Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 19 січня, 2016


Шелдон Нідл - 19 січня, 2016

7 Can, 17 Chen, 12 Manik

Selamat Jalwa! Усе гаразд і дивовижно з Гайя! Ті, хто призначений доставити ваші подарунки готові завершити це грандіозне завдання! Закінчується затримка, яка захопила зненацька цих хоробрих воїнів. Поновлюється операція, щоб зруйнувати темну олігархію. Крім того, процес встановлення нового управління чекає повного передбачуваного постачання, яке раніше погоджено з магічною кількістю людей. В цей момент, уряди, які підтримують кабалу, мають впасти і бути швидко заміненими новими призначеними урядами. Ці нові правителі мають розпустити законодавчу владу і суди і почати процес, який дуже змінить те, як сконструйовані ці установи. В ці громадські організації мають бути вбудовані нові правила виборів і загальноприйняті директиви для процедур. Це дозволить цим органам управління дійсно сформуватися зі свідомих законодавців і суддів, які охоче підуть за чесними веліннями Загального Права. Це формально сигналізуватиме вашу свободу і закінчення тиранії банкірів і їх багатьох союзників.

Ваша роль в цій великій пригоді навчання – підтримувати ці зміни і вітати великі начала вашого процвітання. Це також має на увазі початок нової і вільнішої банківської справи і грошового обігу. Ви маєте стати багатими і майстрами системи, яка дозволить вам відновити ваше здоров’я і дозволить різні гуманітарні проекти, які допоможуть вашим товаришам змінити екологію цього царства. Мільйони різновидів, які представляють флору і фауну цього царства, мають бути збереженими від забуття. Крім того, багато різновидів, які були майже знищені, повинні бути збереженими. Потрібно ліквідувати велику кількість забруднення. Потрібно виправити проблему відходів, які зараз забивають ваші стічні труби і перешкоджають вам отримати достатню кількість питної води. Ви здатні використати технології, які мають перетворити ваш світ. Окрім того, ви маєте впроваджувати методи, які змінять ненадійну природу ваших транспортних систем. Ви вводите нову і динамічну реальність!

Як бачите, ви на грані значно реформованої реальності. Це царство прийме нове управління і набагато прозорішу фінансову систему. Цей процес, давно відхилений Заходом, підходить до завершення офіційного визнання в Китаї і інших частинах третього світу. Ці довго низькооплачувані нації будуть здатними розвивати і конструювати системи водопостачання і каналізації, які були такими, що колись вважалися занадто дорогими для застосування. Ці гуманітарні проекти мають перетворити ваш світ і дозволити усім насолодитися сучасними системами життєзабезпечення, від яких вони довго відмовлялися. У цьому новому царстві, усе людство може сприяти проектам, які можуть перетворити вашу воду, землю і повітря. Ви маєте застосувати до Гайї засоби, щоб відновити її до повного здоров'я і дозволити усьому людству жити в найдивовижнішому віці. У цьому виправленому довкіллі всі мають бути багатими, навченими і здатними однаково брати участь в новому часі. Це час, який принесе вам непочатий край методів, щоб стати істинним сухопутним опікуном Рідної Гайї! Усе це – просто вступ до нашого формального прибуття.

Наше прибуття, як відзначалося у ряді попередніх повідомлень – надасть вам наших спеціальних наставників. Перед тим, як вони прийдуть, ваші Вознесені Майстри проведуть ряд формальних навчальних сесій. Ці сесії дозволять вам детально дізнатися про вашу істинну історію; дізнатися про ваші причини існування тут і як Атланти несподівано занурили вас в обмежену свідомість. Ви також вивчите, як створювалися ваші різні мови, культури і релігії. Також буде розкрита колишня роль Ануннаків і їх фаворитів і як відбудеться ваше перетворення назад до повної свідомості. Як тільки ці істини будуть повністю абсорбовані, ви будете готові до того, що відверто розкажуть вам наші наставники. Усе це – шокує вас. Самий життєво важливий пункт – тільки усвідомити, як більшість вас поєднані один з одним. Ключова важливість – дійсно Любити один одного. Станьте обізнаним один про одного на цьому новому Люблячому шляху і будьте здатними оцінити істину, як ви можете разом зберегти Гайю і один одного!

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри! Це найсприятливіший час для Гайї і для усього людства. Ануннаки і їх темні фаворити остаточно ізолюються. Дуже давно, коли ми почали свою спеціальну поїздку, людство було цілком під впливом цієї злої олігархії. Іноді, здається, неначе вони були всемогутніми. Під керівництвом Небес, ми уперто продовжували і повільно почали формувати таємні суспільства, щоб допомогти Світлу і почати повертати людство назад до Світла. Ця тривала операція почала десятиліття тому приносити успіх і дозволила Світлу безпечно зруйнувати темну кабалу. Десятиліття назад, наші благословенні помічники в Землі і в Небесах розробили методологію, яка досягла успіху, як і планувалося. Життєво важливий пункт – в тому, щоб ви залишалися позитивними і здатними повністю підтримувати ці найблагородніші зусилля. Дійсно, готові статися дивовижні речі !

Усе це – позитивний доказ ступеня чесності, з якого справедливо складені Небеса. Темні олігархи настійно прагнули зробити вас просто заручниками методу, щоб постійно ізолювати вас від ваших сімей по духу і простору. Зараз ці можливості зірвані. Ми просимо вас залишатися позитивно прихильними до того, що так старанно створюють наші союзники для успіху. Нова фінансова система, яка повністю підтримує стан постійного процвітання, зараз практично існує. Є ряд програм, які мають швидко створити нове і освічене управління. Ці дії також завершені і готові до режиму онлайн. Ці грандіозні благословення – тільки початок того, як змінюється ця колись темна реальність. Отже, дорогі, настав ваш час, щоб остаточно засяяти. Будьте мудрі у ваших рішеннях і видатними у ваших діях.

Пам'ятайте, ким ви дійсно є. Ви – не одні, хто життєрадісно слідкує за діями, прищепленими вам темрявою. Ви дійсно одні, хто може побачити спотворення дані темрявою, щоб перекрутити вашу віру до шляхів більш сприятливих для них. Цей час – час одного повного звільнення від цих темних шляхів і повороту до радощів істинної віри, вбудованої в моральні шляхи Світла! Зараз відбувається ця процедура, оскільки ви повертаєтеся від війни і примхливого невдоволення до нового шляху, який робить наголос на вашій зв'язності один до одного і до Світла. Ця зростаюча правда надасть вам можливість об'єднатися і стати успішними наставниками багатьох видів флори і фауни Гайї. Ми горді за вас і дуже раді бути наставниками кожного з вас. Майбутнє цього великого царства – дійсно яскраве і наповнене вашим священним Світлом!

Сьогодні, ми продовжували наші повідомлення відносно того, що відбувається у всьому світі. Будьте щасливі і знайте, що велике багатство і набагато запізнілий час для вашого звільнення від темряви зараз йдуть повним ходом. Також Світло робить можливим ваше повернення до повної свідомості! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge