленої для вас Небесами. Темні сили і їх незліченні богохульства згаснуть. Починається Новий Вік Світла і ми знову побачимо священних пророків Творця. Кожен з вас - потенційний пророк і вісник Добрих Новин! Ви сформуєте суспільство, засноване на вашому великому Світлі, яке сяятиме в славі і різноманітному служінні Творцю. Ви приєднаєтесь до нас, оскільки ми ведемо вас уздовж священних шляхів призначенних нам дивовижними роботами Небес і божественним планом.

Сьогодні, ми розглядали те, що незабаром станеться. Ваша зовнішня сфера на грані возз'єднання з її внутрішнім доповненням, Внутрішньою Землею. Ця нова, з'єднана реальність буде сценою для вашої метаморфози до повної свідомості і для створення нової зоряної нації. Ми радіємо, і терпляче чекаємо цього славного часу для маніфесту. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge