Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 17 квітня 2018


Шелдон Нідл - 17 квітня 2018

Selamat Balik. Давайте резюмуємо те, що відбувається навколо вашого світу. Безжальна зарозумілість темряви, яка не дозволяє подивитися прямо у вічі вашій новій і зростаючій реальності, і далі дозволяє Світлу проникати до них. Це дозволяє Світлу об’єднувати нові і кращі коаліції, які зрушують процвітання від нескінченних затримок, викликаних темрявою. Галактична Федерація просуває це проникнення в зростаючі тріщини в старих стратегіях темної кабали. Галактична Федерація передислокувала ряд флотів ближче до Землі. Ці сили послідовно завдають поразки темряві кожного разу, коли вона хоче діяти з позиції сили і боротьби. Зараз ситуація досягла критичного моменту, коли темрява може більше не захотіти опиратися. Вона відчайдушно намагається знайти деякий прийом, який працюватиме фактично проти Світла. Кабала втрачає кораблі і персонал, і це дилема, яка завдає великих збитків її сенсу влади.

Отже темрява намагається знайти нову стратегію для її битв, яка дозволила б їм тримати контроль. Це також створює серйозні втрати в захисних і наступальних силах темряви. Вони усвідомлюють, що вони можуть більше не утримати свій контроль і уперто продовжувати затримувати вашу еволюцію. Світло починає операцію по остаточному знищенню, щоб звільнити дорогу для неминучої перемоги. Це показує нам, що довгождане розосередження обіцяного процвітання повільно наближається до реалізації щохвилини день у день. Сили Світла з’єднуються з новим підходом, який виявляється дуже успішним. Ця стратегія кінець кінцем породжує багато нових розробок … ревальвацію валют, гроші, які підтримуються золотом, глобальне скидання валюти, розголошування, реалізація технологій, перший контакт, і т.п.

Ми знаходимося у фазі переміщення від темряви до Світла. Це зростання Світла також уповільнює зміни, які проявляються на Гайї. Темрява використовує, серед іншого, землетруси, погодні війни, хімікалії, пожежі, щоб знищити планету і її людей. Недавні зміни надають можливість Світлу уповільнити ці згубні земні події, які кабала прагне продовжувати. Коли NESARA/GESARA будуть формально установлені, то темні афери темряви буде зупинено. Як тільки це відбудеться, то працівники Світла будуть змушені втрутитися і відновити світ, заснований на співпраці, гармонії і мирі. Багато чого відбувається за кулісами, ніж те, що повідомляється у ваших випусках новин.

Інша поточна проблема – шлях Сирії і північної Кореї у напрямку до миру. Хоча стара випробувана риторика війни не працює, як було раніше, кабала продовжує використовувати війну як інструмент залякування, щоб тримати маси в паніці. За кулісами, мирні переговори досягають моменту, коли укладаються договори. З ними погоджені чинники для оголошення NESARA/GESARA, які стають значно більш очевидними для тих, хто розуміє, що фактично відбувається. Досліджуючи поточні події вашої планети, ми заохочуємо, щоб ви користувалися інтуїцією. Цей новий мирний і гармонійний світ починає проявлятися замість минулих загроз розв’язування війни, яка здавалася неминучою. Зараз багато чого з цього можна уникнути. Утримуйте бачення миру на передовій лінії ваших щоденних роздумів.

Благословення, ми – ваші Вознесені Майстри. Ми прийшли на початку нової ери у вашій історії. Темрява і страждання остаточно починають стиратися з пам'яті реальності. У свою чергу, Світло починає проявлятися і стає сильним. Усі розуміють, що формується ціла послідовність нових стосунків. Темні сили чіпляються, щоб знайти спосіб зупинити Світло. У цьому новому царстві ми свідчимо мирні переговори, які досі вважалися дурістю. Нова коаліція Світла підстроює крах тих, хто від імені темряви, колись влаштовував обструкцію або затримував підвищення вашої свідомості. Отже, ми зібрали потужні коаліції з раніше маловірогідних союзників, які організовують безстрашну і наполегливу силу, яку не можна, і яка не буде проігнорована.

Зараз, цей новий ландшафт Світла звертає увагу на усе нове, переможне і успішне. Зараз, можна побачити, як настає нове процвітання. Це той поштовх вперед, який знаходиться в ядрі усього, що відкривається. Оскільки Світло стає сильнішим, темрява бачить, що її старі методи швидко зникають. Ділити і завойовувати – більше не працює. Ця правда приносить нам радість і перемогу Божественного Плану. Оскільки список звинувачувальних актів зростає, темрява переконується, що вони більше не можуть витримати зростаючу свідомість людства. Воно стає анігіляцією для тих, хто раніше управляв з таким вражаючим зухвальством. Дні їх жахливого правління закінчуються. Алілуя!

Ми наближаємося до нової ери, коли залишки темряви швидко зникнуть. Ми, Майстри, заохочуємо те, що зараз проявляється по всьому вашому світу. Оскільки методи темряви мізерніють, стає очевидним, хто буде переможцем. Це – Світло, і ми підтримуємо свободу, процвітання, мир і нове управління. Формальні анонси чекають проголошення. Очікуйте і спостерігайте, як вітри дмуть в … нове галактичне суспільство. Старі методи розділення, відокремлення і війни більше не працюють. На їх місце стає розширення нашої нової свідомості Єдності. Після повільного початку, вона піднімає колективну швидкість і силу. Ура для атаки нового бренду дня! Проте, ви випробували занадто багато затримок і розчарувань. Наближається час для цього нового шляху, який формально розгортається. Знайте, що це новий вік процвітання і це час глобального миру, який буде засвідчений усіма.

Сьогодні, ми звернулися до деяких з елементів, що поступово готують події, які мають змінити ваш світ на кращий. Істотно, щоб ви залишалися позитивними. Ми переконуємо вас випустити ваше поточне відчуття, що нічого не переміщається, або, що так чи інакше не може статися соціальних, економічних або грошових змін. Здолайте цю недовіру і знайте, що ваше царство знаходиться в муках перетворення! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge