Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 27 лютого 2018


Шелдон Нідл - 27 лютого 2018

Selamat Balik. Операція зачищення триває. Наша перемога все ближче з кожним днем. Більшість головних баз і фортець кабали були зовсім знищені. Наш список арештів зростає щохвилини. Тим часом, план вимагає імплементувати Нову Республіку, уповноважуючи наших союзників кінець кінцем перебудувати корпорацію США. Ревальвація продовжує розгортатися і рухатися вперед. Наші союзники виявляють тільки те, наскільки слабкою стала кабала. Кількість її опорних пунктів зменшуються з кожним днем. Давно обіцяне процвітання систематично наближається до дати постачання. Настав найслушніший момент, коли буде закладений фундамент для нової реальності і золотого століття.

Наша місія заснована на здійсненні серій небесних директив. Ці декрети були випущені, щоб допомогти повернути людство в правильний божественний час, до його колишнього стану повністю свідомих галактичних людей. Життєво важливо усвідомити нове царство, вільне від перешкод, вигаданих невпинним інтриганством хитрої кабали і її багатьох прибічників. У минулому, багато наших різноманітних груп союзників працювали окремо і їх зусилля були незв'язані. З нашою підтримкою, вони дізнаються про "Текучу Групову Динаміку", яка допомагає іншим групам Світла з'єднатися в нездоланну силу. Ця постійно зростаюча сила звільняє Світло і створює незліченні шляхи, щоб завдати поразки темряві. Виявляється, що їх партнерські зусилля являються нокаутуючим ударом, який може здолати темряву. Оскільки світло зростає, то темрява скорочується. Ви зараз вібруєте на грані розголошування, оповіщаючи золоту еру неймовірного миру і світанок безмежного процвітання! Стара реальність слабшає і новий і славний світ твердо займає своє місце! Алілуя! Алілуя!

Ми маємо постійно зростаючу динаміку, інерцію якої не можна спростувати і темрява це усвідомлює. Кабала знає, що її час закінчується. Багато хто із злих фракцій на вашій планеті підкорилися і уклали договори для співпраці. Проте, все ще залишається уперта кліка, яка відмовляється підкоритися. і вирішила захищатися і руйнувати все до самого кінця. Це прикро, оскільки створює тільки безлад і сумніви в умах і серцях працівників Світла, де їх не повинно бути. Проте, сили Світла кількісно зростають і об’єднуються в один однаково мислячий розум в їх священній меті. Ніщо і ніхто не може стримати Гайю і усіх її людей від випробування цього розширення свідомості.

Збирається відкриватися наступний крок в наших стратегіях. Текуча Динаміка з'єднує багато різноманітних груп, які нещодавно не були союзниками. Тепер, коли вони об’єдналися, чудеса можливі і мають відбуватися щодня. Як тільки ви отримаєте процвітання у свої руки, то буде розкрито багато технологій. Ці технології, які вже існують на вашій планеті, забезпечать безпечні методи для очищення води, повітря і землі. Лікувальні технології замінять вашу зіпсовану медичну систему. Уявіть світ, вільний від хімікалій, фторидів у вашій воді або не виснажений грунт. Отже, уявляйте собі світ з чистим, ясним небом, чистою питною водою і органічним землеробством. Уявіть своє тіло, що використовує вібраційну медицину, щоб виправити ваші фізичні хвороби. Минулого тижня ми інформували вас про чакру горла і чакру мрій. Ці чакри продовжують викликати неспокійний сон, яскраві мрії, головні болі і безперервний сухий кашель, який повинен почати спадати до весняного Рівнодення. Ваш колодязь мрій – нова чакра, яка допоможе під'єднатися до галактичних і духовних царств.

Вітання! Ми – ваші Вознесені Майстри. Сьогодні ми прибули, щоб обговорити мистецтво бути милостивими. Більш ніж просто, бути добрим, це – фактично внутрішній стан розуму. Навчіться триматися твердо за правду і в той же час, випромінюючи доброту. У ці невпевнені часи, вам треба бачити світ значно більшим ніж загальноприйняті новини. Це про те, як ви сприймаєте Гайю і як ви можете зробити її кращим місцем для усіх, хто живе на ній. Головний аспект вашої поїздки – бути милосердним і відчувати спокій, оскільки ви займаєтеся демонтажем енергетичної структури темної кабали. У вашому постійно змінюваному темпі життя, ви повинні навчитися, як застосувати милість і утримуватися від строгої емоційної відповіді. Тому, бути милостивим – стає ключем, тому що він задає тон тому, що ви бачите або говорите, і як ви відповідаєте реальності, яку ви створюєте для себе.

Ключ до милостивого стану – залишатися розумним і зосередженим в хаотичному і не урівноваженому світі. Важливо розуміти постійно змінюване довкілля, яке оточує вас. Інтуїція, теж є основою для зберігання вашого серця в Любові. Кожен подібний до метелика захопленого циркулюючими вітрами змін. У цьому швидкому коловороті народжуються і об'єднуються ідеї. Оскільки явне число сценаріїв, які бомбардують вашу свідомість, може викликати безлад і сумніви, ми заохочуємо вас застосовувати мистецтво інтуїції і милосердності у ваших щоденних справах. Ці якості, які можуть звільнити вас від занепокоєння. Ці якості дадуть відповіді на проблеми, з якими ви стикатиметеся, оскільки ви створюєте свою нову реальність.

Кожен з вас – радість для наших колективних сердець. Ми усвідомлюємо, як далеко ви пройшли у ці минулі два десятиліття! Ви на дорозі до успіху, який приведе вас до повернення повної свідомості. Тому, ми відчуваємо, що мудро інформувати вас про ці зміни і просити вас продовжити йти далі, фокусуючись і користуючись візуалізацією, щоб прискорити ваш прогрес. Ви, дорогі, – дивовижна група, яка тільки починає показувати свій великий потенціал. Наступні головні серії змін завдяки Небесам, мають прискорити ваші розумові і емоційні здібності. Як ви знаєте, ваше серце – великий електричний центр, який у багатьох випадках конкурує з вашим мозком. Цей процес збирається продовжуватися, оскільки ви відновлюєте чакри вашого мозку і вашого серця. Ці зміни прославляють ваш новознайдений потенціал і краще підготують вас до зустрічі з вашим галактичним наставником.

Сьогодні, ми продовжували свої повідомлення! Наближається час великої зміни цієї реальності. Настав час перетворити біль і страждання в радість, мир і процвітання! Темна кабала має час, щоб граціозно змінитися і збанкрутувати. Проясняється новий день, який несе граціозну епоху для людства! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge