Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 3 жовтня 2017


Шелдон Нідл - 3 жовтня 2017

5 Batz, 9 Tzotz, 1 Ik

Selamat Balik! Зараз проявляються багато подій, що збивають з пантелику. Проте, відбуваються події, які, сподіваємося, виведуть з безвихідного становища теперішні фонди процвітання. Надзвичайно необхідно, щоб поточні дистрибуції здійснювалися швидко згідно з побажаннями Небес. Модифікована система зможе реалізувати це, щоб завершити його якомога доцільніше. Зараз необхідна додаткова стратегія, яка дозволить здійснити ефективну доставку ваших пакетів процвітання. Більше того, кількості цих пакетів фінансування експоненціально зросли.

Існуючий процес видалення великих обструкціоністських банків з поточної дисфункціональної банківської системи виявився набагато важчим, ніж ми спочатку очікували. Це відбувається унаслідок того, що все ще залишаються ряд великих лазівок. Наш намір – використати перехідну процедуру, щоб вирішити цю тривожну ситуацію. Ми відчуваємо, що майбутній успіх цього рішення може призвести до завершальної доставки ваших пакетів процвітання.

Ми упевнені, що ви повинні нарешті почати отримувати істотні суми валюти, які вам давно обіцяли. У цьому Світлі, завжди пам'ятайте, що ми налагоджені створити нові уряди NESARA/GESARA. Цьому новому управлінню призначено створити дивовижне, суверенне і успішне нове царство, остаточно покінчити з приховуванням НЛО і принести мир до цієї збентеженої кулі.

Призначено час, коли мають зникнути ті, хто довго управляв цим глобусом. Потім ви зможете порадіти і визначитися, щоб завершити багато проектів інфраструктури. Теперішній період – дійсно яскравий приклад часу, який справді "випробовує душі людей". Натомість, погляньте в безпосереднє майбутнє і знайте в душі, що зараз готове відкритися. Дійсно, можна сказати, що це – найкращі часи, а також, що це – найгірші часи. Пам'ятайте, кращі ще настануть.

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри! Ми ретельно за усім спостерігаємо, щоб бачити, що усі учасники дотримуються поточних протоколів. Ми також приділяли багато уваги усім махінаціям, які характеризували цю програму в недавньому минулому. Усі існуючі помилки потрібно швидко виправити. Зараз необхідні ряд процедур, щоб перешкодити тому, що очевидно стало загальною практикою. Небеса запевнили нас, що це справді тільки випадок.

Благословення Небес безсумнівно з тобою. Незабаром мають зникнути ті, хто так довго впливав і управляв вашим світом. Вони продовжують перешкоджати процвітанню і потрібній глобальній гармонії, і зараз їх, з їх бунтарським просторікуванням, змусять замовкнути! Вам нарешті буде показано божественне милосердя, на яке справді здатні Небеса.

Темні сили зовсім не беруть до уваги того, що останнім часом відбувається навколо них. Вони так чи інакше все ще вважають, що те, що Небеса обіцяли, можна вправно анулювати. Це, звісно, не так. Готуйтеся, Діти мої, до дивовижного дива! Те, чого ви бажали, готове до маніфестації! Буде створена дивовижна нова реальність і в ній ви виявите, як Небеса божественно змінюють це царство на краще. Алілуя! Алілуя!

Сьогодні, ми повідомили те, що зараз з’являється по всьому глобусу. Темні сили будуть заарештовані і поміщені у в'язницю. Вони будуть повністю відокремлені від вас. В той же час, розквітне нове управління і нова реальність, наповнена багатством і суверенітетом – назавжди змінить це царство. Ніколи забувайте, дорогі, що численні і нескінченні постачання Небес – ваші. Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське будьте Єдині! і будьте в Радості!) Настав час, щоб усі скористалися цими благами!


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge