Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 14 травня, 2013

Sheldan Nidle - 14 травня, 2013

2 Kan, 12 Moan, 9 Eb

Dratzo! Ми повернулися, щоб ще поговорити з вами. Майбутні зміни у вашій реальності життєві, тому що вони визнають грандіозний зсув у свідомості, через який ви проходите. Кожен аспект вас тонко змінюється, розпочинаючи з зсуву конфігурації вашої РНК/ДНК. Деякі з вас піддаються дуже прискореній кількості змін, поки інші випробовують лагідні зсуви, які вимагають мінімум тілесного дискомфорту. Тепер тих, хто випробовує менші кількості дискомфорту планується перемісти у більш явні симптоми підйому на початку літніх місяців. Коротше кажучи, усі ви конкретизували у ваших індивідуальних життєвих контрактах темп і види змін. Проте, загальний рівень дискомфорту програмують Небеса, який буде зростати впродовж літніх місяців. Цього літа відмічається дуже спеціальний момент у вашій історії: розкриття – центральний момент у нашому генеральному плануванні і ми щиро бажаємо анонсувати цю необхідну формалізацію. Воно дозволить нам звертатися до вас безпосередньо і почати планування наступних кроків у вашому поверненні до повної свідомості.

Як ми згадували, формальне розкриття - величезний вододіл для людства. Він ділить вашу недавню історію на до- і постконтактні періоди. У одному велетенському стрибку, розкриття закінчує віру вашого суспільства у вашу біологічну перевагу і унікальність, і ви стаєте пов'язаними з легіонами інших, хто проживає в цій великій галактиці і дійсній фізичності. Цей момент одкровення також покаже вам, ким ви були одного разу і ким ви станете знову. Це розсіює на всі чотири сторони кожен концепт вас, як обмеженої Істоти, і ви отримаєте цілком новий світогляд, який змінить назавжди ваше сприйняття того, що – «можливо», що внесе нову ясність до ваших понять життя: релігії, науки, історії, філософії, антропології, коротко кажучи, усіх ваших культурних конструкцій і традицій. Кожен з вас зійдеться врукопашну з незліченними питаннями, особистими і планетарними, і на ці питанням будуть потрібні відповіді, у тому числі, чи ви дозріли як індивідуум і як суспільство. Це занурення в дивний новий світ вимагатиме наставників і учителів і з цим ми прийшли. В першій новій групі, ви вступите в контакт з Агартанцями і вони покажуть вам дорогу до повної свідомості.

Агартанці усвідомлюють неймовірну важливість того, що вони мають зробити. Працюючи з Вознесеними Майстрами, вони почнуть передавати величезну кількість знань, які приховувались від вас. Ймовірно, ця інформація навіть налякала б вас, і тому вона повинна розкриватись ніжно і в межах атмосфери виховання і співчуття. Вознесені Майстри, принесуть свої власні навчання і використають свої священні служіння, щоб благословити вас усіх, і у божественній витонченості перемістити вас в середовище миру, гармонії, і достатку. Їх священні таланти матимуть для вас велике значення. Ваше повне поняття того, як структурована ваша реальність - пройде під уважним оглядом. Вам будуть потрібні гарантії того, що це правда. Вам буде потрібне виховання і зцілення, а також і пояснення про те, як такі речі дійсно працюють у вашому новому світі. Уся ця нова освіта буде духовна по природі (як дійсно усе - духовне) і швидко підготує вас для першого контакту. Це встановлює період для нашого прибуття і швидкого просування у напрямі повної свідомості. Працюючи в унісоні, ми усі маємо намір зробити, щоб ви почували себе зручно і радісно у вашій новій реальності.

Оскільки двері відчинені навстіж, то перед вами виявляються хвилюючі нові перспективи, знайте, що ви матимете багато допомоги, доступної в усіх областях. На перетворення вас самих, вашого суспільства, і вашої планети був божественно виданий декрет і процес вимагатиме величезної кількості нової інформації. Вам буде потрібно багато внутрішньої роботи, з якою ми можемо допомогти вам. Але більшість з цього знизиться до ваших власних глибоких внутрішніх відображень, в якій візьмуть участь ваші небесні наставники. Божественна мета цього, підготувати вас до повернення в реальність, яку ви залишили приблизно 13 тисячоліть тому назад. Це дійсно виклик! Все ж, Небеса дуже упевнені у вашій здатності зробити так, і якщо ви більше зосередитеся на цьому, то ви зробите це швидко. Це тому, що вона знає щось, що ви значною мірою забули: всередині кожного з вас знаходиться бездіяльна електростанція, яку здебільшого демонтувала темрява, і це - те, що ваша внутрішня робота відновить для вас. Оскільки ви відновлюєте цей передовий стан Істоти, який є вашим істинним невід'ємним правом, ви все більше і більше будете здатні осягнути, що таке - повна свідомість скрізь. І нарешті ми готові відновити вашу божественну спадщину для вас.

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми прийшли в цей час з повідомленням надії і радості! Понад 13 тисячоліть тому, Земне зовнішнє суспільство було занурене в темряву і оточене страхом і неосвіченістю, які відмічали вашу подоріж через обмежену свідомість. Темна кліка, яка спочатку узяла свої інструкції від дивного гуртка, що називає себе Ануннаки, управляла цим на вигляд покинутим царством. Ці агенти долі отримали спеціальний дозвіл Небес, щоб корчити з себе лорда над вами впродовж 13 тисячоліть, після чого Світло мало відновити вас до вашого природного повністю свідомого стану. Для тих, хто продемонстрував рішучість, щоб повернутися до повної свідомості заздалегідь, Небеса розстелили звивистий шлях між поколіннями з цією метою. Це подоріж, яку ми захотіли здійснити. Її важка праця, проте, призводила до нескінченної радості і глибокого бажання богослужіння. Освічені таким досвідом, отриманим з перших рук, ми ведемо вас уздовж вашого власного благословенного шляху до повної свідомості.

Джерелом нашого наставництва є Любов і наші обов'язки нагадують благословенні шляхи Небес. Ви розвиваєтесь до повної свідомості по етапах, через духовний і фізичний досвід, який досягає апогею з вашим священним перетворенням в Агарти. Тут, ви завершуєте процес, який почався, коли Агартанці і ми проявились у вашому царстві. Дійсно, багато з нас тепер живуть серед вас інкогніто. Агартанці рухаються серед вас вільно і легко, оскільки вони змінили свій розмір і появляються частково, таким чином, що вони нагадують тільки вас. Вони виконують всіляку роботу, викладають в університетах, і навіть мають професії, в яких вони консультують вас у ваших щоденних життях. Ми, з іншого боку, прагнемо мати роботу, яка по природі релігійна, або навчаємо релігії і етиці. В усякому разі, ми серед вас!

Як Вознесені Майстри, ми можемо також з'явитися несподівано до нужденного і збожеволілого для того, щоб повернути їх на шлях етики і радості, посилюючи їх бажання завершити їх шлях до повної свідомості. Це завдання, яким ми найбільш насолоджуємося. Ми, врешті-решт тут, щоб забезпечити милосердя, надію, і спонукати вас продовжити цей благословенний шлях. Одна справа, - бути серед вас і вчитися, як ви долаєте труднощі; і зовсім інша, - фактично грати роль по допомозі вам, щоб уперто продовжувати сприяти вашому шляху. Ми готуємо вас зробити те, що ми зробили дуже давно, коли ми успішно прийшли до нашого справжнього стану повної радості! Зараз ви також незабаром будете мати чіткий привілей становлення безсмертної, повністю свідомої Істоти Світла. Це диво відкрите для вас, тому що, подібно до нас, ви були одного разу такими Істотами в часи Лемурії. Осанна Найвищому з Усього!

Сьогодні, ми принесли вам інше повідомлення. Наближається час Великого Зсуву і грандіозної зміни у вашій реальності! Ви швидко переміщаєтеся у велике трансформаційне Світло. Це Світло пророкує Творець і здійснюється грандіозними життєвими потоками Небес і Галактичною Федерацією Світла! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites