Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 11 серпня, 2015

Шелдон Нідл - 11 серпня, 2015

2 Akbal, 16 Pop, 12 Manik

Selamat Jaran! Приблизно 13 тисячоліть тому, ваші предки прибули на цю живу кулю. Подібно до усіх нових колоністів, вони уперше домовилися про відправну точку. Це сталося на втраченому континенті Muror (Lemuria -Лемурія). В той же час, колоністи встановлюють свої поселення в Агарті (Agartha ) (Внутрішній Землі). Ці перші кроки були в пам’ять про знищену першу колонію, яку ви знаєте як Гіборнія (Hybornea) (земля Північного Полярного Регіону). Ця земля була заселена близько 2 мільйонів років тому. Ці колоністи кінець кінцем пішли на Марс і поселилися в його внутрішніх землях близько одного мільйону років тому. Ці колоністи використовували Марсіанську землю, як проміжну станцію для того, щоб успішно еваюкуватися до безпечних сонячних систем Галактичної Федерації в сузір'ї Ліра (Lyra) і Кентавра (Centaurus). Подібний план взяли за зразок Атланти і їх друзі, коли вони переміщалися з Гайї (Gaia) в Агена (Agena) в Кентаврі приблизно 13000 років тому. Йдучи слідом за цією масовою міграцією, Небеса призначили нас спостерігати і втручатися тільки тоді, коли буде необхідно. Ваша планета (Гайя) була тимчасово надана Аннунакам (залишкам керівної групи із Атлантиди), щоб управляти до встановленої дати відновлення. Небеса захотіли підготувати вас до вашої майбутньої ролі в цій галактиці.

Ця дуже коротка схема системної історії потрібна вам, щоб краще зрозуміти, де ви знаходитеся зараз в графіку, так точно встановленому Небесами. Історичні дати в Галактичній Федерації встановлюються в залежності до великого року 26250 земних років приблизно по 360 (+5 днів). Цей календар був наданий ряду древніх народів - Майя, Єгипетським і Тібетським цивілізаціям приблизно 8000 років тому, завдяки зробленій Аннунаками даті, відомої, наприклад, в Єгипті як бог “Тахуті” (Tahuti). Це було зроблене священним указом і ряд календарів є результатом цієї дії. Ми постійно охороняємо це і треба виправити ці календарі незабаром перед тим, як ми приземлимося. Фактично, ці документи дуже точні. Вони засновані на рухах зірок, таких як "Плеяди" і планет, як наприклад Венера і Марс. Кожен з цих об'єктів має орбіти, які можуть бути виміряні, щоб вичислити щорічний набір дат. Ці дати відбивають енергії, які збираються з ряду постійно змінюющихся геометричних наборів. Ці набори можуть використовуватися для складання плану ключових моментів в житті і часі суспільств.

Необхідно дивитися на цю галактику, яка випускає енергії, які можуть зібрати ті, хто розуміє значення цих геометричних обчислень. Пізніше Аннунаки призначили ряд свого виду, щоб змішати ці дати набору і таким чином змінити історію так, як бажали їх ради. Отже, ці древні календарі, хоча все ще мають декілька недоліків, здатні відобразити те, що призначали охоронці первісного часу. Наше бажання - відновити ці календарі і представити вам надзвичайно точну дату охоронця Агартанців. Агарта зберегла багато традицій, які уперше використовувалися у священній радості Лемуріанами. Ви зустрінете ваших предків, коли ми остаточно приземлимося. Перед цією грандіозною подією, ми маємо звернутися до вас і викласти перед вами історію Лемурії (Muror). Коли ви подивитеся детально на їх мову і звичаї, ви ясно побачите, як Аннунаки розділили вас і як Атланти знизили вашу свідомість і змінили вашу РНК/ДНК. Священний час для захоплюючого возз'єднання зовнішнього і внутрішнього людства Землі - манить!

Відповідно до цієї історії, ми розпочали початкові кроки першої контактної місії приблизно 2½ десятиліття тому. Спочатку, були зроблені перші кроки, не знаючи, як Ануннаки і їх фаворити будуть заважать цим багатьом проектам. Це змусило нас шукати допомоги в тих, хто щиро бажав допомогти нашій священній справі. Зараз ми знаходимося в кінцевих стадіях підготовки подій, які, коли маніфестуються, то мають назавжди перетворити ваш світ. Фаворити вашого світу (темна кабала) знаходяться в точці неповернення. Велика всесвітня група опонентів збалансована, щоб витіснити їх від влади. Крім того, ця кабала тепер відчуває недолік ресурсів для продовження. Приймаючи це до уваги, зараз наближається час, коли буде оприлюднений ряд потрібних анонсів. Ми, від вашому імені, змогли запланувати серії дій. Наша віра - що ваші союзники зможуть вийти вперед і перетворити цей теперішній морок у Світло! Це вимагає, щоб ви приєдналися до нас, користуючись вашою внутрішньою концентрацією, щоб візуалізувати реальність, яку ми усі разом маніфестуємо! Gosho ba shen! (Сиріуське "дія заради Усіх")

Благословення! Ми - ваші Вознесені Майстри! Оскільки ви чекаєте в розчаруванні дня, коли мають прибути ваші благословення, то декілька приміток на цю тему. Після падіння Аннунаків в середині 1990 років, їх колишні фаворити, хто був посвячений в їх нечестиві плани, відмовилися піти у відставку і дозволити прийти новій ері під контролем ряду секретних священних суспільств і багатьох древніх сімей. Цей виклик Небесам працював впродовж десятиліття. Потім їх підлі схеми почали терпіти невдачу. В середині наступного десятиліття, наші благословенні партнери почали брати верх. Ці поразки сигналізували Світлу, що нарешті настав його час швидкого панування. Ми з нашими союзниками вирішили форсувати деякі ключові проблеми і змогли отримати попередню дату для різних постачань. Доки ще, ці стратегії оперативні і ми чекаємо, дорогі, що ці дати підходять. Ці обставини забезпечать постачання, які мають розпочатися незабаром.

Одне треба пам'ятати, чому ці величезні фонди були поставлені на перше місце. Наш полюблений Майстер Сен-Жермен бажав би за цей час представити вибрані ним фонди з визначених фондів, достатніх, щоб переадресувати перерозподілене багатство в цьому царстві. Отже, треба було спочатку змінити, як переадресовувала ця нечутлива група огидних автократів (темна кабала). Пасткою мала бути нова банківська і грошова система, яка мала загнати їх на декілька століть, які давали настанови для досконалої пастки (прихід дрібної банківської справи). Точка, де ця пастка була готова виникнути, спочатку відбувався на початку цього тисячоліття, а потім знову півтора десятиліттями пізніше. Друга точка значно більше вигідна і вона зараз навіть приготовлена, як ми говоримо. Завершальний пункт цього небесного плану має бути реалізованим і призвести до завершальної поразки найбільш дезінформованих і невірно направлених духів.

Часто, в дивній історії цього зовнішнього царства, наші друзі часто ігнорувалися або знецінювалася їх влада. Саме їх святість, граф Сен-Жермен, знає це і дуже вміло створив благословенний сценарій, який незважаючи на його довгий період понад 2 ½ століття, зараз може отримати бажані результати. Коли ви незабаром отримаєте свої благословення, то радійте і з великим присвяченням здійснюйте ваші священні плани, щоб перетворити на краще це царство. Також знайте, що ваші союзники повністю готові захистити і допомогти вам у ваших численних благословенних зусиллях! Це царство буде об’єднано з вашими кузенами із внутрішньої Землі. Разом, ми змінимо це царство і цю сонячну систему на благо людства і декретам Небес. Гайя усміхається до всіх нас! Залишайтеся зосередженими і будьте позитивними відносно того, що відбувається. Майбутнє людства Гайї - починається!

Сьогодні, ми продовжили наші щотижневі повідомлення для вас. Велика зміна в цьому зовнішньому світі зараз забезпечена і скоро відбудеться. Темна кабала дійшла до загину. Згідно з цим процесом, ефективні серії спеціальних договорів. Вони призначають нас виконати останні серії дій, і результати яких стануть вам відомими, як тільки вони відбудуться. Наступний період є найрадіснішим! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge