Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 11 жовтня, 2016


Шелдон Нідл - 11 жовтня, 2016

12 Ix, 17 Tzotz, 13 Caban

Selamat Jalwa! Те, що очікується, часто забирає більше часу, ніж спочатку передбачалося. Американський режим вмирає, найбільш зухвало брязкаючи зброєю. Ця нісенітниця здається необізнаному жахливою. Фактично, це є не більше ніж методом, щоб зробити Росію козлом відпущення. Американські війська залучаються до підлих дій в Сирії і Іраку. Оскільки ці речі мали неприємні наслідки для США, це схоже на старого мага, коли треба користуватися хитрощами спритності рук і провести кампанію, щоб ізолювати Росію і прокласти їй дорогу до смутної ситуації в Сирії. В цьому ще більше бравади цього нелегального режиму, який рушиться. Він, фактично, втратив свою легітимність з більшістю всесвітніх націй. Він втрачає свої позиції в ООН і МВФ. Усе, що залишається, коли усі ігри закінчаться, це формально оголосити Республіку NESARA! Ми склали графік, який має здійснюватися швидко і вправно. Будуть часи великого мовчання і тихого визначення, щоб досягти успіху. Потім, цей мандат з'явитися подібно до раптового шторму і безумство цього старого, з'їхавшого з глузду режиму, закінчиться. Раптом, стане очевидним дивовижний час, якому буде аплодувати усе людство.

Ми спостерігали де-факто за Американським урядом відколи розпочалися теперішні цикли виплат на початку минулого місяця. Ступінь занепокоєння зростає кожного разу, коли ці цикли виплати рухаються вперед. Так само правда, що дипломатія значною мірою дискредитована. Виявляється раз у раз, що постійне брязкання зброєю не досягає успіху. Замість цього, це примушує виконувати речі, які в минулі часи було б легко досягти. Ці шляхи все більшої і більшої брехні значною мірою змусили тих, хто знає Близький Схід і Афганістан, ігнорувати американські вимоги. Цей процес ізолював і проігнорував корпорацію США. Внутрішні скандали, що вирують навколо цього режиму – це ще один чинник, який викликає їх швидку кончину. Ми уважно моніторимо ці страхітливі події і можемо ясно бачити важливість цієї ще неопереної республіки для нової реальності. Починають проявлятися багато подій і завершальний поштовх, щоб витіснити це корумповане управління, майже стає видимим!

Доказано, що цей процес змін набагато важче здійснити, ніж уявлялося. Ця реальність існувала в повній залежності від Ануннаків впродовж тисячоліть. Ануннаки закінчили своє правління завдяки декларації континуума Анчара. Передбачалося, що ця подія стане сигналом, щоб темрява залишила це царство. Замість цього, настав час, коли фаворити подумали, що вони будуть управляти до закінчення декретів, виданих Небесами, коли Ануннаки уперше прибули, щоб панувати тут приблизно 13 тисячоліть тому. Цей виклик, який тривав близько двох десятиліть, наближається до свого кінця. Отже ми мали направити і захистити тих, хто мав ресурси, але був не в змозі закінчити їх призначені завдання. Придбавши їх довіру, ми розпочали операцію, яка мала наблизити нас до межі контакту. Нові уряди згодні покінчити з ширмою довжиною в десятиліття, яка затримала наші формальні анонси. Ми маємо намір скористатися майбутнім часом, щоб прояснити нашу місію до Гайї і пояснити, чому Небеса бажають повернути вас до повної свідомості. Ці комунікації мають бути істинними предтечами нашого контакту з вами!

Перед контактом, ви зустрінетеся з своїми кузенами Агартанцями і багато чому навчитеся від них! Вони палко бажають познайомитися з вами. Це знаходиться в Агарті, де розміщені кристалічні міста для вашого звільнення. Крім того, ви маєте отримати декілька уроків від ваших Вознесених Майстрів. Ці уроки мають підготувати основу для того, що розкажуть вам ваші наставники. Тим часом, насолодіться часами в цій старій темній реальності. Це створило світ, до якого усі ви звикли. Незабаром, ви маєте ввести царство, наповнене новими реальностями, а також зростаючим процвітанням і можливістю виконувати ваші найбажаніші мрії. Потім, ви маєте зустріти нас і вивчити речі, які спочатку можуть здаватися для вас дивними. Ануннаки витратили багато свого часу, щоб упакувати вас в царство, в якому вас було легко тримати під контролем. Фактично, цей світ – місце , яке було створене помилково. Його ніколи не повинно було бути. Насолодіться цим часом і знайте, що фактично справді дивовижна і фантастична нова реальність знаходиться за рогом! Ура! Ура!

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри! Ви майже вільні! Боргова пелена має бути усунута назавжди! Слава! Ви справді становитеся вільними. Гроші, щоб збагатити ваші життя, приготовані. Світло повністю перемогло фаворитів темряви. Те, що з’явиться – це диво від Небес. Жорстка реальність минулого часу – більше ніщо. Дозвольте дзвонити дивовижним дзвонам. Події останніх декількох днів засвідчують, ким ви дійсно є в спосіб, яким ви повторно підключаєтеся. Ми, Майстри, радіємо в наших думках. Дуже давно нас послали з місією, щоб заспокоїти і утішити людство. Нам також говорили про цей день. По нашій оцінці, це зайняло занадто багато часу, щоб він настав. Покоління людей загинули у болі і стражданні. Осанна нескінченному милосердю і благодаті Небес! Маніфестуються ваші дивовижні видіння. Зникають плани темряви, щоб внести деструкцію у ваші останні краплі Світла! Ви будете перетворені в щасливих повністю свідомих Істот Світла! Алілуя! Алілуя! Алілуя!

Ця радість – частина процесу, який зараз йде повним ходом. Ви маєте причину для святкування. Темні лорди, які управляли цією планетою, мали причину відбути, коли темний континуум Анчара оголосив про грандіозне об'єднання Світла і темряви, яке почалося в середині 1990-х. Цей галактичний мир тільки чекав, щоб стати постійним для зовнішнього людства. Це зайняло два десятиліття, щоб досягнути цього. Завершальний тріумф сил Світла змушує темних фаворитів стати колективно на коліна за їх незліченні злочини. Давайте подякуємо цим благородним воїнам за їх подвиги. Ці благословенні Душі були готові зробити те, що було потрібне, щоб завершити їх цілі. Ця нова реальність з її свободою і процвітанням – здійснена мрія. У цій славній плутанині, ми не можемо пропустити будь-кого з вас. Ваше колективне бачення і дивовижні дії також зробили усе можливе.

Цей великий проект Світла почався в 1970-х з близькою деструкцією вашого Сонця. Це був знак того, якою відчайдушною стала темрява. Цей акт показав кожному, що священне втручання було неминучим. Воно розпочалося з божественної місії сіріусців і ввело нову фазу з появою флоту Галактичної Федерації на початку 1990-х. Ми, Майстри, були в екстазі. Нашим молитвам відповіли з розмахом. Це також означало, що зростання вашої свідомості зібралося прискорюватися і що довга темна ніч, яка тривала впродовж тисячоліть, скоро закінчиться. Всі ми входили в час, який мав досягти апогею у вашому поверненні до повної свідомості. Ми охоче дякували і благословляли Небеса за їх дивовижні справи. Ваш ріст призводив до колективного бачення і зміни набору сприйнять, про зміну стану вашої реальності. Осанна! Осанна! Осанна!

Сьогодні, ми продовжували своє щотижневе повідомлення. Ми дякуємо усім, хто привів цю реальність до часу великого успіху. Ми, крім того, дякуємо Небесам за все, що зроблено, щоб відповісти довгому виклику зовнішнього людства. Настав момент для великої молитви! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge