Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 13 грудня, 2016


Шелдон Нідл - 13 грудня, 2016

10 Caban, 0 Mol, 13 Caban

Dratzo! Події просуваються вперед. Зараз доречно розпочинати виплати ревальвованої валюти. Це означає, що фактично відбулася доставка фондів процвітання. Ми чекаємо, що цей процес кінець кінцем призведе до формального анонса NESARA і нової Американської Республіки. Ці серії дій повинні слідувати у встановленій послідовності і ряд об'єднаних законних рішень мають гарантувати, що це здійсниться швидко і ефективно. Отже, ми передбачаємо, що численні дії мають йти одна за одною, щоб маніфестувати цю нову реальність належним чином. Ці послідовності мають йти швидко з повним розголошуванням нашого доброзичливого існування! У той же час, як відзначалося раніше, ми маємо передавати по радіо коротку схему можливих дій, які мають привести до потенційної можливості масових приземлень. Кожна з цих подій пов'язана з іншими. Довгі серії зустрічей з різними фракціями зробили внесок в дуже складний графік. Цей процес звів разом різні команди, допомігши нам в просуванні вперед! Отже, ми просимо про терпіння, оскільки ці об'єднані часові графіки вже створені.

Весь процес зміни цього планетарного суспільства був значно більш складним, ніж спочатку уявлялося. Це царство спочатку було задумано Ануннаками як земля, яка мала первинну віру в те, що ті, хто при владі були непереможними. Отже, існуюча група фаворитів бачила себе як Істот, здатних подолати будь-що, що могло скоротити або покінчити з їх владою. Самий самовпевнений набір віри був глибоко вигравіюваний в кожній душі. Однією з багатьох причин, яка утруднювала допомогу нашим партнерам у Світлі, були ці божевільні основні концепції. Ця віра зараз відступає, оскільки щоденно Небеса спрямовують імпульс позитивних і піднімаючих свідомість енергій до людства. Ми спостерігали, як наші земні партнери досягли успіху в зміні цієї негативної віри і ініціювали серії основних арештів серед цієї глобальної групи фаворитів. Мета цієї дії – гарантувати, що процвітання приведе безпосередньо GESARA до цього довготерпеливого світу. Крок за кроком, це дійсно відбувається!

Ці події – частина більшого проекту, який має сформувати основу царства, де ми маємо намір приземлитися, коли настане правильний божественний час. Це продовження позиції, яку ми, з Вознесеними Майстрами, бажаємо завершити в близькому майбутньому. Народи Гайї знаходяться в середині безперервно зростаючих серій популяційних циклів. Наш обов'язок – переконатися, що в найкритичнішій перспективі для цього глобусу, фонди досягнуть встановлення ряду ключових цілей. Вони включають прісну воду, електрифікацію і сучасну каналізацію. Нас жахає те, що більшість людей цієї планети не мають засобів для з'єднання з Інтернетом і живуть в не електрифікованому довкіллі. Ці примітивні умови треба швидко трансформувати. В цьому світі достатньо енергії і грошей, щоб це швидко змінити. Ці проблеми, разом із зростаючою потребою в грамотності, мають адресуватися до наших земних партнерів.

Небеса уперше створили весь цей проект давно, коли вони урочисто звернулися до Вознесених Майстрів. Вони видали декрет, що нова реальність, яка мала звільнити зовнішнє людство, мала бути відміченою безперервним процвітанням, яке супроводжувало б повернення вашої довгожданої свободи. Людство мало отримати індивідуальний суверенітет, втрачений нелегальними оголошеннями Ануннаків, і таким чином божественно випрямляючи цю сумну неправду. Це мало бути головною місією Вознесених Майстрів, щоб спостерігати і допомагати людству, як передбачено встановленими декількома правилами визначеними Небесами для цього завдання. За цими правилами слідував також і указ, щоб забезпечити необхідні гроші для встановлення такого величезного процвітання. Крім того, призначалася спеціальна команда, щоб законним чином скинути фаворитів Ануннаків, коли буде потрібно. Тепер, коли це завдання виконане, ви готові святкувати результати цього могутнього зусилля. Ці проекти, крім того, підтримували наше прибуття, як наказали Небеса. Наступні кроки дозволять завершити події, які призначають цю спеціальну дію і готують нас до першого контакту.

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри! Цей наступний період у вашому духовному розвитку запобігає поверненню темряві будь-якої видимості влади. Благословенні Адміністрації Небес визначили наперед їх поразку. Це божественний процес, який ви можете справді святкувати. Будьте дійсно обізнані про те, що відбувається і застосуйте ваші виняткові фантастичні навички до цієї життєвої теми. Небеса організували процес, який дуже божественний. Подивіться на цю поточну реальність, як на розумний шлях перевірити, хто серед учасників екстраординарних змін, які настануть. Тринадцять тисячоліть тому, темрява прийняла командування цією реальністю і створила світ, який був страхітливим для усього його зовнішнього людства. Життєво важливо, що усі, хто знаходиться в опозиції до цих змін, показують їх істинні кольори і будуть додані до довгого списку тих, хто буде божественно ізольований від вас. Тому, цей благословенний сценарій вже напоготові виявити тих, хто підтримує або не підтримує нову Республіку!

Ми просто просимо, щоб ви мирилися з цим і готували себе до майбутнього грандіозного анонсу. Небеса не бажають, щоб хто-небудь продовжував страждати. Як тільки цей процес закінчиться, ми маємо намір представити істинний Американський уряд і закінчити темний фарс, що почався приблизно 150 років тому. Коли була уперше проголошена оригінальна Конституція, Біль про Права був недостатнім. Як тільки він був доповнений, ця система управління була проголошена законним чином. Те ж саме вірне і зараз. Тільки благословенні документи NESARA мають стати законними. Майте терпіння і знайте в душі, що станеться незабаром. Об’єднуйтеся і усвідомлюйте, що з’являється і використовуйте ваші енергії, щоб святкувати тріумф! Ті, хто зараз так зарозуміло марширують будуть ізольовані нашими священними партнерами! Ця дія вже почалася! Будьте терплячі і дозвольте маніфестувати і трансформувати цю реальність.

Пам'ятайте, дорогі, ця реальність рішуче відколюється від темряви і вносить Світло. Ця дія вимагає серії "прапорів брехні", щоб гарантувати безпеку плану, що усі аспекти старої олігархії успішно захоплені і рішуче ізольовані від вас. Цьому процесу були потрібні засоби, які б дозволили гарантувати їм безпеку, щоб вийти з загальновідомого скрутного становища і стати відомими нашим партнерам. Ця дія забрала трохи більше часу, ніж спочатку пропонувалося. Будьте терплячі, благословіть їх! Весь цей процес скоро буде замінений серіями ключових анонсів. Потім проявить себе нове управління і ця реальність справді перетвориться на кращу. Ця божественна дія виносить усіх, хто був так глибоко схований, щоб після зачисток нашими партнерами, їх не можна було знайти. Час, який ми божественно маємо намір маніфестувати, дуже близько. Осанна! Осанна! Осанна!

Сьогодні, ми продовжили наші щотижневі повідомлення. Ми розглянули те, що розвивається по всій цій прекрасній зелено-синій кулі і побачили, як сили Світла об’єднуються для забезпечення їх великої перемоги. Багато чого розгортається, щоб перетворити цей світ на кращий. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge