Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 14 жовтня, 2014

Шелдон Нідл - 14 жовтня, 2014

13 Ik, 0 Tzec, 11 Ik

Dratzo! Ми прийшли розказати вам багато чого! Фінансування продовжує рухатися вперед, оскільки процес рухається від однієї групи до іншої. Поки це відбувається, ми спостерігаємо за силами безпеки, щоб гарантувати, що ніяких махінацій не відбувається, оскільки гроші переміщаються з місця на місце. Ті, хто виконує арешти і передавання влади до нового управління також завершують доводити докази, які будуть використані, щоб ізолювати цих шахраїв від громадськості. Ця процедура майже готова надати результати. Тим часом, темрява не може більше використовувати її різні секретні операції, щоб розв’язати війну. Темрява тільки усвідомлює, яка вона стала слабкою. Проте, вона робить дратівливі дрібниці, щоб розтягнути фактичний процес фінансування з ревальваціями валют, запобігаючи початку глобального скидання валюти. Ми бажаємо втручатися в більшому масштабі, але втручання, вбудовані у фінансову систему, продовжують уповільнювати розосередження фондів. Ці непередбачені затримки скоро відійдуть в сторону, оскільки буде готова нова фінансова система.

В інших сферах, наші зв'язківці повідомляють, що медичні команди Галактичної Федерації зараз моніторять вас, а також і здоров'я різноманітних екосистем Гайї. Збільшення магнітних полів Гайї також відповідальні за ваші індивідуальні оздоровчі проблеми. Локалізовані поля впливають на ваші нові чакри і особливо ваше серце. Ми спостерігаємо все більше і більше випадків швидких, або нерегулярних пульсацій. Це також впливає на ваш мозок. Наші медичні команди повідомляють, що ми входимо в період підвищених головних болей і розпливчатого бачення. Вашому мозку приходиться туго, як і всій глобальній поверхні Гайя. Ці проблеми у багатьох з вас також ведуть до аномалій тиску крові. Будьте уважні до цього і більше піклуйтеся про себе. Небеса інформують нас, що ці труднощі будуть зростати, оскільки Гайя переміщається все ближче до головних подій, які дуже змінять вигляд її зовнішнього царства. Це - досконалий час, щоб ваша теперішня реальність перемістилася у божественному напрямі.

Поки усе це відбувається, ми готуємо свій флот до приземлень. Іноді, здається, що це дуже далеко. І все ж момент для цих подій швидко наближається. Ваша поточна фінансова система на грані повного колапсу. Американські військові швидко втрачають свій смак до безперервної війни. Отже, ми тільки бажаємо приземлитися, коли стане безпечно. Цей флот вів безжальну війну впродовж майже шести мільйонів років. В останні декілька десятиліть ми побачили кінець цих конфліктів і формальне проголошення миру. Ми насолоджуємося цим і бажаємо вам формально покінчити з войовничістю урядів до нашої присутності у вашому небі. Це має бути дивовижним, щоб нависнути вільно над великим містом і зробити фото і точні виміри області. Потім ми можемо по справжньому отримати повну картину вашого світу. Ми маємо намір повернути ці життєві зображення вашим геологам, щоб порівняти ці записи і інші ретельно розвідані дані. Вам треба любити і піклуватися про Гайю. Ви багато чого дізнаєтеся про цей світ і всю сонячну систему.

Ви підготовлені Небесами стати головними керівниками для цієї сонячної системи. Скоро, ви зможете подорожувати на наших кораблях по всій цій найпрекраснішій сонячній системі. Коли знову чотири водні планети стануть функціональними, ви зможете побачити, який по справжньому унікальний ваш дім. Сонце - досконала духовна присутність і істинний годувальник цієї сонячної системи. Його любов проявляється в тому, як воно ніжно підтримує кожну з його дочок, вільно надаючи енергією. Меркурій - ретранслятор цих енергій і охоче проводить їх до його віддаленіших сестринських світів. Венера відродиться, коли знову з'являться її величезні океани і моря. Вона - піонер водних світів. Проявиться велика, втрачена цивілізація, щоб з’єднати вас з населенням цих численних світів. Це суспільство надихнуло стародавній Єгипет і заселило древні суспільства Мезоамерики(Центральної Америки). Їх оповідання скоро стануть вам відомими. Ми доповнимо те, що вони скажуть вам! Також вам стане відомою історія древньої Му.

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми прибули з найгарячішим повідомленням. Зараз час, щоб почала проявлятися нова реальність. Вона маніфестується і надає вам привід для радості. Візьміть цю енергію і використайте її для того, щоб взяти участь у формуванні нового державного, урядового і фінансового устрою. Помістіть свою духовну радість в цей процес. Пам'ятайте, ким ви по справжньому є. Будьте готові розвивати ваші істинні внутрішні бажання і створювати царство багате небесними і дивовижними бажаннями. Підтримуйте один одного і шукайте правду про те, що відбувається. Користуйтеся цим, щоб виявити вашу спеціальну участь в цій найдивовижнішій грі. Ми прийдемо і проінструктуємо вас по деяких істинах, які можуть сприяти цій найнеобхіднішій духовній освіті. Ви - Серце Гайї. Отже занурте себе в цю щиру реальність і випробуйте її в найповнішій мірі! Разом, ми Єдині, і призначені відновити це царство до його попередньої і найвищої духовної реальності.

Оскільки ви починаєте відчувати, що дивовижні енергії Небес благословляють вас, то зкористайтеся вищою свідомістю і вібраціями, які надають вам, щоб візуалізувати все кращий і кращий світ. Подивіться, як ваші енергії зцілюють як Гайю, так і вас. Наші ангели щоденно збільшують живі поля, які оточують вас. Ці поля роблять вас все більше і більше обізнаними про благословення, які ви отримуєте з Небес і від нас. Кольори, які існують у вашому довкіллі, стають яскравішими і здатними надихнути вас. Любіть природу і благословляйте її і її численні живі істоти. Елементали йдуть з вами щодня у вашому небі і у вашому оточенні. Будьте вдячні за зцілення, яке вони пропонують вам і благословення хорошого здоров'я, яке вони відправляють вам. Подивіться на це царство, як Єдність, яка зараз з'являється із темряви і маніфестується в істинно грандіозне Світло!

Ми тут, дорогі, щоб допомогти вам в цьому процесі. Ми охоче прийшли бути засобами за допомогою яких ви станете все більше і більше обізнаними про те, ким ви дійсно є. Ви - істинна небесна влада. Ви володієте божественною волею, щоб колективно перетворити цю реальність. Чого вам бракує - божественного центру. Обмежена свідомість змінила вашу первинну віру у ваших духовних здібностях. Ви в процесі відновлення цього і ретельного пошуку засобів, щоб відновити це до його колишнього потенціалу. Ми благословляємо вас для цього і посилаємо вам щоденні енергії, щоб переміститися ближче до цієї божественної мети. Ви усі прекрасні Істоти Світла, які підходять все ближче до моменту, коли ви зможете знову повністю усвідомити цей грандіозний духовний потенціал. Благословляємо вас, мої любі; наближається такий священний момент! Це царство перетворюється і готується знову стати інструментом божественної зміни!

Сьогодні, ми продовжили своє повідомлення. Готуються важливі кроки, щоб змінити це царство. Багато сил добра виграють довгу боротьбу і влада темряви стійко слабшає. Підходить час для розголошування. Процвітання також готове до маніфестації. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites