Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 18 серпня, 2015

Шелдон Нідл - 18 серпня, 2015

9 Oc, 3 Uo, 12 Manik

Selamat Matah! ("Миру Вам"!) Багато чого відбувається у вашому зовнішньому світі. Розвиток подій зараз готовий цілком змінити вашу реальність. Нині ті, хто бажає здійснювати таку зміну, знаходяться в процесі завершення переговорів, щоб визначити порядок маніфестації цих перетворень. Тільки від усього цього залежить, як наші союзники мають робити те, на що вони ще згодні. Цей критичний перший крок вимагає, щоб ми закінчили наші зустрічі з тими, хто представляє всесвітні секретні священні суспільства. Нині, перша частина цих об'єднаних планів майже завершена. Наступний крок - почати масивне перепрофілювання їх величезних сил і тих, хто може запустити масивну операцію доставки. Отже, начала цих доставок знаходяться в початковій стадії. Кабала залишається безладною і ледве здатною перешкоджати цим планам. Темні сили усвідомлюють, що масивна процедура арешту займе близько 10 днів. Коли ці арешти серйозно розпочнуться, то це стане часом до дійсної доставки величезної кількості фондів, на які ви заслуговуєте. Агартанці тепер працюють з нашими системними операторами доставок, щоб гарантувати, що все працює, як планувалося.

У нашому останньому повідомленні, ми пояснили дещо з вашої древньої історії. Найголовніша частина цього повідомлення - час, коли висунулися вперед Ануннаки. Вас вчили неправді, яка була пізніше використана їх фаворитами, щоб тримати вас слухняними, під контролем і в повній вірі їх маніпуляційній історій походження. Ці помилки зараз розплутуються, оскільки фаворити Ануннаків починають втрачати повний контроль над цією реальністю. Проте, все ще вимагається певна ступінь секретності, щоб гарантувати те, що ці постачання йдуть, як планувалося. Як тільки ці дії підуть досить далеко, щоб оголосити NESARA, то ці обережності стануть непотрібними. Доти, кабала має обмежену ступінь влади, яку в деякому відношення треба шанувати. Ця обмежена влада і багато асоційованих хитрощів, до деякої міри затримали ці необхідні процеси, щоб заарештувати їх і забезпечити вас засобами для отримання ваших благословень. Ми повинні попросити вашого пробачення за ці затримки, які так розчаровують і засмучують кожного з вас! Ми знаходимося в процесі протистояння з цими минулими лихами і в процесі надання вам багатьох потрібних благословень!

Цей складний процес - спочатку дещо забрав багато часу, ніж ви, можливо, чекали. Проте, будьте готові побачити, чого вам чекати в кінці процесу. Не легко підготувати цей світ для великого перетворення, яке потрібно. Ви провели життя, пристосоване до реальності, яка була дійсно реальністю, в якій ваші внутрішні сили і здібності зменшили фаворити і їх майстри, Ануннаки. Зараз, і це істотно, що ви швидко погодитеся з тим, що було давно понижене і з готовністю приймете нову реальність. Цей процес прискориться уроками, які пропонують Вознесені Майстри. Все ж, це тільки початок у напрямі бачення цього світу на зовсім новому шляху. Швидко зростаючий електронний вік минулого десятиліття допомагає цьому процесу, відкриваючи нові перспективи для глобальних міжабонентських комунікацій. Це значно збільшує швидкість поширення новин серед вас. Подумайте, як швидко це має бути тоді, коли ви зможете вільно користуватися своїми телепатичними здібностями для поширення важливої інформації по цьому глобусу.

Потім, уявіть, як має бути тоді, коли ми приземлимося. Наша місія - швидко підготувати вас до вашого повернення до повної свідомості. Усередині вашого великого людського генома є серії ключових послідовностей, які давно змінили Атланти. Вони будуть розблоковані у вашій кристалічній камері. Перед цим, спеціальний наставник звернеться до епігенетики, яка була представлена кожному з вас понад тисячоліття тому, як групі, або індивідууму. Кожен наставник звернеться до цього, яке є фактично психологічним явищем. Отже, ви дивитеся на вашу зміну із двох кутів. Спершу є емоційний набір подій, які виглядають як серії змін, і відбуватимуться в кристалічній камері. Отже, ваш наставник і ви маєте спробувати утримати розум на тому, що було вашими дослідами в цій тривалості життя, а також і проблиски на тому, що сталося в минулих життях вашої сім'ї. Поки це буде дещо травматичним, і буде хорошим першим стартом в тому, чим дійсно є час в обмеженій свідомості. Після цього, ви зможете краще зрозуміти, чому Небеса дозволили Ануннакам тимчасово маніпулювати вами.

Благословення! Ми - ваші Вознесені Майстри! Це царство трансформується! Священні і благословенні сили Небес готують цю прекрасну блакитну кулю для найпрекраснішого дива. Ті, хто управляв цим світом тисячоліття, можуть більше не продовжувати так, як раніше. Їх похітливі дії і аморальні плани зараз сходять нанівець. Темрява все ще вірить в потворний план розчленувати людство. Усе це благословенно терпить невдачу, оскільки джерело цієї влади швидко згасає. У цю зростаючу порожнечу прийшли сили Світла, щоб любовно змінити курс цього царства і продукувати події, які вас звільнять. Світло також забезпечить грошові ресурси, щоб перетворити Гайю і всіх, хто зупинився на її зовнішніх світах. Ці набори грандіозних подій зараз починають маніфестацію, оскільки виходять на сцену нова банківська система світу і перезапуск валюти. В наступні тижні і місяці ви здивуєтеся тому, що Небеса підготували для вас. Повірте у Світло і фокусуйтеся в радості на тому, що зараз збирається статися!

Декілька століть тому, ми, Майстри, вирішили трансформувати те, як фаворити Ануннаків зібрали і користувалися їх самим вражаючим багатством. Ця спеціальна реформа створила декілька світових трастів і кінець кінцем фрагментарну банківську систему. Це було хитрістю, необхідною, щоб заохочувати жадність і привести ці темні сили до грошової ненаситності. Цим минулим століттям, золото і срібло були масово замінені річчю, названою безеквівалентною валютою. Безтурботна свиня розумно була доведена до її краху. Благословенно, в цей час були ті, хто мав мудрість, Любов і ресурси, щоб створити елементи, потрібні для цього найсолодшого і божественного плану. Цей Вік Світла проясняється і скоро темрява без своїх повелителів або навіть святості, не усвідомлює, що сталося з ними. Отже, ми знаходимося в моменті, де шлях закінчується і найпрекрасніший набір реальностей настає для тих, хто не уважно стежив за декретами і бажаннями Небес.

Це сьогодення - коли ви, мої найдивовижніші, остаточно отримаєте насолоду від балакучості темних сил. Будьте готові рухатися від повного розчарування до самої славної радості! Не легко чекати, поки ви бачите мало змін. Ми повністю розуміємо, що темрява і її повелителі зробили для вас. Колись ми були, як ви, і ми прожили життя тихого відчаю! Ці часи будуть змінені і вам буде надана найчудовіша нагорода. Прямо зараз, багато хто працює у божественній радості, щоб зробити можливим забезпечення вас ресурсами, як фінансовими, так і священними, які дозволять вам здійснити ті події, які приведуть усіх до великого і справедливого царства. Вам призначено жити в цій новій реальності і кувати об'єднання між двома царствами Гайї. Вам призначено бути здатними виконувати вашу долю. Користуйтеся своєю Любов'ю, щоб підтримувати це розкішне царство!

Сьогодні, ми завершили чергове повідомлення, щоб інформувати вас про те, що зараз відбувається по всьому глобусу. Скоро, ви маєте насолодитися шляхами нового і божественного світу. Використайте залишений час, щоб підготуватися до вітання цього Нового Віку! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge