Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 19 вересня 2017


Шелдон Нідл - 19 вересня 2017

4 Caban, 15 Zip, 1 Ik

Selamat Balik! Продовжується прогрес у напрямку до процвітання. Усі процедури виконуються, як планувалося. Те, що ми маємо намір обговорити з вами в цей час – це зростання вищої свідомості у кожному з вас. Коли Небеса приступили до створення нової земної реальності, то головна стратегія мала просто гарантувати, що ваше повне духовне усвідомлення продовжувало зростати доти, поки не наблизиться до узгодженого порогу. Досягнення цього мало бути певним знаком того, що наближається загальне глобальне розголошування. Проте, це мало сприйматися, як грандіозна ознака зміни.

У цьому контексті, ми усвідомили, що старі сильні світу цього будуть справді покарані за "їх злочини". Супроводжуючи це, ви розвиваєте більшу готовність, щоб знищити багато вірувань, які вивчили ваші батьки і друзі. Наш намір – створити новий колектив, в якому вам стане зручно з новими духовними реальностями. Ці нові зростаючі реальності мають дозволити мир, особистий суверенітет і більші соціальні обов'язки, які будуть зростати і поширюватися глобально. Це те, що Бог знає як начала “нового ви”.

Мета цієї інформації – просто прояснити ряд вузлових пунктів. Вища свідомість, як ви добре уявляєте – це найскладніша тема. Те, що зараз з’являється – це послідовність переміщення реальності, про яку Небеса дуже бажають, щоб ви знали. Серії змін, які ми відмітили в попередній пошті, дозволяють вам працювати колективно у напрямі миру і встановлювати нове управління. У цьому новому Світлі Небеса знаходяться в авангарді. В той же час, це дозволяє скоригувати належним чином зростаючу свідомість. Те, як вони створені – зараз поширюється по глобусу.

Ваші колективні дії змушують нову реальність сформуватися так, що кінець кінцем вона буде значно відрізнятися від тої, яку пропонувала стара реальність. Ця нова реальність дуже турбує як Небеса, так і нас. Теперішнє безвихідне становище – просто ілюзія. Ми більш заклопотані тим, щоб гарантувати, що усе закінчиться так, як божественно заплановано. Отже, ми просто просимо, щоб ваша візуалізація дозволила вирішити усі перешкоди, що залишилися. Кінцева точка, як відзначалося – стійкий темп вашої колективної свідомості. Це те, що швидко вирішить усе, що тепер вас розчаровує.

Благословення! Ми – ваші Вознесені Майстри! Ми прийшли сьогодні наповнені надією і наміром. Невпинні серії болючості, що з'являється по всьому вашому тілу, зараз зменшується. Це зниження – ще інший знак того, що ваше тіло натрапило на новий спосіб життя. Не легко функціонувати, будучи постійно обтяженим безліччю болів і страждань. Це підбадьорує, що ви правильно пройшли ще одне внутрішнє випробування. Ми люб'язно дякуємо вам за вашу внутрішню силу і життєрадісність.

Також знайте, що ваш дивовижний Дух сприятливо просуває вперед багато перетворень, з якими ви зараз стикаєтеся. Ми чесно спостерігали і бачили, як ви дивовижно дозволяєте зростаючій свідомості сформувати вас. Ці результати і численні інші тільки показують, наскільки ви змінюєтеся. Ми просто просимо, щоб ви продовжували ці добрі справи. Ми, Майстри, визнаємо, що дійсно важко колективно виконати цю роботу. Це об'єднане бачення, якого ви дотримуєтеся, надає нам натхнення, що ви всього досягнете.

Дивовижні події відбуваються на вашому горизонті. Отже ми просто просимо вас залишитися спокійними і продовжувати утримувати ваше колективне бачення. Небеса винагороджують вас багатьма безперервно зростаючими позитивними якостями. Оскільки ця теперішня реальність змінюється, то ваші численні позитивні характеристики можуть бути найкориснішими для вашої божественної справи. Тож тримайтеся мужньо за ваші зусилля і користуйтеся цими намірами, щоб допомогти усьому людству, сповна випробувати Дух і прийти до перемоги! Ми аплодуємо вам, бо це те, чого ми справді бажаємо вам усім! Осанна! Осанна!

Сьогодні ми підтримали вас, надаючи вам інформацію про спеціальні досліди, які ми часто обговорювали з вами. В цьому відношенні, ніколи не забувайте, що численні і нескінченні постачання Небес – ваші. Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське будьте Єдині! і будьте в Радості!) Настав час, щоб усі скористалися цими благами!


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge