Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 12 вересня 2017


Шелдон Нідл - 12 вересня 2017

10 Oc, 8 Zip, 1 Ik

Dratzo! Ми починаємо з вдячності усім тим, чиї грандіозні бачення уможливлюють реалізацію фондів процвітання, які ви давно чекаєте. Те, що ми бажаємо обговорювати з вами сьогодні – величезний прогрес Гайї і її людей у напрямі прийняття зростаючої ролі вищої свідомості в цьому світі. Коли ми уперше прибули сюди багато десятиліть тому, ми побачили населення, яке зналося з Ануннаками і їх всесвітньою мережею фаворитів. Ця тиранія закінчується завдяки підйому кожного з вас!

Відтоді ваша свідомість зросла і ми і Небеса, вітаємо вас із змінами, які сталися. Це зростання зробило неможливим те, щоб колишні фаворити Ануннаків управляли вами як і раніше. Це нове усвідомлення змусило кабалу придумати більш складніші сценарії в спробі утримати владу. Ми горді за вас за прийняття нової відповідальності, щоб завдати поразки спробам кабали і її численним гравцям, викликати деякий глобальний конфлікт.

Як люди, ви починаєте усвідомлювати свою владу і вашу колективну внутрішню силу. Ви починаєте, також, підтримувати шлях до нової Республіки NESARA, яку спочатку треба ввести. Ви готові прийняти багато відповідальності, які є невід’ємною частиною. Це той вид глобальної думки, який дозволить запросити управління цієї нової республіки, і отримати вашу підтримку з дуже багатьох пов'язаних проблем. Це правильно, чому після довгих серій затримок, ви в муках нарешті отримуєте реальність, яку ви дуже бажали.

Загальна сума цих безперервно зростаючих переміщень реальності символізує нову свідомість, якою ми пишаємося. Ви тримали багато проблем на належній відстані, все ще показуючи, наскільки ви глибоко піклуєтеся один про одного. Ми вітаємо вас і знаємо, що ви вже готові прийняти серії істотних викликів, які мають досягти багатьох важливих цілей. Це окреслює причини подій, які несподівано з'являються, з якими ви можете справитися! Попереду вас – ключові альтернативи, де ви маєте ще раз показати ваш нещодавно реалізований характер. Ура! Ура! Ура!

Благословення! Ми – ваші Вознесені Майстри! Ми займемо цей час, щоб святкувати. Кожен з вас готує себе, щоб випробувати зміни, дані вам так люб'язно Небесами. Цей процес рухається в стійкому темпі. Оскільки ви прогресуєте, ви змінюєте свої загальноприйняті концепти реальності, і це робити дуже важко, оскільки старі норми продовжують діяти. Ці милосердні серії змін уможливлюють продовжувати шлях у напрямі до вищої свідомості.

Хоча багатьом з вас довелося зіткнутися з лихом або катастрофічною ситуацією, ви працювали дружно так, як люди подібного ніколи раніше не робили. Зокрема, це завдяки тому, чого досягли Небеса, щоб підтримати ваш дуже необхідний шлях до вищої свідомості. Ми не можемо надавати цьому дуже великого значення. Людство змінюється, і змінюється на краще. Хороший приклад – ви підтримали своє бачення незважаючи на усі потенційні розчарування, які зараз оточують вас. Ви вивчили важливість зосередження на цьому баченні, щоб побачити через нього божественне рішення.

Ви тільки підтверджуєте, якими дивовижними ви стаєте. У минулому, багато хто з вас зміг заглянути в око потенційній катастрофі, без втрати здоров’я. Зараз, це поширюється навіть далі на більшість ваших структур рівноваги. Один із прикладів, це запобігання війні, що дозволило статися багатьом істотним змінам. Ми вітаємо вас як колектив, не зважаючи на те, що ви зробили, щоб перемістити це царство в правильному напрямі. Знайте у душі, що зараз настає час, щоб святкувати ці зміни і готувати себе до усього доброго! Осанна! Осанна!

Сьогодні, ви стаєте очевидцем нового набору тих фактів, які змінили вас як людей. Ви також спостерігаєте події, які мають надати нового вигляду світу, в якому ви живете. Ці зміни зовсім не другорядні, швидше – вони невід'ємна частина нової планети. Їх проектують Небеса, щоб швидше перемістити вас у напрямі розголошування і всього, що є наслідком цього. Оскільки божественний процес відкривається, то ніколи не забувайте, що численні і безперервні постачання Небес ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське будьте Єдині! і будьте в Радості!) Настав час, щоб усі скористалися цими благами!


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge