Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 9 червня, 2015

Шелдон Нідл - 9 червня, 2015

4 Ahau, 18 Pax, 11 Ik

Dratzo! Сьогодні ми принесли знання про те, що відбувається тут. Рух навколо цього глобусу швидко зростає. Цей рух дозволив народитися новій фінансовій системі і колишні великі держави вашого глобуса підкорилися їй. Нині, ця реальність ще не повністю публічна, тому що треба завершити ряд законних процесів. Ці завершальні процеси займуть деякий час. Проте, повідомляємо, що ці останні формальні документи не затримають передачу перших грошей до численних гуманітарних проектів. Очікується, що це буде незабаром. Темна кабала знає, що усе це правильні засоби. Закінчується тривалий час, щоб зняти окови влади. Скоро, нове управління NESARA візьме владу. Коли це остаточно відбудеться, то це дозволить формально оголосити боргове пробачення і закінчити довге приховування НЛО. Отже, ви позбудетеся ряду величезних боргових тягарів і погашення боргу усіх фондів, незаконно узятих з вас, будуть повернуті вам. Це буде одним із шляхів, на якому може початися ваше загальне процвітання.

Звичайно, стратегія – усунути темну кабалу від влади і створити нову парадигму для цієї реальності. Вознесені Майстри доручили надати вам декілька уроків. Ці зміни мають бути основою для нового сприйняття необхідного для розуміння того, що буде, як тільки буде встановлена повністю нова урядова і фінансова система. Цей новий світ є дійсно тільки однією з численних перехідних фаз, які ви маєте усвідомити, як тільки зміниться це царство. Ви маєте бути особою, яка може досягти ваших мрій. Боргу більше не буде і велика кількість гуманітарних проектів допоможуть вам здійснити ваші мрії. Мета - надати ресурси кожному з вас таким чином, щоб ви могли внести свою частку в цей великий процес. Нарешті, в правильний момент, ми зможемо приземлитися і представити вам ваших наставників. Цей пункт - ваш вододіл. Наші наставники мають запустити процес, в якому ви можете дізнатися про ваше походження і вивчити те, куди ви підете після того, як ви повернетеся до повної свідомості. Фактично, цей процес - тільки початок.

Ваше велике майбутнє вирішене. Це майбутнє - буквально понесе вас до зірок. Кожен з вас увійде до складу цієї нової зоряної нації. Ви узнаєте красу кожного водного світу. Ви також будете здатними стати майбутнім членом наших багатьох космічних і дослідницьких флотів. Попереду вас є світ, який повністю невпізнаний. Ми спостерігали, як кожен з вас пробує уявити, яким буде ваше майбутнє. Ця галактика велика. Все ж ви потребуєте засобів, щоб легко уявити її реальність. Коли ми починали мандрувати за межі наших домів, ми чекали взаємодії з тими, хто формує наші команди. Нормально, це займає місяць Земного часу, щоб перетнути цю галактику. Потім, попереду у вас - численні галактики, які Творець так мудро спорудив, щоб сформувати цю секцію фізичності. Більшість з нас була в сотнях цих численних зоряних систем. Безмірність фізичності – це те, що ми усі знаємо. Ми розуміємо, що ви поки що не усвідомлюєте, оскільки ви - дитина Створення.

Оскільки ваша свідомість зростає, ви точно знаєте, як багато подарунків можуть бути розділені з домашнім світом і з цією величезною фізичністю. Кожен з нас з'єднується один з одним і грандіозною низкою зірок, планет і галактик. Ми спостерігали у благоговінні, оскільки ми мандруємо з галактики до галактики і спостерігаємо на вигляд нескінченну красу цього Створення. Зараз, ми стоїмо, оскільки великий флот абсорбує здивування цієї сонячної системи. Швидко наближається момент, коли ви маєте зустріти нас. Це справді буде вражаюча подія. Більшість з вас забули, що ви – Істоти із зірок. Цей теперішній спосіб існував занадто довго. Фактично, ваша смертність є щось таке, в чому вас обманювали тисячоліттями. Ви – Істоти із зірок і вам треба повернути ті очевидні здібності, які ви втратили. Ви є, фактично, істинні фізичні ангели. Ви маєте долю, яку ми маємо намір повернути вам. Ви - наша сім'я і приблизно 13000 років тому ви втратили цю велику перспективу. Безліч світів, які ми населяємо - більше не є частиною вашої пам'яті. Ми маємо намір повернути це вам!

Благословення! Ми - ваші Вознесені Майстри. Цей час є перехідним. Давно, в древній Атлантиді, ми втратили свою пам'ять. Ми стали пов'язаними із смертними життями наповненими страхом і жахами. Через деякий час, Небеса запропонували тим з нас, хто приводив чисті і священні життя можливість допомогти нашим братам і, у свою чергу, провести їх через потворну трясовину, встановлену Ануннаками і їх фаворитами. Ми прийняли це як священне благословення і поступово нас скликали ті, хто був призначений перед нами. Ми охоче прийняли правила, надані нам, і використали наші придбані знання, щоб принести вигоду людству. За тисячоліття, ми кількісно зросли і встановили багато братерських і сестринських громад, які ви знаєте. Кожна з них присвячена підготовці вас або до вступу, або майбутнього включення в повністю відновлене людство. Цей темний світ, встановлений Ануннаками, повертається до Світла. Наше священне завдання - бути частиною цього самого славного перетворення! Алілуя! Алілуя! Алілуя!!!

Оскільки ваша свідомість піднімаєтеся, то вашим думкам треба бути більше зосередженими і більш позитивними. Важливо, що ви усвідомлюєте, як легко негативні думки зв’язують те, що ви бажаєте візуалізувати. Знайдіть час, щоб зібратися разом і використати ваші об'єднані думки, щоб уявити найпозитивніший результат. Оскільки ви робите це на регулярній основі, ви можете зробити свої позитивні думки потужнішою альтернативою. Завжди майте на увазі, що ви - дуже потужні Істоти Духу, які були навчені прийняти вашу безсилість. Це грандіозна помилка! Ви дістаєте можливість узнати про ваші забуті повноваження. Оскільки ваша свідомість зростає, то ви стаєте по справжньому обізнаними, що усі різні фізичні болі - ясний індикатор того, що Небеса зараз повертають вам. Ваш час в темряві закінчується! Вам треба встановити у вашому розумі тільки те, якими чудово потужними ви є! Відбудеться багато чудес!

Гайя – найбільш горда за вас! Ви були поміщені тут, щоб бути спеціальними опікунами цього світу і всієї сонячної системи. Є незначна частина цього людства, яка стала фаворитами темряви. Ваші брати і сестри Світла знаходяться в процесі відділення них від вас. Коли незабаром це завдання закінчиться, ви маєте прозріти. Ми маємо намір навчити вас деякій мудрості, яка була дана нам, коли нам уперше дозволили Небеса бути вашими духовними наставниками. Ця мудрість потрібна вам, щоб прийняти набір нових концептуальних парадигм. Ми маємо показати вам ряд прикладів, які можуть дозволити вам зробити так. Цей новий шлях перегляду реальності – це щось, що може служити передумовою до того, що принесуть вам ваші наставники космічної сім'ї. Вся мета цього майбутнього - підготувати вас до того, що вам треба зробити перед вашим поверненням до повної свідомості. Будьте готові і підготуйтеся до того, що - так прекрасно наступить!!!

Сьогодні, ми продовжували свої повідомлення, які мають підготувати вас до нової реальності. Цей процес – один із процесів, який наближається до спеціального пункту. Ваші духовні і космічні сім'ї - близькі до перемоги, декретованої Небесами. Наближається час для деяких дуже спеціальних подій! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites