Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 10 жовтня 2017


Шелдон Нідл - 10 жовтня 2017

12 Etznab, 16 Trotz, 1 Ik

Selamat Balik! Багато чого все ще набуває форми за кулісами. Відповідальні за гроші все ще вагаються, щоб розлучитися з такими величезними сумами. Цей конкуруючий аспект реальності зараз відтискають в сторону Світла. Різні аварійні місця – це просто вказівки на те, чому багато чого з’являється з хаосу. Головний намір Небес – швидко звільнити фонди процвітання і остаточно дозволити процвітати істинній Республіці NESARA. У той же час, темрява буде повністю переможена!

Теперішні затримки фінансування, фактично, вид велетенської процедурної помилки. Ревальвація грошей буде вносити якийсь час зміни, а потім ми очікуємо побачити ряд радісних подій. Наша нова політика – просто прийняти і рухатися за поточною ситуацією. Проте, незважаючи на багато перешкод, нова ера близько. Отже залишайтеся терплячими і знайте, що наближається ця спеціальна подія!

Головна проблема, що залишилася – необхідність здійснювати правильно сформовані події, які були давно приведені в дію. Будьте готові визнати новий і дуже глибокий умовний запис, яке збирається перемістити людство і Гайю в успішний Новий Вік. Цей час також заброньований для довгожданої ревальвації. Любов цього широкого дарування тепер стосується всесвіту. Щедре процвітаюче фінансування – буде тільки початком.

У цьому екстраординарному Світлі, будьте готовими до справді глибоких змін. Відкрийте себе, щоб охопити нову реальність, яка змінить вас назавжди!! Хоча маніфестація цього зайняла занадто багато часу, знайте і радійте в душі, що цій реальності, що діє з найкращих міркувань, призначено статися. Від неї залежить глобальна згода з новим, мирним і суверенним управлінням. Вона має бути ключем до миру на цій кулі.

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри! Ми звертаємося до вас цього дня з повідомленням надії і Любові. Скрізь, є божественні знаки, що відображають близькість успішної нової реальності. Отже, дорогі, будьте хоробрими і звільніться від ваших величезних розчарувань. Загляньте у ваші серця і усвідомте, якими потужними вони стали. Знайте також, дорогі, що наближаються ваші найпрекрасніші перемоги! Отже, візьміть ці грандіозні бачення і дозвольте їм зараз проявитися.

Навколо вас лежить величезна енергія свідомості, яка наближається до її останніх стадій маніфестації. Ми в духовних царствах можемо зараз глобально відчувати, як усе це наближається до його небесного прояву. Богослов зараз шукає шляхи, сформульовані його священними декретами, щоб створити це нове царство. Як згадувалося на початку цієї розмови, знайте глибоко у вашій душі, що Божественний Дух діловито прокладає свій шлях, легко звільняючись від усіх перешкод, з якими стикається.

Сила Духу швидко починає впливати на шлях, яким відбудеться ця дивовижна зміна. Скрізь, чується звук Небесної труби. Цей світ тільки повинен безсумнівно усвідомити те, наскільки усе фактично поруч! Священний звук зараз проголошує свої вражаючі позивні по всій священній кулі. Дні зла розсіюються і скоро хор Світла буде чутися по всій цій замордованій землі. Це – дійсно час чудес і божественного святкування!

Як ви бачите, це щотижневе повідомлення ще раз відкрило спосіб життя цієї прекрасної синьо-зеленої планети. Багато разів раніше ми відчували необхідність кричати і вітати вигуками те, що з'являється. У цьому Світлі, завжди пам'ятайте, що численні і нескінченні постачання Небес – ваші. Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське будьте Єдині! і будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge