Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 2 січня 2018


Шелдон Нідл - 2 січня 2018

Захоплення і вітання від Галактичної Федерації і Вознесених Майстрів! Ми приходимо після цього дивовижного святкового сезону, який дав імпульс кінцевим стадіям кончини кабали. Хоча впродовж багатьох десятиліть вони були тими, кого називають "сильні світу цього", ми зараз називаємо їх як "влада, яка була". Майбутні тижні відкриють більше правди, ось чому ми говоримо, що цей святковий сезон в кінці року приніс багато подарунків для вашої свободи. Ми бажаємо полегшити ваші розчарування, бо ця поїздка була довгою і безладною. Зараз, проте, ви можете побачити Світло у кінці тунелю.

Ми довго описували величезне процвітання, яке чекає вас. Ми благословляємо усіх, хто в минулому, так прекрасно тримали енергії світла навколо нас, оскільки ми працювали за кулісами, щоб безпечно ввести вашу нову реальність. Багато неоспіваних героїв присвятили свої життя цій частині Божественного плану. Тому ми благословляємо усіх і дякуємо вам і Небесам за божественну роботу, яка була зроблена до цього часу. Це – прекрасні зусилля цього благословенного колективу, який зараз маніфестує перед нами безпрецедентне процвітання.

Зараз, ми все ближче наближаємося до того, щоб надати вам можливість краще зрозуміти те, чого досі ми досягли. Давно, темна кабала отримала безмежну владу і була такою самовпевненою, що вони думали, що їм не можна завдати поразки. Ми просто просимо вас, на світанку цього Нового Року, благословіть і подякуйте усім людям, які працювали старанно і віч-на-віч зі Світлом, щоб дозволити нам маніфестувати ваше майбутнє процвітання у всьому світі. Ми насолоджуємося результатом того, що так довго маніфестували.

Будьте єдині у Світлі Богослова! Дозвольте божественному духу текти через усіх і дозвольте тим в його світлі, відчути його маніфестацію. Ми – єдині у Світлі з нашим найбільш благословенним Творцем. Ми радісно збираємося разом проголосити цей дивовижний тріумф над темною кабалою і її багатьма самовпевненими фаворитами. Навійте процвітання! Ми відкриваємо це, що допоможе нам залишитися уважними до незліченних дивовижних внесків, які так багато союзників тихо зробили для вашої завершальної Перемоги.

Багато хто з вас запитує, коли буде остаточна маніфестація процвітання. Не потрібно фокусуватися на слові “коли”. Замість цього обдумайте Вічне Зараз і як воно відчуватиметься, коли ви знову станете суверенними громадянами світу. Як заявила Галактична Федерація, кабала буде виключатися один за одним. Стратегія Галактичної Федерації – нейтралізувати кабалу і дозволити розквітнути вашому новому суспільству. Геніальність цієї стратегії - не стикатися з цим в лоб, а, замість цього, перемістити маленькі шматки поодинці. Ключ - роз'єднати, дозволяючи досягти очевидних маленьких перемог доти, поки ви усі не станете вільними.

Стратегія еволюціонувала у напрямку свідомості і готова принести процвітання і дозволити реалізувати ваш особистий потенціал. Отже, серед вас було багато розчарувань, тому що цей процес затягнувся на довше, ніж очікувалося. Ми часто були спантеличені небажанням наших земних союзників випустити на волю ревальвацію( RV) і глобальне скидання валюти (GCR). Системи розподілу були на місці для більшості цьому році. Час настав. За нашою допомогою свідомість переміщується. Мир на Землі – в процесі реалізації.

Ми поздоровляємо працівників Світла за утримування свідомості за мир в найбільш важких мислимих умовах. Знайте, дорогі, що влада кабали втратила свої зуби. Вони не можуть більше шкодити вам. Ви живете в час переміщення. Святкуйте цей майбутній рік як час для вашого звільнення.

Сьогодні ми розглядали деякі деталі з приводу вашого повернення до вільного і процвітаючого стану. Цей чарівний час року приніс нам багато радості! Напевно, майбутній час принесе усю блискучу послідовність здивувань. Це також час, щоб ви скористалися вашими дивовижними баченнями, щоб маніфестувати істинне диво, яким є людство! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge