Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 8 серпня 2017


Шелдон Нідл - 8 серпня 2017

7 Men, 13 Pop, 1 Ik

Dratzo! Багато знаків зараз вказують на те, що ми фактично переміщаємося все ближче до дострокового постачання. Численні затримки і їх супровідні збої досягли найкритичнішого моменту. Ми продовжуємо чекати, що обіцяні вам постачання кінець кінцем відбудуться. Цей процес, як відзначалося в попередніх повідомленнях, займе занадто багато часу для успішного виконання. Постійні затримки жахають постачальників. Іноді, їх часті виправдання здаються запланованими. Дистрибутивний процес не має бути випадковою процедурою. Було б набагато легше працювати з великими партіями доставок, щоб добитися успіху.

Для нас, ці тривалі затримки – ознака того, що, фактично, все ще є підводна течія внутрішньої суперечки між тими, хто бажає досягти успіху і тими, хто непрямо цього не хоче. Ми знаємо, що такі великі програми можна легко виконати, якщо справді є бажання. Це – ознака спланованої некомпетентності, коли кожна спроба реальної системи доставки виявляється невдалою. Ми маємо технологію, яка змогла б легко досягти цих цілей в найбезпечнішій формі. Час скористатися простим висловом: «якщо не можеш, дай спробувати іншим». Кінець кінцем рішення залишається за постачальниками.

Поточний процес змушує банки відновити давно покинуті процедури. Новий метод зміг би дозволити успішно вибрати безмежну кількість грошей, замість того, щоб повторно перераховувати. Оновлена процедура зробила б можливим виявлення засобів, щоб швидко виправити будь-які попередні помилки. В цьому відношенні, сподіваємося, що завершальне рішення буде пристосованим і успішно використане дуже швидко!

Заміна банківської системи – ось те, чому ми віримо, як можливості для створення реального рішення. Отже, ми чекаємо, що усі системи незабаром будуть на своїх місцях. Фактично, всі зараз чекають остаточного рішення, щоб розв’язати усі поточні труднощі і забезпечити їх легку реалізацію. Ми щасливі засвідчити остаточний сценарій, який зараз надзвичайно близько. Завершальні святкування у кращому разі – тільки на горизонті!

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри! Метод вимагав, щоб "прибрати" безлад, створений поточними глобальними затримками, які можна все-таки легко завершити. Ми, незважаючи на цей довгий процес, повністю готові змінити те, що відкривається і остаточно дозволити нашому баченню створити радість і процвітання. Дозвольте нам подякувати Небесам і всім відповідальним за встановлення пріоритетів нового підходу до успіху. Це спрямовує нас усіх до нашої істинної долі і тому ми дуже дякуємо Небесам за милостиву вимогу цього поточного зусилля.

Теперішнє намагання – це ще один знак того, що дійсно необхідний великий завершальний поштовх. Це божественне зусилля підтверджене милостивими декретами Небес. З цим ми упевнені, що ці оновлені спроби в рішенні пограбування доставок зможуть ввести як ваше процвітання, так і нову Республіку NESARA. Це тільки короткий час перед тим, як усе це, що ви довго уявляли, стане істинною доведеною реальністю. Ще раз, життєво важливо, щоб ви підтримували свої бачення і готувалися до того, що швидко буде вашим!

Використайте цей благословенний час, щоб переглянути і знову освятити те, що ви бачите в цих видіннях і бути готовими зробити усе, що потрібно для їх маніфестації. В душі, ніколи не втрачайте із виду того, що ви бажаєте створити, щоб сприяти великому гуманітарному зусиллю. Ви маєте змінити цю теперішню реальність і замінити її кращою. У цій манері усі ви маєте кувати бренд нової реальності. Ніколи не дозволяйте багато затримок, які змінюють це найдивовижніше бачення нового царства для усього людства! Алілуя! Алілуя!

Сьогодні, ми розглядали те, що зараз звичайно відбувається навколо цієї дорогоцінної кулі. Нові "сильні світу цього" дуже налагоджені завершити постачання, необхідні, щоб гарантувати, що глобальна ревальвація (RV) і її асоційований кузен, глобальне скидання валюти (GCR), будуть ініційовані і завершені якнайшвидше. Крім того, прихід Республіки NESARA (глобально GESARA), також треба швидко завершити. Усвідомте, що численні і нескінченні постачання Небес – ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське будьте Єдині! і будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge