Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 18 жовтня, 2016


Шелдон Нідл - 18 жовтня, 2016

5 Imix, 4 Tzec, 13 Caban

Dratzo! Перемога Світла зростає. Скрізь у вашому світі триває поява нових фінансових систем і безперервних хвиль процвітання. Разом з цими дивовижними змінами є перспектива миру, якого мало не відбутися. У його завершальні моменти, темрява пробувала, але була не в змозі спровокувати глобальну війну. На щастя, наші зв'язківці і їх земні партнери перешкодили цій події. Цей зовнішній світ також швидко рушив вперед у напрямі першого контакту. Ви вводите еру, коли потреба в грошах швидко зникне. Цьому процесу має допомогти використання технологій, як ваших, так і наших, які мають представити універсальний процесор. Цей дивовижний пристрій виведе з ужитку потребу в сільському господарстві, обробній промисловості і використанні природних ресурсів Гайї. Отже, ваші глобальні суспільства будуть звільнені від необхідності приректи багато людей цим важким і небезпечним завданням. Гайя зможе побачити, що багато її землі повернулося до їх оригінального стану. Цей процес дозволить розширити поля, болота і ліси. Тому, все більше і більше вашого середовища буде перероблено, щоб додати ряд ореалів.

Ці зміни мають підвищити якість вашого повітря, дозволяючи океанам знову бути багатими на рибу. Вода в озерах і річках також стане чистішою. Ви навчитеся користуватися своїми особистими процесорами, щоб готувати їжу і заміняти меблі по своєму бажанню. Цей великий масив змін дозволяє вашим Вознесеним Майстрам розказати вам про ваше минуле і підготувати вас до нашого прибуття. Наші наставники мають намір використати ці нові знання як приклад, щоб розширити ваш погляд на себе, як індивідуальний, так і колективний. Вашим глобальним суспільствам треба повністю оцінити спосіб, яким вони діють. Ваша велика різноманітність – можливість наново пристосовувати те, як людство може краще усього ладнати з собою. Потім, ви маєте перейти до світу, в якому зможете осягнути, чого ці зміни можуть досягти. Це надасть вам можливість побачити Гайю як розділене царство, і дозволить вам представити Агартанців цьому зовнішньому царству. Це тільки один велетенський крок в правильному напрямі. Це означає, що нісенітниця, розпочата Атлантами і підтримана Ануннаками, може нарешті втратити силу.

Усе це – частина процесу, який почав відбуватися з людством в середині 1960-х. Несподівано, молодь почала розуміти, що декрети Небес були скрізь. Для багатьох з них став очевидним сенс нового свідомого народження. У Америці, цей сигнал тривоги став відомим як "Літо Любові". Цьому пробудженню перешкодили раптовим введенням психоделічних наркотиків багатьма гуру цього руху. Ці університетсько-орієнтовані гуру успішно направили рух свідомості в неправильному напрямку і дали початок страхітливій ері наркоманії. Їх дії швидко блокували процес свідомості. І тільки темні дії Анчаріанців (наприклад, раптове перетворення вашого Сонця в нову зірку), дозволили нам втрутитися і допомогти повільно відновити зростання свідомості. Це було наше втручання, яке допомогло відхилити наступну частину головної схеми темряви, брехливе вторгнення інопланетян. Це мали бути засоби, які тривалими серіями масивних військових дій остаточно зробили б зовнішнє людство рабами .

Раптовий напад цих дій під прапором брехні змусили Небеса попросити нас розпочати масове втручання проти намірів темряви. У 1990, ми послали великий S&E флот, щоб спостерігати за переміщеннями свідомості, тільки початими Небесами. Як ви пригадуєте, наступні два з половиною десятиліття включали події, які ми описали в численних минулих повідомленнях. В результаті маємо накопичення технічного досвіду. Ми кінець кінцем організували частину команди Світла, яка через велике присвячення богослужінню, змогла покінчити з грандіозним планом темряви по вашому постійному поневоленню. Цей процес веде до останніх схем темряви, американських виборів 2016 і майже успішної спроби ядерного воєнного психозу 2016. Він звичайно скоротився завдяки деклараціям Республіки NESARA. Цей новий об'єкт може стримати вибори і охолодити будь-яку потенційну ядерну війну. Ви стоїте зараз на краю розголошування, разом з великим миром і світанком величезного процвітання! Стара реальність слабшає і нова реальність твердо займає своє місце! Алілуя! Алілуя!

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри! Ваша всесвітня реальність трансформується. Наше початкове завдання – благословити всіх, хто робить можливим народження віку свободи, миру і процвітання. Ті, хто так довго управляли цим зовнішнім царством зараз ізолюються від вас. Довга темна ніч ваших Духів майже закінчується! Попереду лежить час для досягнення ваших мрій і, щоб довгий список заборонених технологій побачив яскраве Світло дня. Усе це здійснюється в стані божественної благодаті і з істинним божественним милосердям. Ми щиро дякуємо усім, хто здійснює їх священні бачення, щоб допомогти в створенні цього. Будьте благословенні і знайте в душі, що прекрасна реальність радості і святкування збирається бути вашою! Ви маєте незабаром зустріти нас і дізнатися багато чого про ваші походження, і давно забуту історію. В цей час, знайдіть хвилинку, щоб подякувати Небесам і його грандіозним актам для цього світу і інших. Зараз ви наближаєтеся до часу свободи. Дозвольте розпочатися цьому нескінченному процвітанню! Ми готуємося зустріти тих, кого ми, ваші Вознесені Майстри, знали впродовж тисячоліть.

Вони – ваші колишні кузени Лемуріани із Внутрішньої Землі Агарти. З нами, вони запропонували людству притулок від темних сил і забезпечили місце, де змогла застосовуватися священна благодать і милосердя. Ми вдячні також, що нам надали житло з древніми ритуалами, які наповнили наші серця радістю і любов’ю. Тут, ми готувалися до наших місій, щоб допомогти вам, і тут ми знайшли тих, хто, коли було необхідно, супроводжував нас. Ми благословляємо прибуття цієї нової ери для людства і знаємо, що скоро усі об’єднаються для повернення цього зовнішнього царства до повної свідомості. Потім, як галактичні люди, ви побачите об'єднання Внутрішньої і Зовнішньої Землі. У той час, Небеса дадуть всім нам нові, божественні накази на марш.

Обдумайте в радості, чого ви досягли в ім’я Небес. Ви твердо стояли на вашому баченні і надали усю енергію, потрібну для позитивної зміни цього царства. Ваші добрі справи винагороджуються. Ви звільняєтеся від довгого боргового рабства вашого віку і можете насолодитися вічним Світлом свободи. Ви матимете необхідні гроші, щоб знову бути здоровими. Ви також зможете запустити процес вашого омолоджування. Окрім того, ви будете мати засоби для процвітання і екстраординарний ресурс, щоб досягти ваших мрій. Для усього цього, ми благословляємо вас і бажаємо вам усього кращого. Давно, нас створили Небеса, щоб зменшити люті і злі удари, які завдавали вам щодня фаворити темряви. Зараз ця місія переміщується до нової. Ми маємо контролювати ваш процес повернення до стану Галактичних Людей. Безсумнівно, цей час буде наповнений радістю і можливістю, щоб ми легко зв'язалися з кожним з вас! Осанна! Осанна! Осанна! Сьогодні, ми продовжили наше милосердне завдання. Ми представили ці повідомлення, щоб дати вам краще розуміння того, як перетворюється цей світ. Зазирнувши в наше нове царство, радійте, що виникає навколо вас! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 31 2020 | Contact | Add to Favorites