Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 16 листопада 2017


Шелдон Нідл - 16 листопада 2017

Повідомлення від Коллін Нідл:

Шелдон – дома! Ура! Шелдон повернувся додому із лікарні у четвер, 9 листопада. Тепер, коли він удома і їсть їжу, приготовану Коллін, він видужує і добре спить (чого у нього не було в лікарні). Вся поїздка у нас все ще попереду і ми дізнаємося стільки про себе, наші стосунки і нашу місію.

Учора увечері я запитала у Шелдона, чи має Галактика коротке повідомлення для мене, яке треба відіслати поштою. Миттєво він розпочав диктувати останні новини. Стоп, я не можу писати так швидко ~ помираю від сміху! Наступного разу я запишу це. Шелдон так багато знає, що я повинна записувати частіше його пікантні новини історії, які мене зачаровують. Він безперечно знає все якнайдетальніше. В цей час, ми передбачаємо відновити до Різдва щотижневі повідомлення Шелдона (багатообіцяюче швидко). Вебінари? Ми не упевнені, але ми призначаємо їх на січень. Який великий шлях розпочнеться у новому році!

Selamat Ja!

Коллін


Останні новини від Галактичної Федерації Світла :

Selamat Balik. Ласкаво просимо до резюме останніх новин від Шелдона Нідл і Галактичної Федерації.

Ми знаходимося на краю тривалої темної ери, яка стримувала нас занадто довго. Ця перешкода збирається трансформуватися. Тримайтеся міцно, оскільки багато Правди готова до розголошування. Багато подій відбуваються за кулісами, які прокладають шлях для легкого переміщення в NESARA/GESARA. Численне багатство і ресурси Небес передбачається звільнити достроково.

Ваша тиха, ненасильницька революція відкривається прямо перед вашими очима. Спіраль Небесного Світла обертається у напрямі її завершального місця призначення – вашого вознесіння до 5d-виміру.

Ті, хто піднімається, готуйтеся до маніфестації і допомоги вашому легкому переміщенню до більшої любові, мирного і споживчого суспільства.

Доказом у ваших ЗМІ служить те, що зараз відбуваються арешти. Ви живете в часи, які постійно змінюються. Подібно до дерева верби, вас просять згинатися під вітрами змін.

Користуйтеся своїми афірмаціями. Ми горді за духовні енергії, які ви колективно вливаєте у вашу реальність. Загляніть глибоко у свої душі і знайте, що великі зміни вимальовуються на вашому горизонті.

У цьому Світлі, завжди пам'ятайте, що безперервне і численне постачання Небес – ваше! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське будьте Єдині! і будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge