Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 10 червня, 2014

Sheldan Nidle - 10 червня, 2014

4 Cib, 19 Pax, 10 Caban

Dratzo! Ми прибуваємо! Ваш світ продовжує тиху боротьбу між силами темряви і Світла. Ця боротьба - неминуча поразка темряви і її багатьох людських фаворитів. Наші партнери продовжують створювати альянси і нав'язувати те, що є елементами їх перемоги. Ключові сутності в цій перемозі - великі кількості дорогоцінних металів і особливо широкий духовний елемент, який включає зростаючі рівні свідомості і зростаючу необхідність бути вільними і духовно суверенними від темряви і її огидних століть рабства, жадності і зарозумілості. Глобальна коаліція сформувала головні інтереси, які включають кінець боргового рабства, істинного національного і персонального суверенітету, а також і всесвітнього ювілею. Ця група сприймає Світло і працює старанно, щоб дати вам царство без вад, прозоре управління і нову грошову систему. Ця система заохочує підвищення постійного процвітання, свободу від податків на прибуток настільки, щоб не заважати такій реформі. У цій реальності, людство засяє і підготує себе для нашого прибуття. Це ми вітаємо і знаємо, як глибоко ви готові для вашого повернення до повної свідомості.

Цей зростаючий рівень свідомості частково відповідальний за численні альянси, які формуються на вашому глобусі. Людство стає обізнаним, що дійсно можливий різний спосіб виконання його багатьох завдань. Ось чому є велика необхідність закінчити урядову корупцію і зв'язати це з переустановкою нової валюти і фінансової системи, заснованої на дорогоцінних металах. Ця система вимагає вищу міру прозорості для того, щоб мати успіх. Отримавши ці параметри, нова фінансова система буде заохочувати перерозподіл багатства і засобів для трансформації бідності, бездомності і несправедливих оподаткувань. Це величезне переміщення забезпечить спосіб для кожної людини, щоб спостерігати за відповідними рівнями управління і допомагати по справжньому представляти їх. Найбільше підбадьорливе питання в цьому - кінець глобальної ширми, яка перешкоджає нам встановити значимий попередній контакт з вами. Ми спостерігали, як кожне десятиліття приводило справжніх індивідуумів, які визнають факт, що вони не одні і щиро бажають встановити контакт з нами. Цей факт робить перший контакт неминучим.

У цьому світлі, ми кували альянси з вашими секретними священними суспільствами і представляли їх нашим братам з Внутрішньої Землі. Ваші Вознесені Майстри також сприймають нас і зараз розуміють, як ми допомагаємо в підготовці людства для його стрибка в повну свідомість. Цей альянс робить його можливим для нас, оскільки ми взаємно з вами планували масивний перший контакт. Небеса продовжують готувати кожного з вас до повної свідомості. Це переміщення реально – оскільки вплив темряви блякне і серед них починається велика паніка. Цей зростаючий відчай - те, чому теперішня темна реальність, здається іноді, реальністю в якій хватка темряви тугішає. Цей простий блеф проектувався, щоб втрачати терпіння в їх коли-небудь завершальній перемозі. Ми фактично знаємо, що ви відчуваєте цю перемогу і розумієте, наскільки вона близька! У свою чергу, ми просунули наші денні рекогносцирування і встановили "випадкові" зустрічі, в яких ми заохочуємо багатьох інформувати інших про те, що ми говоримо їм. Отже, мережа контактів нарощується і готує шлях для наших майбутніх анонсів.

Ці анонси мають прийти після формального визнання нових урядів вашого світу. Наші зв'язківці і супроводжувальний дипломатичний корпус запевняють нас, що фактична дата здійснення надій дуже близька. Багато з тих, хто вибраний, щоб стати командами переміщення для вашого нового управління розуміють, що роблять Небеса. Це переміщення у свідомості приносить здатність покинути основні брехні і велику маніпуляцію, давно схвалену темрявою і її фаворитами. Цей новий час - буде часом, де проявляться ваші великі внутрішні сили і де ви готові стати хазяїном нових реальностей. Цей процес перетворення надає вам можливість ясно побачити, як працювала темрява. Критичний елемент - відкинути їх нечестиве програмування і прийняти нові більш духовні виправлення курсу. Вони мають бути началами нової правди, яка підготує вас по суті до повної свідомості. Вони також підготують вас, щоб прийняти нові обов'язки і нові ідеї відносно вашого місця, як головних керівників для вашого найпрекраснішого світу. Вони також підготують вас до вашої взаємодії з Агартою і вашою власною китовою нацією.

Namaste, ми - ваші Вознесені Майстри! Ми приходимо з дещо більшими новинами про те, що зараз відбувається у вашому світі. Древні сім'ї, які довго були відповідальними за велике секретне сховище золота, срібла і коштовних каменів готові зробити наступний крок до вашого процвітання. Вони домовилися з нами, щоб привести ваш достаток до стадії доставки. Відповідно до їх побажань, ми робимо дуже необхідні приготування, які зможуть безпечно перемістити це процвітання ближче до вас. Окрім того, ми благословляємо тих у ряді урядів, хто допомагає нам з необхідними новими мандатами управління, потрібними, щоб допомогти вам фактично отримати ваші благословення. Ця дія знаходиться в приготуванні для масивного переміщення, яке може дозволити маніфестувати ці благословення. Наші компаньйони із Внутрішньої Землі також готують процес, який дозволить цьому масивному переміщенню статися як можна гладко. Ці речі відповідно до божественного плану Небес повернуть вас до повної свідомості.

Темна кабала усвідомлює, наскільки даремний її безперервний опір. Проте, їх страх створює у них необхідність опиратися до останнього можливого моменту. Ці страхи будуть пом'якшені тим, що зараз планують Небеса. Потрібно спочатку створити реальність, яка дає їм тільки один вибір - безумовна здача Світлу. Ці елементи досягають крещендо, яке відсторонить їх від влади і дозволить перерозподілити величезне багатство цієї планети. Ця політика не залишить їх повністю нужденними. Фактично, їм дозволена можливість стати частиною великої групи, яка просуває благословенне людство до повної свідомості. У цьому стані, нове "державне життя" може існувати, як предтеча до вашої завершальної поїздки до Світлових Камер і повної свідомості. Ця священна поїздка наступить для усіх. Ми робимо це з божественною милістю і в повній радості!

Що відбувається у вашому світі - священна зміна в тому, як працює це глобальне суспільство. Ви піддаєтеся новим ідеям і концептам, які тільки можливі, тому що благословенно прийшло Світло і запустило шлях, щоб усі ви були вільні. Це - час, щоб дозволити статися усьому в межах божественної милості, даної нам Творцем. Ця особлива милість дозволяє кожному вийти із кармічних взаємодій цього царства і зітхнути вільно. Усі провини, тривоги і недоречні страхи мають розтанути і зникнути, оскільки ми усі повторно підключаємося один до одного. Божественний час спонукає до процвітання і дивовижних подій, які мають статися. Завжди будьте готові зцілити і пробачити проступки ваших товаришів. Ви усі - фізичні Ангели на навчанні. Ви усі, справді готові навчитися Любові і охопити в повноті божественне Світло, що щоденно вливається в цю реальність. В душі ви знаєте, які розлади у вашому житті воно готове розсіяти. Новий золотий шлях чекає!

Сьогодні, ми продовжили наші новини з приводу того, що відбувається навколо вас. Народжується нове царство. Починають проявлятися нові шляхи. У цьому - засоби для успіху, процвітання і радості! Будьте готові побачити цей прояв і відчути фактичні дива, які з'являються навколо вас! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge