Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 4 жовтня, 2016


Шелдон Нідл - 4 жовтня, 2016

5 Manik, 10 Tzotz, 13 Caban

Dratzo! Ті, хто знає історію цієї старої республіки радіють, що ця нова версія так безпечно включається в NESARA. Назад в еру, яка слідувала за Американською Громадянською Війною, коли Конгрес передав акт реформації у Вашингтон, округ Колумбія. Це законодавство стало ширмою для остаточного обману, який здійснили фаворити: корпорація США. Ця корпоративна брехня дозволила керувати Америкою і заохочувати форми обману, які зробили посміховище з цих сміливих національних джерел. Цей підлий обман призвів до зростання крадіжок в огидних організаціях подібних до Федерального Резерву і Податковій Службі США. Також це привело до посад ієрархію темряви, яка ніколи не замислювалася над тим, якою була Америка при її створенні. Ця нація стала предтечею зла, яке тільки примножувалося, з кінця Другої Світової Війни 20-го століття до приходу 21-го століття. Початок цього століття знову продемонстрував зухвалість цього нелегального уряду шоком 9/11 і раптовим збільшенням війн, які швидко послідували за цим. США стали прихильником для кліки аристократів, які повністю заглибилися в управління і спустошення цього глобуса. І тільки сміливе накопичення Світла, яке старанно працювало, дозволило їх зупинити!

Це прекрасне скупчення остаточно повернуло міру розсудливості. Це дозволило також створити спеціальну коаліцію військових і цивільних осіб, щоб відродити NESARA і зламати величезного монстра, яким стала корпорація США. Цей ріст усеосяжної міжнародної співпраці, надали американській групі засоби, щоб швидко рухати вперед їх стратегії для заміни цього підлого режиму. Цей процес спочатку пройшов шлях від NESARA, яка уперше перетворилася на закон на початку 2000-х. Цю дію частково перехопили нескінченні війни на Близькому Сході, які виникли між 2003 і 2011. У середині 2010-го, ця дія була відновлена і привела до проекту, щоб твердо встановити управління NESARA. Прихід цієї нової інституції буде частиною всесвітнього руху, щоб встановити нові фінансові і урядові установи, які заохочують глобальне процвітання і покінчать з урядовою корупцією. Цей процес зараз систематично проходить в онлайні і дозволяє дихати легше населенню світу. Також є декілька додаткових виплат.

Ця зростаюча реальність – справді про мир, свободу і процвітання. Більше не буде Америка хвилюватися про зло від податку на прибуток. Американці також будуть винагороджені через ювілей, який дозволить усім узнати, що ряд обманних позик на будівлі, автомобілі і тому подібне будуть пробачені. Отже, Америка буде вільною від боргу і всього, що він приносить. Це буде ера, в якій американці знову будуть гордитися їх урядом, і узнають неймовірні речі, які принесе цей зсув у світі. Усі іноземні бази будуть закриті, оскільки Америка остаточно може насолодитися миром, яким насолоджувалися її предки. Це буде час, коли повернеться пошук переваги в усіх речах. Права, дані Конституцією, мають бути повністю відновленими і багато людей будуть звільнені із в'язниць, злочинів більше не терпітимуть. Це буде щасливий час для Америки. Довгі "маленькі війни" закінчаться. Це буде період, в якому уряд знову відповідатиме перед людьми і всі працюватимуть належним чином. Це буде час свободи і процвітання!

На горизонті – не лише велика ера миру, свободи і процвітання, але, окрім того, етап, на якому може статися розголошування. Ми працювали довго з нашими зв'язківцями, щоб створити атмосферу, сприяючу до численних офіційних анонсів, які можуть представити нас вам. Починаючи з кінця Другої Світової Війни, існувала змова темних фаворитів, щоб заперечувати, що ми існуємо. Ця нісенітниця була переважаючою в ЗМІ і кінофільмах. Ми зображалися темними з планом вторгнення і світового панування. Це далеко від правди. Як частина нашої небесної місії, ми ініціювали допомогу Світлу у вашому світі. Наші галактичні ініціативи походять від спеціальної місії, даної нам більш ніж два десятиліття тому декретами Небес. Кожен з вас буде повернутий до повної свідомості. Це приведе нас ще до одного розголошування, яке давно відхилили ваші уряди: Агарти! Наше прибуття не лише підготує вас до вашої долі, але і представить вас вашим кузенам, Агартанцям. Ви починаєте володіти найдивовижнішим майбутнім!

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри! Ми радіємо, знаючи, що призначається нове управління, щоб бути законом країни. Це виконання NESARA – тільки початок ряду змін, які змінять те, як зараз Америка виглядає у світі. В час Американської Незалежності, ми, Майстри, підтримували і допомагали народитися цій молодій нації. Малося на увазі, що Америка буде робочим прототипом того, що настійно вимагав цей глобус. Це мала бути нація, яка б діяла всупереч Європи. Цій вірі страшенно заважала невдала політика американських режимів, яку вони проводили після закінчення найтрагічнішої Громадянської Війни Америки. Темні лорди грошей і посад прийняли американську благородну мету і пустили її під укіс. Зараз, дякуючи вашому блискучому баченню і милосердному зосередженню, ця велика нація буде відновлена. Слава всім учасникам!

Наступні події мають показати прекрасну владу ваших колективних енергій і чудес, які завершені Небесами. Від всього серця, ми дякуємо за дивовижну працю, досягнуту вами і Небесами. Цей час буде відомим великими речами, які ви зробите колективно. Ми також вдячні за декрети Небес, які дозволили нашим космічним і духовним сім'ям надати допомогу. Коли усе буде зроблено, кожен з вас досягне ваших найглибших мрій, і це царство остаточно звільниться від темних оков, які занадто давно стали горем будь-якого дня. Цей новий вік свободи і процвітання, зокрема, є і вашою дивовижною роботою. Ми рекомендуємо усіх вас для вашої постійної роботи і безперервної надії. Будьте люб’язні і доброзичливо надавайте допомогу Гайї і її різноманітнім екосистемам. Осанна! Осанна! Осанна!

Уся ця слава буде вашою. Не втрачайте надію. Подивіться на те, що відкривається, як великий подарунок, дарований Небесами. Тисячі років назад, велике Світло віддзеркалилося від цього світу. З того часу, воно відбилося повторно. Воно зараз може матеріалізуватися і народжується новий вік здивувань. Ви маєте милостиву можливість узнати це знову. Це також час, коли ми, Майстри, маємо пояснити вам вашу істинну історію. Візьміть це і зрозумійте його пишність. Мають з'явитися давно приховані винаходи і знання. Ви маєте покінчити з довгими роками розчарувань про ваше Життя, вашу Любов і вашу Реальність. Дозвольте цьому новому обміну енергій побратися з вами, а потім просто радійте. Це дивно, але темне царство закінчується. Небеса і великий натовп Ангелів і опікунів перетворюють його. Будьте Єдині в Любові!

Сьогодні, ми продовжили свої щотижневі повідомлення! Навколо нас відбуваються великі справи Світла, які перетворюють це темне царство в царство Світла. Отже, в ці часи народжуються старі славні пророцтва, щоб підготувати вас до віку Галактичного Людства! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge