Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 25 серпня, 2015

Шелдон Нідл - 25 серпня, 2015

3 Caban, 10 Uo, 12 Manik

Selamat Balik! Теперішній світ – це світ в якому все ще сильні старі шляхи. Як фінансові так і культурні події готові проявитися. Темрява управляла цим зовнішнім світом впродовж майже 13 тисячоліть. Такий довгий контроль встановив ряд культурних прецедентів, які зараз необхідно скоректувати. Ви повинні звільнитися від нескінченного боргового рабства і постійної потреби у виживанні. Ці дві теми мають закінчитися борговим ювілеєм і майбутнім процвітанням. Темна кабала розуміє, що її основи будуть трансформовані і що вони будуть від вас ізольовані. Ці речі – їх анафема. Їх позиція боротьби не на життя, а на смерть може дещо затримати, але їх доля остаточно вирішена Небесами. Темрява сидить в кутку її власного творення. Це неплатоспроможність, наповнена непотрібними безеквівалентними грошима, які не в змозі підтримувати її брехні і масові інсинуації. Коротше кажучи, це швидко встановлює етап для її кончини. Сили зараз розглядають ряд сценаріїв, якими усе це має закінчитися. Це включає арешти, скандали і реформу управління, які дозволять вам вивчити правду відносно того, що сталося починаючи з кінця Другої Світової Війни.

Америка стала світовою державою і швидко змінила сценарій, за яким слідувала починаючи з кінця Громадянської Війни. Америка була не в змозі охопити її цивільні і ізоляціоністські тенденції і замість цього швидко стала новою Британською Імперією. Цей процес серйозно змінив те, як діяла Америка. Вона стала землею, яка встановлювала себе як великого захисника старої імперії, яку використала, щоб опиратися. Ми спостерігали, як Америка створила набір брехень, які створили сучасну ширму НЛО. Вона захищала незаконні війни і уперто продовжувала призов, який украй змінив життя багатьох молодих американців. Америка зробила пропозицію олігархії, яка напружила свої м'язи, щоб тільки побачили, якою потужною вона стала. Америка втрачала свою душу і перетворювала себе на щось, про що попереджали Джефферсон і багато його партнерів. Америка створила імперію, щоб допомогти багатим і сильним. Сильні кількісно виросли, наслідуючи кульмінації Громадянської Війни. З початком Першої Світової Війни, ця нова кліка перейняла на себе всю формальну позицію влади.

Решта 20-го століття була повторенням того, що Англія зробила, щоб підтримувати свій статус великої держави. Штучно продукована депресія була фактично вступом до Другої Світової Війни. Америка залишила війну як домінуюча держава і створила холодну війну, щоб продовжувати свій вплив. Її методи наслідування жорстокого керівництва Ануннаків гарантували їй роль головної нації, з якої темрява вибрала своїх первинних фаворитів. Проте, проголошення Анчара і від’їзд Ануннаків в середині 1990-х років створили зупинку, яка остаточно стала фактом в результаті події 9/11 і війн в Афганістані і Іраку. Вони тимчасово дозволили їм загарбати додаткове десятиліття і привели нас до теперішньої дилеми. Це завершальний час, коли дійсно відбувається неминуче. Теперішній світ знаходиться в строгій ізоляції відносно того, що встановлюють наші союзники і ми. Ми обіцяли не відкривати багато чого як Небесам, так і нашим Земним союзникам. Темрява знає, що по ряду випадків були ухвалені рішення проти них і що грандіозна законна сила готується перемістити їх.

Ми тепер досягаємо прірви. Ряд дій продовжують рухатися вперед в їх власному призначеному темпі. Ми пильно спостерігаємо, як усе закінчиться. Цей час має покінчити з вашим сприйняттям себе, яке ви маєте починаючи з дитинства. З падінням темряви, ви нарешті узнаєте, яка дійсно свобода. Коли Ануннаки покинули Землю 20 років тому, вони щиро попросили кабалу відмовитися від їх методів і замість цього дозволити достаток і нове управління для розквіту. Кабала вирішила не робити цього і в наступному десятилітті, Американська кабала гарантувала свій вплив. Цей вплив стерся, оскільки світ оклигав від дій американців. Ми просимо вас бути терплячими і усвідомити, що відбувається за закритими дверима і умовчується. Кабала прагне так чи інакше перевернути це. Є занадто багато тих, хто зараз мудріший за кабали, щоб дозволити їм перемогти знову. Тому, знайте глибоко у душі, що ви переможете і це незабаром буде доведено. Потім, ви станете вільними і перед вами з’явиться нове царство!

Благословення! Ми - ваші Вознесені Майстри! Зараз цей світ перебуває у великому перетворенні. Понад два десятиліття тому, Небеса ввели першу контактну команду, грандіозні інспектори якої мали духовний сан в сестринських громадах і братерствах, які охоплюють священнослужителів Гайї Вознесених Майстрів. На початку, від нас вимагали, щоб ми сформулювали план заміни темряви новим Світлом для цієї божественної реальності. Після десятиліть помилок, розвиток подій повільно перейшов в останню частину першого десятиліття 21-го Століття. Ми стали спроможними створювати ряд відповідних стратегій, здатних до досягнення наших різних цілей. Найголовніша частина цього мала пояснити багатьом древнім сім’ям, як великі ресурси, зібрані за століття, мали бути використаними, щоб знищити владу і ресурси темної кабали. Це тепер повністю ясно цим численним фракціям і зараз план діє. Крайній термін для закінчення цього священного плану замаячив на горизонті.

Цей план навіть наближається, оскільки темрява погрожує втягнути зовнішнє царство у економічне лихо. Отже, ми просимо вас зосередитися на успіху. Темряві не буде дозволено кинути це царство у будь-яку форму хаосу. Доки їх спроби терплять невдачу, чи економічні, чи філософські або навіть претензії на іншу війну. Темрява не може уникнути своєї обраної долі. Час небес, який дозволяв їхню дурість, щоб тримати вас в невіданні, остаточно підходить до кінця. Пастки в планах темряви були виявлені, як вони спостерігають. Отже, мої дорогі, будьте сильними і довіряйте Творцю і багатьом призначеним, щоб довести грандіозні плани Небес до здійснення. Інформацію треба залишити таємницею до тих пір, поки невидимі частини нашого плану повністю не стануть очевидними. Дорогі, будьте вдячними, оскільки цей час під контролем.

Ми закінчуємо своє повідомлення, наповнене радістю і неминучим успіхом усіх. Давно, Небеса надали цю зовнішню землю темряві на декілька тисячоліть. Ця "оренда" зараз закінчується. Світло отримало священний мандат і готує себе, щоб витіснити темряву і ввести вас в нову землю, де ви будете вільними і справді щасливими. Використайте цей час, щоб приготуватися, як і де ви введете в дію божественні шляхи, якими ви зможете досягти справжніх цілей вашого серця. Разом, ми маємо переробити це царство і об'єднатися з нашими духовними сім’ями з Внутрішньої Землі і космічними сім'ями. У цей час повної свідомості, ви дізнаєтеся про ваші духовні і інтуїтивні здібності. Зверніть увагу, як ці сили піднімаються і знайте, дорогі, що ви готуєтеся до самих славних часів! Ми бачимо, як Гайя готується до цього і як ви маєте зустріти своїх братів і сестер Світла! Алілуя! Алілуя!

Сьогодні, вийшло чергове повідомлення. Декрети Творця маніфестуються. Будьте в радості і будьте готовими отримати багато подарунків. Будьте готовими використати ваші здібності, щоб створити нову і прекрасну реальність! Хороші речі трапляються з тими, хто чекає! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge