Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 26 січня, 2016


Шелдон Нідл - 26 січня, 2016

1 Batz, 4 Yax, 12 Manik

Dratzo! Зараз відбувається велике переміщення Світла і його союзників. Це оновлене зусилля має принести людству свободу і дивовижне процвітання. Нині, темрява усвідомлює своє жахливе скрутне становище. Спеціальні групи вийшли вперед, щоб завершити ряд ключових проектів у кінці цього першого місяця, січня. Цей час – традиційно час закінчень і також начал. Наступним на цьому шляху буде спеціальний проект, щоб подолати безвідповідальних олігархів цього царства. Це стане відомим тільки після того, як він досягне успіху в позбавленні цього глобуса нечестивих, хто довів цю землю до краху за минулі пів тисячоліття. У той час їх майстри Ануннаки передали цим неробам до деякої міри владу над зовнішнім людством. Цей раптово нововідкритий сенс влади, привів до століть незчисленної гріховності. Спущена з прив'язі технологія рухала ваше царство у напрямі до світу, який мав кінець кінцем стати світом, захопленим Світлом. Фактично, фаворити необережно встановлювали стадію для їх власної кончини.

Це минуле століття побачило ситуації, які завершували стадію для їх сприятливого виходу з цієї пригоди. Їх дії проектувалися, щоб перевести кожного з вас до постійного стану рабства до цих легковажних монстрів темряви. Замість цього, кожен рух був коротким вступом до сонати, невідомою метою якої була передача вам свободи і влади над темними силами. Поки, на перший погляд, здається, що відбувається певна ступінь необхідного прогресу у напрямі до їх грандіозної схеми; але це фактично повільно послабляло їх владу над вами. Ці темні махінації представили суть пристроїв віку цифрової електроніки і нової ери глобальних соціальних ЗМІ. Цей час містив відкриття, які дозволили Небесам почати прискорювати марш у напрямі до все вищих і вищих рівнів свідомості. Це явище було ключем до їх справжнього знищення. Це привело до інформації, яка дозволила нашим земним союзникам зібрати істинну історію.

Це – та інформація, яка дозволила нашим союзникам зібрати владу, яка зараз швидко змінює ваш світ. Це можна побачити в підйомі BRICS і в різних нових об'єднаннях, які знаходяться в процесі повалення дійсно хитрої фінансової системи. Нова і прозоріша система тепер з'являється у вашому царстві. Це та система, яка допоможе процвітанню і поширенню глобальних гуманітарних фондів. Це – ці фонди, які мають створити "істинну цінність" валюти. Це всесвітнє скидання валюти – очистить ваше царство від панування паперової валюти темряви. Воно також встановить стадію для нового управління і більше з усього, NESARA! Це маніфестація нової ери для людства, яка дозволить нам відкрито вийти на всесвітню арену. Це той божественний вододіл, який завершить цей початковий набір кроків, які мають рухати вас у напрямі до повної свідомості. Старі темні шляхи будуть залишені назавжди.

У цей новий час, ви станете унікально обізнаними про ваші походження і повністю відкриєте знову священну місію, яка привела вас до цієї дивовижної кулі приблизно 900000 років тому! Це відновлене бачення швидко поверне вас до повної свідомості. Ви – фактично великі люди, яких вибрали Небесні ієрархії для того, щоб прибути сюди і допомогти Гайї і її сестринським світам. Ви маєте оновити зоряну націю. Ця зоряна нація забезпечить галактичний мир і гарантує, що дива Світла будуть показані по всій галактиці. Отже, ви маєте священну місію, на яку тимчасово темрява влаштувала засідку. Ми знаходимося зараз тут, щоб відновити божественний мандат Небес і дозволити вам відкрити знову, хто і ким ви дійсно є. Як фізичні ангели, ви граєте священну роль, оскільки влада Світла швидко відкривається в цій спеціальній галактиці. Ви – символ того, як захоплені темрявою, ви можете бути повністю відновлені до священних енергій Світла!

Благословення! Ми – ваші Вознесені Майстри! Ми дуже горді за тих, хто знаходиться в наших різних секретних суспільствах. Темрява довго вважала, що її неможливо перемогти. Останнє велике фінансове падіння першого десятиліття цього століття, не торкнулося ні одного з адміністраторів провідних банків темряви, незважаючи на ступінь злочинного обману. Їх зарозумілість – зараз в минулому часі. Світло досягло точки, де будь-який великий інцидент має лікуватися арештами, конфіскацією фондів і загальним моральним презирством. Це – також момент, коли може нарешті відбутися трансфер ряду ключових фондів. Ось чому ми просимо вас залишатися позитивно сконцентрованими і готовими піти вперед і виконувати ваші мрії. Час для нашого великого тріумфу – нарешті близько! Тому, будьте упевнені у простому факті, що цей час прийшов. Небеса з нами, а темні союзники віддалені і більше не загроза у цьому священному намаганні. Осанна! Осанна!

З наближенням цього самого славного часу, життєво важливо, щоб ви залишалися позитивними у вашому кругозорі і у ваших щоденних діях. Підготуйтеся бути маяком для дивовижних подій, які мають окропити цю землю. Це забрало більше часу, щоб вирвати з коренем численні підступні елементи, які створили велику олігархічну мережу фаворитів. Це завдання майже завершене і цей факт дозволить тим, хто має величезну глобальну довіру, остаточно розпочати реалізацію цих величезних фондів. Цей процес зараз прискорюється і ми знаходимося на краю нової реальності. Ми, Майстри, ретельно моніторимо цю велику і складну дію. Час темної кабали закінчується. Її останні плани зійшли нанівець і це створює можливість з'явитися із під покрову довгої секретності нової банківської справи, фінансів і процвітання.

Цей новий час принесе непочатий край нових обов’язків. Ці нові обов'язки вимагають, щоб ми інструктували вас про істинну історію. Це буде зроблено після того, як у всьому світі встановиться нове управління. Ці серії фактів з приводу вашого походження і вашої історії життів на цій дорогоцінній кулі треба в деякому сенсі доставити, оскільки це як збуджує, так і надихає вас. Навчання і сприйняття, які ви прийняли від темряви, можуть бути розсіяні і вийдуть вперед серії істинних реальностей. Ніхто не може задушити вашу зростаючу свідомість. Ви повинні вимагати правду і вона буде забезпечена Небесами. Ця дія – природне відгалуження вашого повернення до повної свідомості. Ми благословляємо шляхи Небес і готуємо себе, щоб бути вашими служителями і наставниками в цьому новому віці Світла! Алілуя! Алілуя! Алілуя!

Сьогодні ми продовжували свою місію, щоб забезпечити вас повідомленням, яке пояснює, що зараз відбувається по всьому глобусу. В наступний короткий період часу ви побачите прихід деяких дійсно дивовижних дій, які мають змінити це царство назавжди! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge