Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 21 травня, 2013

Sheldan Nidle - 21 травня, 2013

9 Batz, 19 Moan, 9 Eb

Dratzo! Ми прийшли знову, щоб розказати вам більше. Ваш світ продовжує коливатися між спробами Заходу розв’язати конфлікт, який здатний стати стрижнем глобальних змін і загрожувати політичній базі темної кліки, і наміру Росії викликати нову реальність на Заході. Він динамічно слабшає і протікає впродовж цілого останнього десятиліття. І навіть, коли ця дивна енергетична гра наближається до пункту, що нагадує початок Першої Світової Війни, він потім відступає від цієї жахливої можливості. Команди зв'язку Агартанців також встигли знешкодити ситуацію на Близькому Сході. Проте, цей тривалий процес балансування на грані війни демонструє важливість приведення цієї мінливої ситуації до закриття. Небеса запевняють нас, що це постійне політичне сперечання - просто останні муки дипломатії, давно використаної Західними державами і що в результаті цього ніякого конфлікту не станеться. Дійсно, майбутнє божественне втручання збирається трансформувати цей нікчемний безлад. Тим часом, збираються більш законні боєприпаси для використання проти кліки у Світових Судах. Імпульс «відповідальності» прискорюється поденно, збільшуючи кількість тих, хто уже або буде заарештований.

Ваша реальність помирає як економічна система, яка грунтується на одноманітній праці. Вона подібна до величезного млина, залежного від річки, яка швидко висихає. Власники, темна кліка, розуміють, що станеться і до чого приведе виведення останнього шматка роботи з їх слабшаючого устаткування. Кліка відчайдушно домагається рішення, щоб відновити спадаючі рівні річки, але незважаючи на її кращі зусилля, ніяке рішення не знайдене. При нагоді, ми багаторазово інформували кліку, щоб вирішити їх дилему, але вони продовжували наполегливо йти тим же курсом. Тому ми рушили вперед з тим, що Небеса направили нас для цієї роботи. Кліка повністю обізнана, що їх час збігає і все ще збільшує свою рішучість, щоб витягнути деяке нереалізоване диво з повітря. Ми спостерігаємо і дивуємося цій безглуздій реакції, яка приведе до невідворотності. Настав час для цих контрольованих темними урядів піти у відставку і відкрити правду населенню.

Наш персонал зв'язку тільки завершив серії інформаційних обмінів з декількома Західними урядами, в яких ми ясно показали їм, що їх дилеми являються місцевими до падіння повної глобальної економічної структури. Практичне рішення - дозволити новому управлінню представити діапазон нових економічних програм і програми достатку, у тому числі формальне розкриття нашого існування. Тому ми чекаємо часу, вибраного Небесами, щоб діяти і виявити себе для вас. Це також буде моментом для серій анонсів як з боку Агартанців, так і Вознесених Майстрів, які розголосять те, що вам треба знати, щоб отримати розсудливе розуміння того, що справді сталося у вашому світі. Ця інформація запустить швидку зміну вашої свідомості і представить нові шляхи для зміни ваших суспільств, надавши їм можливість працювати творчо один з одним. Ми ясно сприймаємо заплутані проблеми, створені вашими нинішніми урядами, тому була погоджена повністю нова структура від якої залежить ваше нове процвітання і ваші нові реальності.

Ми стоїмо на березі грандіозного втручання, на яке видано декрет Небесами. Це відкриє двері для першого контакту і нових стосунків між вами і Агартою. Вас здивує ступінь майбутньої передачі технологій! Ваш світ повинен абсорбувати стрибок в здібностях, що безумовно більше, ніж поява комп’ютера з багатьма відгалуженнями, як наприклад ноутбуки і смартфони. Окремо, вони поставляються деякими серйозними оздоровчими фірмами! Навпроти, деякі нові технології можуть не лише підтримувати ваше загальне здоров'я і життєздатність, але і ваші рівні свідомості, сполучаючи вас легше і фактично з вашим світом. Ви почнете розглядати технологію взагалі як «інструменти свідомості» і користуватися вашим часом, щоб абсорбувати знання, медитацію, і обмірковувати майбутні дива повної свідомості. Як ваші наставники, ми покажемо вам величезне значення здібностей все ще значною мірою бездіяльних у вас, оскільки це суттєво для вашого розуміння наступної фази вашої подорожі до вашої божественної долі.

Благословення! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми прийшли в цей сприятливий день зробити деякі важливі анонси. Спершу, давайте благословимо наші космічні сім’ї і сім’ї Внутрішньої Землі. Вони прийшли зараз встановити стадію для наступних кроків у вашій подорожі до повної свідомості. Небеса видали декрет, щоб кожен з вас зараз усвідомив, що ви не одні в цьому прекрасному, великому Всесвіті. Незабаром будуть демонстрації в денному небі деяких величезних флотів, які приземляться, коли Бог дасть священний сигнал до старту. По-друге, ми здатні появитись серед вас у великій кількості, щоб почати нашу викладацьку діяльність. Ці уроки покажуть вам, як і чому Аннунаки навмисно перемішали мудрість навчання, надані вам кимось з наших найбільш поважаних майстрів. Ці повідомлення остаточно дозволять вам виявити правду про ваше походження і що Небеса чекають вас.

Далі, ми поговоримо про те, що ваші секретні священні суспільства звільнять фонди процвітання, які граф Сен-Жермен, і Гуань Інь так люб'язно відклали для вас. Це встановлює початок нової фінансової системи, яка призначить боргове пробачення як засіб, який вирівняє всесвітні фінансові структури. Наново ліцензовані банки тимчасово поширюватимуть і частково регулюватимуть ці фонди. Одного разу, землі флоту Федерації, ці банки, фінансова система супроводу, і ваша сприйнята потреба в «грошах» як таких, буде віднесена до категорії провісника вашого нового галактичного суспільства. Цей намір, дорогі, - ненадовго скористатися фізичним достатком, щоб вилікувати маніпуляції темних, які заставили вас повірити в нужду і обмеження, замість дотримання вашої божественної відповідальності. Масовий наплив у ваші життя ваших індивідуальних наставників змінить усе це негайно! Ми потім представимо вам ваші обов’язки, які приходять з вищою свідомістю і допоможемо вам зрозуміти їх значення.

Ваша первинна відповідальність - стати ефективними наглядачами вашого дорогоцінного домашнього світу. Рідна Земля радісно з нетерпінням чекає вашої дивовижної допомоги. Нові технології вилікують зовнішній світ і підготують його для грандіозного переміщення до повністю об'єднаного, повністю свідомого глобуса. Ви будете грати головну роль в ці початкові переходи, після яких настане час для кульмінації вашого сприятливого повернення до повної свідомості через використання ваших Світлових камер. Потім, як тільки ви акліматизуєтеся до радощів і можливостей повної свідомості, ви будете готові працювати разом з нами. Ми радісно передбачали цей спеціально призначений час, щоб разом створити саму небесну зоряну націю. Небеса інформують нас, про що ми можемо розповісти при маніфестації і наше довге часове перебування на цій планеті приймає новий і поблажливий шлях. Алілуя! Алілуя!

Сьогодні, ми принесли вам інше повідомлення про перетворення старого і проявлення нового. Це - магічний час, коли темні залишають ваш світ і починає проявлятися яскравий, повністю свідомий світ. Ось коли повертаються здивування і підвищення свободи і процвітання! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge