Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 25 жовтня, 2016


Шелдон Нідл - 25 жовтня, 2016

12 Lamat, 11 Tzec, 13 Caban

Selamat Jalwa! Триває процес очищення цієї землі від людських паразитів. Фаворити цього царства залишаються спокійними, щоб їх знайти і арештувати. Вони дійсно вважають, що Світло не може стати на перешкоді їх позиціям у владі. Швидко, вони відкриють жахливу правду. Їх грішні шляхи більше не терпітимуть. Правління темряви швидко закінчиться і буде замінене різними версіями "GESARA". Коли завершиться очищення цього потворного покидька суспільства, то ті, хто тримає ці фонди легко дозволять цьому величезному багатству взяти курс на іншу сторону цього глобуса. Ви маєте отримати достаток, який назавжди покінчить з аморальними таємними запасами темряви і її безглуздих фаворитів. Ніколи не забувайте, як темрява злісно перешкоджала вам отримати ресурси, які вам терміново були потрібні, щоб переробити цю реальність. Життєво важливо, що ви бачите в цьому величезному багатстві шлях, який гарантує, що ваші мрії здійсняться. Це ваше довірливе і успішне мріяння дозволить вам звільнитися від ваших необгрунтованих побоювань і тривалої віри у вашу меншовартість. Ви усі – дивовижне об'єднання потенціалу, якому треба проявитися будь-яким шляхом.

Зможіть побачити себе як найціннішого члена цього глобального об'єднання і дізнайтеся про ваше суверенне право маніфестувати ваші мрії. Це - те, як цей колектив може продукувати творчі рішення для нової реальності. Ви маєте глибоку мудрість. Не думайте, що ваші мрії негідні. Ви – важлива частина цієї колекції зовнішнього людства. Постійно з'єднуйтеся один з одним і при цьому усвідомлюйте, як цей безупинний плавний набір сприяє зміні цілого. Займіть позицію, в якій ви інтуїтивно усвідомлюєте, що ця безперервна дія створює вашу нову реальність. Ми знаходимося тут, як і Небеса, щоб спостерігати за цим процесом. Відчувайте себе вільними, щоб сприяти вашій власній дивовижності в цьому органічному цілому. Звільніться від старим шляхів і віри. Це буде новий час, наповнений свободою і процвітанням. Вам треба звільнитися від контрольних проблем насаджених вам так прискіпливо темрявою. Вітайте грайливість Світла і виявляйте пишність в тому, ким ви дійсно є. Це тільки предтеча для цього нового віку духовного відкриття!

Цей новий вік відкриття – дійсно про розуміння того, як Світло створює свої реальності. Ви швидко вивчите це і побачите проблиск в його вишуканих лабіринтах. Це нове життя буде заснованим на ваших мріях і діях Світла. Ви довго не визнавали того, як трансформуватися вивчаючи правду про себе. Дуже давно, ви були втіленням внутрішнього творчого потенціалу. Обмеження, які створили навколо вас, почали спочатку перешкоджати вам. Пізніше, ті обмеження перетворилися на стіни, які зараз оточують вас. Цей нав'язаний сенс обмеження треба відкрито зламати і повністю відмовитися. Замість цього, ви вимагаєте новий прототип. Один з них, бачачи знову вашу примітивну грайливість, дозволяє захопити владу. Ви відчуваєте, так чи інакше, що цей процес недоречний. Вам треба покінчити з цим почуттям. Замініть це необхідністю тільки побачити, як ви можете виміряти те, що відповідає цілому. Ця міра всередині вас. Дух дав це вам, коли ви народилися. Усе що потрібно знати, як розпізнати це. Це завдання, яке наші наставники мають намір дослідити разом з вами.

Тому, почніть досліджувати, як це відчувається, коли будуть безмежними ваші ресурси. Загляніть всередину з наміром ретельно дослідити ваші пріоритети для кожної з ваших мрій і як вони відповідають прекрасному цілому. Скористайтеся цією грандіозною структурою, щоб визначити, як ви бажаєте їх маніфестувати. Це, звичайно, тільки початок. Озирніться навкруги і обговоріть усе це з вашими найближчими друзями і сім'єю. Ми маємо намір поширювати це з вами. Наше перше завдання наставників – дозволити вам звільнитися від страху і будь-яких інших глибоких сприйнять, які можуть обмежити вас. Наше бажання – відкрити вам, які ви дійсно дивовижні. Цей процес потрібний, щоб дати вам можливість виключити ваші старі сприйняття. Завжди майте на увазі, що ви маєте величезний потенціал, який буде розширений на все, що б ви не сприйняли. Цей потенціал – головний елемент того, що з’єднує вашого наставника з вами, а потім визначає вас. Ця дія, можливо, займе деякий час, щоб повністю зрозуміти. Тому ми маємо намір показати вам, як цей план може відкрити вас, щоб усебічно виконувати ваші мрії. У цьому – ключ до вашого великого потенціалу!

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри! Ми підкреслюємо той факт, що ваше царство змінюється на краще. Тим, хто сумнівається в цій зміні, потрібно тільки озирнутися навкруги і побачити, що позування темряви і її багатьох фаворитів не привело ні до чого, окрім збожеволілих надій на успіх, який зараз дійсно не досяжний. Істотно, що ті, хто дотримується подібних уявлень самі усвідомлюють, що цей новий світ знаходиться дійсно поряд! Дозвольте нам разом спершу попросити Небеса, а потім вимагати від наших урядів, щоб система управління здійснювалася у всіх на очах. Небеса встановили часовий графік для темряви. Наближається час, дорогі, коли станеться це диво. Тому будьте готові пояснити, коли наблизимося, що нові шляхи ведуть до свята! У цій радості ми можемо цілком залишити непотривоженими роки розладу. Звільніться від усіх трагедій, які оточують вас. Це час, коли мають маніфестуватися багато ваших мрій і із старими шляхами остаточно буде покінчено. Дозвольте прозвучати цьому дзвінку свободи знову і знову по всьому царству!

Кожен з вас починаючи з дитинства має ряд спеціальних побажань, які модифікувалися багато разів, оскільки ви ставали старшими. Звільніть ці грандіозні бачення. Визнайте, яку велику радість вони можуть принести вам. Небеса щиро бажають зробити усе це. Багатство і можливі вигоди від цього для того, щоб всі усвідомили те, чого мають намір досягти Небеса. Благородний Творець усього встановив це декретом для тисячоліть. Як ми згадували, божественний часовий графік діє. Цей час був божественно встановлений. Священний час вже близько. Ми, Майстри, робимо усе що потрібно, щоб привести цей славний момент до Гайї. Зараз події йдуть повним ходом, щоб досягти цієї священної події. Отже, вам необхідно породжувати ваше світло таким чином, щоб ця подія могла відкритися зараз. Отже, істотно, що усі були старанними в прояві останньої грандіозної події. Наполегливо продовжуйте займатися цим завданням.

Дуже довго, поверхня цього царства здавалася надзвичайно пригніченою. Ануннаки були скрізь. Їх темні справи, посилені безумством ритуальних вбивств і постійних війн, були правилом дня. У минулі півстоліття ця темрява почала повільно підніматися. Зараз ви знаходитеся вже на краю Віку Світла. Те, що колись здавалося неможливим – відбувається. Тепер, коли ця зростаюча свідомість досягла загального усвідомлення, відбуваються деякі могутні чудеса. Продовжуйте працювати для Світла! Знайте, що темрява ушивається. Ми, Майстри, звертаємо увагу на це щодня. Станьте більш упевненішими. Темрява вимушена залишити тортури над вами. Потенційні війни не принесуть блага. На цю благословенну землю сходить аура миру. Настає час, щоб несподівано дійсно з’явилися ці дивовижні події. Ніколи не втрачайте свою віру! Залишайтеся позитивними і чекайте навіть більше чудес!

Сьогодні, ми повідомили знову, що відкривається навколо цієї дорогоцінної кулі! Анонси багатьох речей, які довго бажали, вже на своєму місці! Для усіх настає новий час! Будьте готові бути найрадіснішою частиною цього! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites