Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 12 січня, 2016


Шелдон Нідл - 12 січня, 2016

13 Caban, 10 Chen, 12 Manik

Dratzo! Надмірно обережні і непотрібні заходи безпеки затримали багато очікуваних дій. Ті, хто тимчасово управляє цими фондами дуже хвилюються і отже повернулися до процесу, який дозволяв їм спочатку працювати в черепашачому темпі. Ця забавна дія уповільнила постачання і змінила строки доставки цих грошей. Зараз це відбувається в більш повільному темпі, ніж було спочатку. Знову, ці фонди знаходяться в руках тих, хто відчуває себе зручніше з темпом, який наповнений серіями спеціальних перевірок на кожній стадії цієї операції. Вони використовують спеціальний шлях, щоб таємно перемістити великі суми грошей через кордони. Ми віримо в те, що цей повільніший процес робить дві речі. По-перше, це дуже уповільнило ряд майбутніх анонсів, які мають сигналізувати початок нового управління і тих, які мають почати глобальне скидання валюти. По-друге, це уповільнило попередній графік для масових арештів і знову надало привілей всесвітній шахрайській банківській системі.

Ці затримки – ще один знак того, як важко швидко рухатися проти старого, темного порядку, який управляв цим царством впродовж тисячоліть. Хоча ми маємо інструменти і свідоцтво, щоб завдати поразки цим одіозним силам, це дуже важко, навіть після серії договорів, прискорити цей життєво важливий процес. Темрява усвідомлює міру, до якої сили Світла переймаються тими, хто знає, наскільки справді нещирими є шляхи їх колишніх темних лордів. Ця стара "історія" раз у раз викликала обережність навіть тоді, коли для цього дійсно не було причин. Ми глибоко вибачаємося за ці ультра повільні дії. Важко рухатися вперед, коли заперечується вибрана норма поведінки. Ваш світ зараз глибоко вмурований в цей набір старих процедур. Це – наш виклик, щоб змінити ці процедури і дозволити проникнути ковтку свіжого повітря в цей процес. Отже, ми чекаємо, що незабаром цей процес розпочнеться. Навіть ті, хто виконує обов’язки з обережністю, справді довіряють грандіозній зміні цієї реальності. Отже, зі старими шляхами порвано.

Оскільки цей процес змін триває, залишається сконцентруватися на перемозі. Ми повністю переконані, що кожен налагоджений закінчити огидні шляхи темної кабали. Ця кабала користувалася її владою, щоб лякати, спотворювати і усе перекручувати. Ми знаємо, як ці методи поступово виснажили багатьох, коли вони пробували зробити що-небудь позитивне. Незважаючи на ці негарантовані побоювання, фактично вони мають місце. Не легко відмовитися слухатися тих, кого ви боялися так довго. Проте, такий процес відбувається. Появляються необхідні речі для зміни ядра цієї реальності. Темрява зараз знає, що її дні контролю над розумом закінчуються. Настає час для багатьох ключових анонсів. Вони мають запустити масивний ефект доміно, який змінить ваше царство назавжди. Це включає новішу, справедливу грошову систему, процвітання, і звичайно, нове управління. Підготуйтеся бути здивованими і шануйте те, що тепер відбувається!

Оскільки ви переміщаєтеся в цю нову еру, то усвідомте, що це справді означає. Старі сприйняття, які ви пронесли з собою починаючи з дитинства, більше не повністю прийнятні. Це буде початком нової реальності для усіх. Давно, ви стали заручниками темної групи повелителів, яка створила клас фаворитів, який ми називаємо темною кабалою. Ця кабала відмовилася слухатися Небес і за минулі декілька десятиліть створила царство, яким вони намірилися управляти вічність для свого задоволення. Це побажання було розбите на дрізки і з тим, що відбувається, ви маєте незабаром побачити, що їх заарештують і тимчасово відокремлять від вас. Ця група шарлатанів має спробувати перерозподілили серед вас їх здобуті нечесним шляхом вигоди. Знайдіть час, щоб оцінити те, що відбувається. Ви маєте отримати свободу і отримати можливість брати участь у всіх ваших справах. Не сприймайте несерйозно цю можливість. Будьте старанні і готові бути щоденним наглядачем. Свобода - обов'язок, який буде ретельно охоронятися! Зберіться разом і готуйте себе до нових обов’язків.

Благословення! Ми – ваші Вознесені Майстри! Ви, дорогі, знаходитеся на самому краю нової реальності. Відповідальні за постачання грандіозного процвітання до вас остаточно готові закінчити довгий процес, який почався багато, багато років тому. Нашою метою в призначенні їх, була велика відповідальність заснована на їх чесності і глибокій старанності, яка дозволила нам знати, що в правильний божественний час це грандіозне завдання буде виконано. Зараз настав момент для священного завершення цього процесу. Ми щасливі, що ви збираєтеся отримувати багато благословень, які заслужені вами. Прийшов час, щоб закінчити ваше поневолення на цій темній землі. Ці благословення мають вас звільнити. Нарешті стартував час вашої поінформованості! Ми також готуємо свої уроки для вас. В них буде розказано про ваші походження і причини вашої божественної місії на цьому світі. Далі це буде пояснено вашими кузенами із Агарти.

Оскільки ми наближаємося до найбільш захоплюючого часу, то здається, що цього світу неначе не торкається те, про що ми говоримо і що відчуваємо щодня. Багато того, що змінюється робиться так, ніби маскується старим. Незважаючи на це, це – тільки обман, який ви спостерігаєте. Це божевільне царство повне хитрощів. Темрява розуміє, що роблять Небеса. Незважаючи на розчарування, залишайтеся сконцентрованими на вашому баченні і нагороді за це. Ви – потужні люди і ми прийшли тільки підтвердити і підтримати вас. Цей світ показав свою жорстокість і її наслідки. Цей набір дивних причин і наслідків готовий до трансформації. Прийшло Світло і воно здійснює завершальний набір процедур, щоб перетворити ваші хвилювання в дивовижні речі, про які ви давно мріяли! Зараз настає славний момент ваших нових обов’язків.

Користуйтеся своїм баченням і вашими істинними мріями, які будуть вас направляти. Небеса розуміють, ким ви дійсно є і показують вам шлях у напрямі нової реальності. Це Небеса послали вас на цей завершальний шлях, який веде до повної свідомості. Ми – просто божественний інструмент в цій священній подорожі. Час нашої взаємної історії тільки починається. Ви знаходитеся в процесі підготовки вашого тіла і Духу, щоб трансформуватися до кристалічної версії, яка є вашим повністю свідомим Я. Ви вели спаринг з величезними труднощами, створеними цією поїздкою і замість цього – бідне відображення вашої обмеженої свідомості. Хоча ви зазнаєте болю і продовжуються розбіжності, але будьте вдячними, що не пройшов апокаліпсис, який міг би бути. Ви знаходитеся зараз в завершальних фазах створення нового царства. Ваш шлях очищений для перемоги! Алілуя! Алілуя! Алілуя!

Сьогодні, ми продовжили нашу місію, щоб забезпечити вас повним звітом про те, що відбувається на цьому глобусі. Темрява програє і все, що затримує – фінал, який повинен бути обережним і повільним. Приходять ваші благословення і ви швидко побачите їх, як вони з'являться перед вашими переляканими очима! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge