Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 3 квітня 2018


Шелдон Нідл - 3 квітня 2018

Selamat Jalwa! Ми раді інформувати вас, що ми, Галактична Федерація, дуже успішно імплементували нашу стратегію. Кабала, зарозуміло вважала, що ніхто не зможе завдати їм поразки і несхильна або не в змозі змінити свої дії і чіпляється за владу з усією своєю могутністю. Це змінюється. Хоча вони зараз усвідомлюють, що вони втрачають свою мертву хватку на населенні Землі, вони уперто хочуть боротися до самого кінця. Поки цю позицію важко зрозуміти більшості працівникам Світла, то пам'ятайте, що це епігенетична природа кабали – управляти за всяку ціну. Для поколінь людей їх вплив був безперечний. Ніхто не оспорив їх важливість: над тим, хто робив це, просто сміялися. Кабала, особливо її західна фракція, хоче, щоб ця реальність залишилася незмінною. Слава Богу, ваша 3D реальність еволюціонує і фактично енергетично зростає. Зміна неминуча. Оскільки свідомість зростає, це стає все більш і більш динамічним.

Це відкрило портали, якими стратегія нашої команди може проникнути і заповнити діри, створені зростанням частоти Гайї і зменшенням її магнітних і гравітаційних полів. Ми дали вам модель того, як земля перетворюється від біполярного до монополярного довкілля. Біполярна екосистема ув'язнює вас в обмеженій свідомості. Монополярна система підтримує вашу нову свідомість Єдності. Цей процес стимулюється подіями, які спостерігають кліматологи і геологи. Магнітні і гравітаційні поля вашої планети переміщаються. Це означає, що потоки і північне полярне сяйво мігрують на південь, покриваючи поверхню Землі. Ваші геологи виміряли міграцію північного магнітного поля неухильно до екватора. Північне полярне сяйво рухається всередину Південного Полюсу. Учені не знають, що роблять ці блукаючі магнітні поля, тому що вони вірять, що Земля тверда.

Зміна в магнітних полях у свою чергу впливає на океанські потоки Землі, які дозволяють зимі переміщатися далі на південь. Це головна причина багатьох мінливих погодних умов у всьому світі. Північноатлантичний потік не діє в нормальній формі, призводячи до погодних крайнощів – холоднішої зими і гарячішого літа по всьому глобусу. Тихоокеанські потоки, також, показують мінливі погодні цикли. Японський потік і потік Гумбольдта більше не течуть звичайним шляхом, який вони мали впродовж століть. Це більше всього спантеличує ваших учених.

Зміна щільності створює нову реальність, яка подібна до велетенського штиркового амортизатора, який робить діри в тканині простору-часу нашої 3D реальності. Оскільки гравітація стає нерегулярною, то вона також творить нашу атмосферу. Оскільки простір-час переміщується, то він також створює нові реальності. Вони – ефект штиркового амортизатора, на який ми посилаємося, з відмінностями в тому, що з’являються гравітаційні і магнітні поля. Ця стратегія досліджується завдяки симптомам вознесіння голови, серця, горла і інших частин вашого фізичного тіла. Фактично, нижчі чакри починають взаємодіяти з вищими чакрами. Це збільшує зміни частоти в розвитку вашої поточної реальності. Ми маємо динаміку, яка змінює кожну деталь. Оскільки свідомість зростає, то чакри стають активнішими і все більше вас пробуджуються. При цьому, ви починаєте задавати питання про статус-кво і шукати більшого значення життя. Оскільки ви змінюєте свої думки про те, як ви реагуєте один на одного, то створюється мережа з людей, хто терпляче шукає Правду. Ви еволюціонуєте в напрямі, який кабала пробувала відхилити, але більше не може. Число тих, хто пробудився, більше не підтримує стару реальність, яка була заснована на війні, жадності і змаганні. Серця людей хочуть миру, достатку для усіх і співпраці. Перемога гарантована.

Вітання! Ми – ваші Вознесені Майстри! Ми прийшли в цей божественний сезон поговорити з вами про милість. Як відзначалося у більш ранньому повідомленні, милість – це повага. Це час, коли дві людини докладають зусилля представити духи один одного в дусі доброти. Це момент, коли дух вирівнює своє життя з божественним планом нашого Творця, замість того, щоб боротися з ілюзіями милості Бога. Завжди важливо, щоб підтримувалася божественна милість, оскільки її мета – вирівняти ваші бажання з потоком Богослова. Окрім того, в цей час, безперервні серії спеціальних благословень зрошують вашу планету на підтвердження цього найбільш поважного випадку. Для Небес природно використовувати цей священний час, щоб пояснити ступінь спеціальної жертви Ісуса Христа. Висока Суть Духу була звільнена при його воскресінні. Це спеціальний час, в якому ми святкуємо дивовижне число небесних благословень, дарованих нам як великим Світлом Христа, так і тих послідовників, хто слідував і підтверджував цю велику жертву. Оскільки ми реконструюємо Правду про те, ким ми дійсно є, то ми усі становимося християнськими виразами нашого Творця.

Що роблять вчення Ісуса особливими – це унікальний рівень свідомості його Духу в його специфічному житті. Завжди важливо працювати в межах санкціонованої божественної милості, оскільки її мета – вирівняти ваші бажання з потоком Богослова. Ми усі розвиваємо свідомість Христа. Якщо ми озирнемося назад і дослідимо життя наших Майстрів, то ніхто не може повністю дублювати значення жертви Христа для людства. Це дало нам характерне Світло і план одного із засобів, що надає нам можливість підняти свідомість. Ми найбільш благословенні з тих, хто слідує кроками і шляхом цього великого християнського Світла. В цей час ми шануємо вплив, який має милостиве Світло на нас і, кінець кінцем, на світ. З цієї причини, ми тримаємо це, як дуже спеціальний час в наших серцях.

На згадку про цей освячений час, два серед нас, Сен-Жермен і Гуань Інь, впродовж 24-годинного періоду кожного року, припиняли роботу нашої Світової Трастової діяльності, щоб святкувати з усіма цей сезон правди, який має значення для вашого процесу підйому. Як ми відмічали раніше, це Світло дозволяє нам відкрити великі Вогні і перемоги, які зараз готові проявитися. Ваш ріст свідомості з'єднався зі Світлом і зараз готовий довести блискучу перемогу усіх Духів, що вморожені в темряву, яка одного разу управляла цим глобусом. Отже, ми просимо, щоб колективна енергія цього благословенного періоду була використана, щоб підняти вгору вашу індивідуальну і колективну свідомість. Оскільки ви готові, то сприйміть Світло вищої свідомості і використайте його, щоб допомогти підняти усе людство. Великдень – це час, щоб шанувати значення Світла Христа і шлях, який приносить новий світанок свідомості до людей на цій планеті і до усього життя в галактиці Молочного Шляху. У цьому самому священному сезоні, ми шануємо як минулі жертви цього великого Світла, так і ріст свідомості, яка на березі безпрецедентного глобального пробудження.

Сьогодні, ми продовжили наші обговорення про вашу реальність і як вона перетворюється. Скрізь, ваш світ випробовує хаос, який є складовою частиною кончини вашої теперішньої реальності. Зрозуміло, що ви роздратовані і ви ставите питання, коли і як закінчиться це сум'яття. Ми працюємо з Небесами і нашими земними союзниками, щоб здійснити цю дуже складна дію у божественній і своєчасній формі. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge