Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 10 травня, 2016


Шелдон Нідл - 10 травня, 2016

13 Ix, 7 Moan, 12 Manik

Dratzo! Багато чого зараз відбувається за кулісами. Головні прибічники темряви помирають. Колишня зарозумілість цієї групи людства швидко блякне і замінюється почуттям, що їх довге правління дійсно закінчується. На його місці настане час Світла з раптовою появою його колишніх підопічних, зовнішнього людства Гайї! Історики із внутрішніх глибин Агарти зараз документують ваш підйом, щоб посилити його багатьма фанфарами. Навіть ваші Вознесені Майстри щасливі від того, що зараз відбувається з вами. Доки розчаровуючи вас, вони розраховують час, коли вам остаточно дозволять зняти окови безсилості і почати поновлювати ваші колишні життя. Ці можливості приведуть нас до ваших берегів з місією, наповненою надією і великою внутрішньою радістю. Ця небесна дія дозволить багатьом Вознесеним Майстрам незабаром звернутися до вас і покінчити з маніпуляцією фактами, підтримуваними як Ануннаками, так і їх колишніми фаворитами. Окрім того, це безпосередньо буде першим великим передвісником нового часу Світла.

Усвідомте зростання прикмет, які вказують, що зростає влада вашого нового часу. На вашому глобусі приховані пам'ятники, які говорять про інше минуле, ніж ви зараз знаєте. Темрява наказала своїм фаворитам приховати це свідоцтво і використати її численні здібності, щоб змусити вас повірити в інший набір великих брехень, щоб приховати цю істотну правду. Ми бачили, як цим вміло управляли ці успішно інструктовані фаворити. Все ж правда залишилася в місцях, де Агартанці так же вміло залишили її багато тисячоліть тому. На її існування були натяки в численних древніх текстах і у більш пізніх таємних роботах, що описують, що такі речі дійсно є. Темрява використала свою владу, щоб убити багато провісників і змусити набагато більше мовчати про те, що вони дійсно знали. Ця прихована правда незабаром засяє і допоможе Вознесеним Майстрам в їх власних великих одкровеннях. Мета цієї колись прихованої мудрості – пояснити, хто ви і ким дійсно ви є!

Це час, в якому таємниці минулого часу мають стати публічною інформацією. Коли на так звані Золоті Віки подивитися серйозно, то стає очевидним, що ряд зараз невідомих цивілізацій були ключем до того, що потім відбувалося. Фактично, найбільше студентів посилаються на ці різні елементи древніх часів просто як "нульову цивілізацію". Багато що було відкрите про ці древні місцеперебування — дивовижні місця, де спочатку почалася найчудовіша спроба суспільства. Ряд ваших археологів вважають, що це було 8000 - 15000 років назад. Це поміщає ці місця між кінцем так званого Льодовикового Періоду і часом біблейської глобальної повені. Ми згадуємо усе це, щоб зв'язати багато міфів і легенд, які, здається, підтверджують факти про ці древні місця. Ми маємо намір скористатися цими фактами, щоб пояснити зв’язок між вашими предками і нами. Ці місця були сумішшю енергій між повелителями Ануннаків і їх недавніми спробами створити суспільства, де ви були під владою цих натхненних темрявою напівбогів.

Наша початкова мета була в тому, щоб спостерігати і записати для потомства те, що фактично сталося. Це мало бути чудовим букварем для нових Вознесених Майстрів. Багато що з вашої історії від часу деструкції Атлантиди і наступних тисячі років головним чином не зафіксовано. Проте, Небеса зберегли записи Акаші. Усе це необхідно використати, щоб надати вам спеціальний набір історій для кращого розуміння вашого унікального відношення з Гайя і Агартанцями. Кожен з вас має записи Духу, які треба подивитися як вашим наставникам, так і вам. Вам треба повністю знати зв'язки між кожним життям і цими древніми часами. Ось чому діалог між вами і вашим наставником займе місяці. Також мають бути охоплені і інші чинники. Ми бачимо ці обміни, як засоби, щоб ви відкрили ряд нерозв'язаних енергій, які мають бути виявленими і бути здатними встановити етап для руху до вашої особистої Кристалічної Світлової Камери. Ви можете побачити, чому це такі збуджуючі моменти для усіх!

Осанна! Ми – ваші Вознесені Майстри! Ми звертаємося до вас з дуже священною обіцянкою. Разом, давайте створювати світ, наповнений Любов'ю, Світлом і особливо процвітанням. Про це часто хибно говорили людству, що найяскравіші цілі неможливі. Цього дня, наші прекрасні партнери звільнили величезну суму фондів. Дозвольте цим фондам легко пройти через усі потенційні бар'єри, які безсумнівно чекають їх. Нехай ці гроші стануть передвісником глибокої нескінченності "Віку Світла". Дозвольте їм також бути носієм епохи, яка принесе зміни на цю велику кулю в тому, як це має бути організованим. Дозвольте кожній "екологічній зоні" і кожному різновиду бути любовно сполученим з Гайя і з кожним з вас. Нехай ця священна взаємодія відчується вами у вашому духовному ядрі і дозволить цій енергії бути основою для нового світогляду. Візьміть близько до серця ці божественні речі і будьте у Єдності один з одним. Дозвольте кожному удару цього нового колективного серця пульсувати впродовж цього етапу фізичного створення. Алілуя! Алілуя!

Зможіть надати свободу вашому новому світу. Вивчіть, як ці думки проникають в кожен аспект, ким ви дійсно є. Це царство за походженням, було царством священного світла любові, яке принесли енергії ваших засновників Матері/Батька. Ця Мати зробила це майже 850000 років (духовний рік тієї ж довжини). Ми сидимо, дорогі Діти, в ногах цих найпрекрасніших часів. Ми з чаклунством Небес масово повернулися до причини, з якою ми уперше прибули до цих дивовижних земель. Ця сонячна система – божественний випробувальний стенд для того, чого ви маєте досягти з нашою допомогою. Одночасно, з великою радістю через цю реальність мають рухатися деякі неймовірні події. Ви тримаєте ваші руки на масиві численних здібностей. Нині вони притягуються і дивовижна обіцянка проявляє себе! Це об'єднає вас з вашими дивовижними кузенами, Агартанцями!

Ви – частина людства, яке простягається по всій галактиці і знаходиться місцями в інших частинах фізичності. Ви маєте духовно возз'єднатися з цими енергіями, оскільки ви поновлюєте обіцяне опікунство в цій сонячній системі. Небеса інструктують нас відносно того, як продовжувати. Використайте те, що зараз відбувається як старт для створення духовно і божественно потужного Я. Приводьте своє дивовижне Світло до цього завдання. Зможіть узяти ваші подарунки і перетворити це велике царство в те, що ми спочатку разом виявили приблизно 900000 років назад. Ви – великі люди, яким був нав’язаний графік навчання просвітленню і цей час розвитку зараз трансформується в одну із божественних дій. Ви, подібні до нас – фізичних Ангелів великого і Люблячого Творця. Ця сама священна місія спонукала нас діяти, оскільки ми трансформуємося спільно. Будьте завжди в Любові і Світлі! Знайте в душі, як ці славні енергії Духу нескінченно протікають через вас! Будьте в Любові, мої Кохані!

Сьогодні, ви прочитали багато речей про те, ким ви дійсно є і де ви знаходитеся у вашій масовій еволюції. Зможіть прийняти ці нові знання і застосувати їх до цього царства і до себе. Багато чого очікується і багато дається вам в Любові і Світлі. Дозвольте цьому моменту і його подарункам бути початком вашого повернення до Світла! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge