Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 20 березня 2018


Шелдон Нідл - 20 березня 2018

Selamat Balik. Народжується новий день. Працівники Світла і їх союзники зараз розуміють, що наближається перемога. Вже дуже тривалий час пророцтва передбачали цю неминучу перемогу. Це час, коли буде реалізовано ваше процвітання і нові методи діяльності – стануть найменшим з ваших хвилювань. Працівники Світла розуміють цей новий сценарій і вітають кончину кабали з легкістю і милосердям. Це час становлення нових урядів, а також і час для іншої стадії в нашому майбутньому підйомі. У цьому новому віці, наш спосіб життя швидко змінює природу корупції. Свідомість просувається до миру, процвітання і свободи. Постійно зростаюча свідомість викликає те, щоб людство по-новому дивиться на себе. Старі способи більше не працюють. Світло переважило і зараз форсує процвітання. Все більше і більше людей прокидаються і не хочуть обслуговувати стару систему.

Намір цих нових частот – зробити неможливими старі шляхи розв'язування війни. Це створює свіжий підхід до старого дипломатичного мистецтва. Геополітика більше не працює. Свідомість зростає експоненційно. При цьому, вона продовжує змінювати наш колишній погляд на себе. Свідомість наближається все ближче до сприйняття життєвої сили. Ці нові частоти дозволять старій кабалі згаснути, сповіщаючи блискучу Перемогу і новознайдену свободу. Поки все продовжується і ваша перемога гарантована. Це інший знак вашої зростаючої свідомості і новознайдені повноваження вашого сердечного/мозкового з'єднання. Оскільки свідомість зростає, спосіб дій секретних суспільств і темних урядів, які тримали людей в невіданні, повільно блякне, оскільки стає нормою новий шлях прозорості.

Ця нова реальність сходить. Ключ до усього – ваш постійний ріст у свідомості. Це вносить чакри і створює нову свідомість, яка кидає виклик старому. Людство бажає випробувати дивне суспільство, в якому піклуються один за одного, багате і творче. Нещодавно, ми згадували ваші чакри горла. Інтеграції чакр горла з вашим колодязем мрій зараз майже завершена. Наступний крок – інтеграція ваших чакр горла з верхнім серцем або тимусом. Верхні сердечні чакри впливають на безперервний темп вашого вознесіння. Тимус регулює вашу імунну систему. Оскільки тимус активізується і зростає за розміром, це може викликати у багатьох з вас невралгічний біль росту. Ключ до усього цього – ваше постійне розширення свідомості, яке вносять чакри.

Зміни вашого тимуса і горла впливають і посилюють серце, додаючи росту вашій свідомості. Оскільки серце посилюється, то паралельний ріст свідомості веде нас до нового початку заснованого на любові, єдності і новознайдених силах серця. Це нове об'єднуюче серце починає відкривати зв’язки з мозком. Дослідники свідомості знають це, оскільки свідомість зростає, любовна функція серця зміцнюється і стає все більш важливою щодня. Ваша істинна природа включається в контур в захоплюючому темпі. Насолодіться процесом!

Вітання! Ми – ваші Вознесені Майстри. Ми прийшли цього дня, щоб обговорити істотну частину вашої зростаючої цивілізації…головним чином потреби у взаємній повазі. Важливо бачити іншого таким, який має ті ж почуття і енергії, оскільки це вважається доведеним. Людство довго гордилося собою, але потрібно поважати потреби і бажання іншого. Нам треба культивувати глибоке внутрішнє бажання розуміти і поважати побажання кожної особи в суспільстві. З точки зору галактичної перспективи, це – честь, щоб служити усьому живому. Ми заохочуємо, щоб ви розглядали наслідки перед тим, як ви діятимете.

Оскільки ваша свідомість зростає, то повага одного до іншого набуває нових значень. Повага – не для особистої вигоди. Вона – ваше суверенне право. Повага до об’єднаної свідомості завжди шанувалася кожним духом. Часто легко благословити іншого, а потім задовольнитися досягнутим. Повага надає вам можливість не лише визнати один одного, але і продемонструвати, наскільки глибоко ви піклуєтеся один про одного. Повага – ключовий інгредієнт, оскільки свідомість людства розширюється від дуальності до Єдності.

Ваше суспільство нестримно змінюється. Воно зростає і переміщається від служіння собі, охоплюючи служіння для усіх. Нова колективна свідомість людства люб'язно формується у суть вашого нового галактичного суспільства. Суспільство повторно сплітає елементи, які морально вас направляють. Зі взаємною повагою, ви відкидаєте судження. Ви відкидаєте негативні емоції подібні до ненависті, дискримінації, гніву, докору/сорому, і т.п. Мета поваги – заохочувати довірливе довкілля для чесної і відкритої комунікації. Новий шлях поваги – перетворити суспільство і штовхнути його благословенно у напрямі нового результату. Повага для кожного індивідуума буде нормою. Вона – опора вашого нового і перетвореного суспільства, заснованого на свідомості Єдності.

Сьогодні, ми продовжували свої повідомлення! Наближається час для великої зміни в цій реальності. Настав час перетворити біль і страждання в радість, мир і процвітання! Темна кабала мала час, щоб змінитися і потерпіла невдачу. Починається новий день, який несе турботливу і шанобливу епоху для людства! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites