Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 28 травня, 2013

Sheldan Nidle - 28 травня, 2013

6 Etznab, 3 Pax, 9 Eb

Selamat Jarin! Ми прийшли поговорити з вами про багато речей! Темна кліка продовжує шукати шлях, щоб уникнути багатьох скрутних становищ, але кожен поворот приводить їх у безвихідь. Не залишається жодного шляху для темних сил, щоб вирішити будь-коли їх дилему. Тим часом, світ їх предків навколо них продовжує розвалюватися. Ми безупинно привертаємо їх увагу до нової економічної і політичної реальності, яка починає проявлятися перед ними. По справжньому, їх надія - підкоритися владі священних секретних суспільств Вознесених Майстрів, і тримаючись їх, вони можуть признатися і шукати внутрішнього розкаяння, яке може забезпечити полегшення кожному з них. Цей курс - справді співчутливий розгляд того, що вони вчинили над людством. Якщо вони відхиляють пропозицію здачі, то їх шкідлива діяльність прирікає їх до долі темних, які вибирають цивільний арешт і вірогідне мстиве судове переслідування. Оскільки їх повноваження знижуються, цим групам треба звернути погляд на те, де вони зараз знаходяться і визнати пропоновану духовну допомогу. Але кліка здається замерзлою на своєму курсі і несхильна іти на компроміс з неминучим.

Світло створює свою священну магію і досягає своїх цілей. Скоро велике падіння захопить зненацька темних, разом із записом багатьох раніше невідомих фактів, які стануть загальним знанням. Людство, неминуче, буде ображене змістом цього раптового потоку приголомшливої інформації, природа якої буде так жахати, що це успішно запобіжить будь-якому поверненню до старих, безсердечних шляхів темних і дозволить привітати нову реальність. Влада меншості закінчиться і над планетою розльється процвітання. Далі, формальне розкриття дозволить взаємодіяти нам безпосередньо з вами. У серіях правдивих вражаючих передач основа вашої реальності уперше зазнає шоку, а потім розсиплеться! Лише наша поява зможе розбити вашу основну віру про себе, а саме, що ви одні і унікальні у всесвіті. Усі ваші історії, оповідання про ваше походження (релігійні і антропологічні), і ваше сприйняття себе будуть змінені назавжди. Одним махом закінчиться ваша довга романтика з обмеженою свідомістю!

Ми чекаємо вас з розкритими обіймами - обіймами повної свідомості. Наші наставники мають намір забезпечити вас досконалим розумінням того, що має на увазі цей божественний стан. Їх навчання - частина останнього кроку в подорожі, яка досягає апогею у ваших індивідуальних Світлових Камерах і вінчає перетворення вашої Істоти в повністю свідому Істоту Світла. Цей процес перемістить ваш стан довгих тисячоліть амнезії і возз'єднає вас з вашим Небесним Я, дозволяючи вам, в першу чергу, стати відповідальними за управління Гайї і її прекрасну різноманітність Життя. Ця відповідальність буде розширена, включаючи опікунство над всією сонячною системою і достатком життєвих форм, які населяють її світи. Ваше підвищення у свідомості також зробить вас прийнятними для того, щоб брати участь з іншими в створенні Світлових тіл для тих Істот, які були використані Anchara для поширення хаосу і боротьби по всій галактиці. Це принесе нам істинний і тривалий галактичний мир. В той же час це принесе вам популярність і почесті, яких ви по справжньому заслуговуєте.

Оскільки ви рухаєтеся через наступні дні, то знайте, що ви випробовуєте завершальні моменти вашого часу в обмеженій свідомості. Візьміть ці моменти для переоцінки того, ким ви є, розгляньте те, чого ви досягли, і що ви повинні тут зробити. Візьміть це особисте бачення і готуйтеся для цього завдяки збільшенню інформації, яку ваш наставник приносить вам. Ці два, переплітающихся інформаційних потоків, сформують основу того, ким ви незабаром станете. Ваші наставники розуміють, як діє свідомість, і мають намір передати ці здібності вам. Озброєні цими знаннями ви зможете краще зрозуміти те, як велися переговори по вашому специфічному життєвому контракту між вашою небесною радою наставників і вами. Цей небесний документ - живий контракт і отже легко змінюється, оскільки ви рухаєтеся через ваше життя на Землі. Це - одна з тем, яку ви будете обговорювати з вашим наставником, оскільки вам треба навчитися, як трансформувати ваш контракт, як тільки ви стаєте повністю свідомими. Справді, якщо б ви змогли подивитися багато чарівних перспектив, які мають відкритися для вас впродовж вашої завершальної подорожі до повної свідомості, це перехопило б ваш дух!

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми приходимо до вас в цей час через наші повідомлення, які тривають у благословенному дусі, яким відмічені наші недавні повідомлення до вас. Бог продовжує гарантувати, що темна кліка і його приховані прибічники люб'язно відштовхуються від влади незліченими трансформаціями влади Світла. Тим часом, ми зосереджуємося на планах для підйому усього. Кожен з нас, раніше чи пізніше, виявився здатним піднятися до нашого повного духовного і фізичного потенціалу, і ця церемонія вознесіння має бути забезпеченою для вас, коли ви починаєте свій власний священний ритуал у вашій особистій Світловій Камері. Ця благословенна церемонія - надасть вам доступ до здивувань і здібностей, які були заборонені для вас, відколи ваші предки затонули з Атлантидою приблизно 13 тисячоліть тому. Думайте про цю процедуру як священний дозвіл, що вам надають Небеса. Ця дивовижна технологія, придумана зокрема Небесами, - просто літальний апарат, вибраний для реалізації божественної обіцянки, зробленої для вас раніше до вашого падіння.

Світлова Камера затемняє необхідність для багатьох поколінь в інтенсивному духовному фокусуванні, яке вимагалось від всіх нас Вознесених Майстрів, і дозволяється тільки самим спеціальним, божественним дозволом. На протязі трьох днів, вам дозволяється утримуватися від безлічі спеціальних молитов і практик, які були нашими верховними наглядачами. Впродовж цього короткого періоду, ви будете внесені у Світло, яке розстібає усі біологічні елементи, нав'язані темними на ваших предків, і ваша пам'ять і великі творчі здібності були «закупореними». Ваша відповідальність - користуватися цим потенціалом, щоб відновити ваш грандіозний статус як розвинутого фізичного Ангела. Ви отримаєте нашу допомогу впродовж вашого навчання після Світлової Камери, і як тільки це закінчиться, вам буде потрібно багато інформації з приводу монтажу вашого галактичного суспільства. Тут ви отримаєте допомогу передусім Агартанців і кожного з нас.

Встановлення нового, повністю діючого галактичного суспільства має на увазі і створення нової зоряної нації: одною з ваших перших відповідальностей буде об'єднання груп, що присвятили себе допомогти іншим своїми унікальними здібностями і таким чином міцно з'єднати найпотрібніший галактичний мир. Ця спеціальна зоряна нація, яка переносить таку потужну енергію «дому» - буде місцеперебуванням для серій конференцій, які зосередяться на розширенні юрисдикції Світла до доки ще віддалених галактик, їх відоме розташування від нас вимірюється в квадрильйонах парсеків. Ми будемо благословенними зі священними обов'язками, які розгорнуть божественний план і дозволять нам здійснити багато священних завдань. Ця діяльність дозволить нам вигонити темряву і внести Світло до кожної частини цього сектора фізичності, як пророкувалось вічністю. Ви досягли кінця вашої несамовитої одіссеї через тіньові землі і зараз розцвітете в славі Світла!

Сьогодні, ми продовжили наші обговорення того, що відкривається навколо вас. Ваше зовнішнє царство збалансоване для перетворення від землі коли-небудь жорсткішого виживання і злиднів на місце, яке скоро возз'єднається з царством Світла, Внутрішньою Землею! Це возз'єднання ініціює нову зоряну націю, яка буде бажаним доповненням до Галактичної Федерації Світла! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge